Yurtiçi Kargo Sultanbeyli Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
22,906 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Yurtiçi Kargo Sultanbeyli Şubesi
 • ADRES: Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı No: 211
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 592 56 50
 • WEB SİTESİ: www.yurticikargo.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
Paket/Dağıtım/Servis 08:30 - 17:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Özkan Gün 25 Eylül 2020 13:08 CEVAPLA

  Kargom sizde ama ulaşamıyorum size

 • şuayip Genç 14 Mayıs 2020 04:21 CEVAPLA

  kargom gelmiş ama bina da biri tarafından reddedilmiş kargo mu tekrar nasıl alabilirim üstelik parası ödenmiş.
  Yoksa 54 liram boşa gidecek .

 • Tarık 8 Nisan 2020 16:31 CEVAPLA

  Yurtiçi Sultanbeyli şubesi hiçbir indirimi uygulatmadan kargoyu en fahiş fiyattan vatandaşa ödetiyor. Saat 12 ile 15 arasındaki indirim bile uygulanmamış. Toplamda 100 gr’lik bir pakete 28 TL’lik bir taşıma ücreti çıkartılmış. Diğer kargo firmaları 9-11 TL’ye bir desiyi gönderiyorken Yurtiçi 28 TL yazıyor

 • Mustafa 17 Mart 2020 09:10 CEVAPLA

  Sultanbeyli ilçesindeki Ahmet Yesevi Yurtiçi Kargo şubesine 11 Mart 2020 tarihinde sabah saat 07 40’da ulaştığı halde;adresime saat 14.50’de halen ulaşmamasına rağmen şube yetkilisi olan Z***k***isimli şahısa kolimin sabah geldiği halde halen bana teslimat yapılmamasının nedenini sorduğumda kargomun halen şubelerinde bekletildiğini sebebinin ise kargo çalışanlarının öğlen yemeğinde olduğunu lakayıt ciddiyetten uzak şekilde söyledi.

  Bende yemek saatinin 14:50’de mi olduğunu çünkü iş yerlerinin çalışma saatlerinin öğlen yemeği arasının bu saat olamayacağını ve kargo paketime ivedilikle lazım olduğunu söylediğim halde ciddiyetten uzak saat 18:00’a kadar adresime öğlen yemeğini yedikten sonra görevlilerin sefere çıkacağını söyledi.

  Bu açıklama bir müşteri olarak dalga geçilerek söylendiği keyfi bir cevap öldüğünü düşündüğüm için ilgili olay hakkında tatmin edici bir cevap şirketin yetkililerinden beklemekteyim. Şikayetçiyim şube görevlilerinden. Gereğini bilgilerinize sunarım.

 • Yeşim 7 Ocak 2020 16:43 CEVAPLA

  Yurtiçi Kargo Sultanbeyli Aydos Şubesi aracı faturasız mal taşıyor ve faturasız para talep ediyor. 3 gündür kargo mu takip ediyorum bekliyorum arıyorum aydos şubesini aradım bugün geleceğini söylediler geldi fakat vatandaş fatura getirmeden para istiyor. Bir de üstüne saygısız şekilde bu malın faturası yok diye azarlıyor.

 • Büşra 18 Kasım 2019 10:58 CEVAPLA

  Yurtiçi kargo pişmanlıktır. Hayatımda böyle kötü çalışan Bi firma daha görmedim. Ürün gün içinde gelicek diyor ne gelen var ne giden günlerce bekle sonra ürün bide geri gitsin ulaşmak istiyoruz üstelik iletişim numarasına ulaşabilene helal olsun.

 • Yüksel Kara 15 Kasım 2019 11:11 CEVAPLA

  sizin yapacağınız hizmetin içine edeyim şer****zler 3 gündür kargomu teslim alamadım birde telefonlarınıza ulaşamıyoruz bakmıyorsunuz telefonlara bedavamı getiriyorsunuz kargomuzu şer****zler

 • Elif 31 Ekim 2019 15:02 CEVAPLA

  Yurtiçi Kargo evde olmama rağmen size ulaşamadık diye mesaj yoluyla bildirim yapıp Sultanbeyli Bosna şubesinden teslim almamı istemişler. Zili çalmış olsalardı evde bulabilirlerdi zaten telefon araması yapmıyorlar anladık ama çalınmayan zilde evde bulamamaları gayet normal. Bir an önce kargomun tekrar dağıtıma çıkarılmasını bekliyorum çünkü Bosna şubesine gelemem evde gelip bulamadıysanız kapıya not bırakılsaydı.

 • Bilgenur 8 Ağustos 2019 14:09 CEVAPLA

  Yurtiçi Kargo ile bir internet sitesinden sipariş ettiğim ürünüm yanlış, şu anda hiçbir şekilde bulunmadığım ve internet sitesinin sisteminde dahi kayıtlı olmayan bir adrese gönderildi. 26 Temmuz’da Yurtiçi Kargo’dan gelen bilgi mesajı ile kargomun yola çıktığını öğrendim 29 Temmuz’da tahmini olarak bana iletileceği yazıyordu, 29 Temmuz’da aldığım 2. Mesajda kargomun gün içerisinde bana teslim edileceği iletilmişti tüm gün evde kargom geldi gelecek derken kargom gelmedi. 9055777*** sipariş koduyla sistemlerine giriş yaptığımda kargomun ce… Dil… İsminde eski iş yerimdeki sekretere teslim edildiğini gördüm. Ben internet sitesine sipariş verirken bırakın bu adresi yazmayı sistemlerinde kayıtlı böyle bir adresim bile yok.

  Yurtiçi Kargo kargomu gönderime alırken göndericinin göndermek istediği adrese bakmadan sistemlerinde çıkan daha önceki adrese sorgusuz sualsiz kargomu göndermişler ve siz hangi adresi verdiyseniz o adrese gönderilmiştir kargonuz deniyor bana. İnternet sitesine sipariş sırasında verdiğim adres değiştirilemeyecek şekilde ortada, kargoda kargo kabulü yapan arkadaş hangi kafayla benim siparişimi ben teslim almadığım bir adrese bırakıp gelebiliyor ve nasıl üste çıkmak isteniyor. Sultanbeyli’ye gelmesi gereken kargom şu anda Sancaktepe’de hiç bulunmadığım bir adreste. İlgisiz bir şube elemanının ilgilenerek adresime tekrar gönderiminin yapılmasını bekliyorum.

 • Kemal 26 Nisan 2018 12:38 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ahmet Yesevi şubenizden şikayetçiyim. Hepsiburada ve Sinamega iadelerim için bağlı olduğum şubeyi sabah 09:00’da arayarak ağır olması sebebi ile kurye çağırdım. Kendisine iadelerimin son günü gelemeyecekseniz kendim taksi tutarak getireceğim bugün son gün olduğunu belirttim. Bana söz verildi gün içerisinde gelineceğine dair. Daha sonra 444 99 99 numaralı çağrı merkezinizi arayarak kurye talep ettim tüm bilgileri verdim 48***67 numaralı kaydı oluşturdular. Hemen akabinde internet üzerinden kurye çağırdım. 444 99 99 numaradan aranarak teyit edilmek istendi doğrulandı. Toplam 4 kayıt açtım hepside gün içine gelineceğini merak etmememi kuşkulanmama mı söylediler. Şu anda arıyorum sonraki güne aktarmışlar saat 17:00’ye kadar alınacağı aksiyonu verilmiş şube tarafından. Bu ne sorumsuzluktur benim iadelerim yandı sürelerim doldu. Sözler tutulmadı. Şube hep aynı. Şikayetçiyim ve mağdurum.

 • Nurullah 20 Mart 2018 10:09 CEVAPLA

  İstanbul Maltepe’den Sultanbeyli’ye kargo gönderisi bekliyorum 16/03/2018’den beri. Kargo takipten bakıyorum kargom Küçükçekmece’ye gönderilmiş oradan tekrar geri gönderilmiş. İstanbul içi ertesi gün teslim yapıyor diğer firmalar ama gel gör ki bu Yurtiçi Kargo her seferinde illallah ettirmeyi bir şekilde başarıyor. Yazıklar olsun!

 • Arda 18 Ocak 2018 16:00 CEVAPLA

  Yurtiçi Kargo Sultanbeyli şubesi, hiçbir kargomu adrese teslim etmiyor. Şubeden almamı söylüyorlar her defasında, üstelik daha önce kargo getiren kişi beni tehdit ve hakaret etti, kargoyu almaya gittiğiniz de ise şube, çok kenar bir mahallede, tedirgin oluyorsunuz.

 • Elif 16 Ocak 2018 09:56 CEVAPLA

  Yurtiçi Kargo Sultanbeyli Paşaköy Şubesi’nden şikayetçiyim. Karşıdan gelen kargom dün gelmesine rağmen dağıtılmadı. Bugün de yarım gün bahanesiyle getirilmedi. Kargo ile evim arası 10 dakika. Olmasına rağmen 3 gün bekletiliyorum. İlgililere duyurulur.