Sürat Kargo Sultanbeyli Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,934 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Sürat Kargo Sultanbeyli Şubesi
 • ADRES: Mehmet Akif Mh. Atatürk Cd. Pınarbaşı Sk. No : 5
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 398 50 46
 • WEB SİTESİ: www.suratkargo.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
Paket/Dağıtım/Servis 08:30 - 17:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Zeyni 25 Eylül 2019 13:12 CEVAPLA

  Ben Hepsiburada N11 GittiGidiyor gibi pazaryerlerinde satış yapmaktayım ve Sürat Kargo ile çalışıyorum. Kapıda ödeme sistemi ile de çalışıyoruz Sürat Kargo’yla. Yalnız sürekli olarak ürünlerimiz müşteriye götürülmeden bize geri gönderiliyor. Müşterilerimiz kesinlikle kargo gelmedi bilgisini veriyorlar bize. Ve en son bu sıkıntıdan dolayı kapıda ödeme ile satış yapmayı durdurduk. Özellikle 17.08.2019 tarihinde kapıda ödeme ile gönderdiğimiz ürün mobil olması sebebiyle müşteriye götürülmemiş Alanya şubesi ve 24.08.2019 tarihinde gönderdiğimiz Sultanbeyli ikametli müşterimize ürün götürülmemiştir. Sadece bu 2 siparişten 57 TL ödeme yaptım. Ve kesinlikle bir ilgi geri dönüş yapılmıyor. Ve kesinlikle şubeler telefonlarını açmıyorlar. Böyle devam ederse Sürat Kargo ile çalışmayı bırakacağız. İlgilenmenizi rica ediyorum.

 • Çiğdem 4 Eylül 2019 10:51 CEVAPLA

  19 Ağustos tarihinde kargoya verilen ve 20 Ağustos’ta Sultanbeyli’ye gitmesi gereken ürünüm Sürat Kargo Kirazlı şubesi tarafından yanlışlıkla Florya şubesine gönderiliyor ve bana acil bir durum dediğim halde açıklama olarak “Bir yanlışlık olmuş siparişiniz en geç 21 Ağustos’ta teslim edilecektir” deniyor. Acil demek ne demek? Niye 2 gün sonra? Sizden kaynaklanan bir hatanın faturasını neden müşteriye kesiyorsunuz? Hem Florya ne alaka? Nasıl bir kargo şirketisiniz siz? Bu nasıl bir dağıtım? Nasıl bir hizmet? Nasıl bir sorumsuzluk? Adrese hiç mi bakmıyorsunuz? Telefonda çözüm üretilmesini beklerken kaba ve lakayıt konuşmalara maruz bırakılmak.

 • Zeliha 23 Temmuz 2019 10:48 CEVAPLA

  Ürün sipariş ettim 8 koli ve müşterilerime ulaştırmam gerek Sürat Kargo’yu aradım kargom neden gelmedi diye bana verdikleri cevap sizin ürünler 8 koli olduğu için arabaya sığmadı arabalar dağıtıma çıktı sizin kargonuzu yarın getiririz! Böyle saçma bahane duymadım kaç TL kargo parası veriyorum ürünleri Sultanbeyli merkezden Adil mahallesine getiremiyor. İlgilenilmesini rica ediyorum!

 • Gülfiliz 23 Temmuz 2019 10:47 CEVAPLA

  Trendyol üzerinden aldığım ürün 3 gündür Sürat Kargo’da bekliyor. Sultanbeyli acentası telefonları açmıyor ana merkezde sadece şikayet kaydı oluşturdu. Şikayet kaydı sonrası adımlar belli değil Kargo ne zaman gelir belli değil. Sorduğumda nasıl bir yol izleneceğinin sonra belli olacağını belirten bir şikayet hattı var. Kargo şirketleri artık kontrol edilemiyor!

 • Osman 18 Haziran 2019 08:41 CEVAPLA

  Samandıra aktarmaya gelen ürün elime ne zaman ulaşır böyle bir şey olamaz ya iptal etmek üzereyim çarşamba gelecekti gerekirse elden alayım ben Sultanbeyli’deyim yarın yola çıkacağım bütün internet platformlarında şikayet yazmaya devam edeceğim ürün elime geçinceye kadar.

 • Emre 18 Haziran 2019 08:39 CEVAPLA

  30.05.2019’da Sultanbeyli merkez Sürat Kargo’dan kargo verdim bugün 12.06.2019 olmuş halen kargo daha teslim edilmedi. Teslim edileceği yer de Kozyatağı! Müşteri temsilcilerini her aramamda kayıt oluşturuyorlar ama sonuç yok. Çünkü basit bir firma kalitesiz bir firma.

 • Savaş 16 Nisan 2019 09:20 CEVAPLA

  Bu Sürat Kargo hiçte süratli değil. Bir ürün aldım Sürat Kargo’da ama firma kargo İzmir’den Samandıra’ya geliyor. Ben Sultanbeyli’de oturuyorum ama geleceğine Sabiha Gökçen’e gidiyor sonra Kurtköy’e ne alakaysa artık bana kargo bir türlü gelmiyor. Bunları yapacağı iş çok saçma sapan iş. Bana ulaşmadan kargo 20 tane yere gidiyor bu konu ile ilgi şikayetçiyim acil kargomu istiyorum.

 • Canan 16 Nisan 2019 09:12 CEVAPLA

  Dolap uygulaması üzerinden bir bisiklet satışım oldu baloncuklu naylonla defalarca sardım bisiklet olduğu belli olsun ona göre muamele görsün diyerek ten, ama satın alan kısı şu an siparişimi iade etmek istiyor sebebi kolları kırılmış bir bisiklet binilemeyecek durumda Sultanbeyli surat kargodan teslim eden birime kadar herkesten şikayetçiyim.

  Görünen bir şeye bu kadar kotu muamele edilemezdi ki ürün kaliteli bir ürün olmasına rağmen belli ki dikkat edilmemiş ve üstüne ağır bir şeyler konulmuştur.

 • Burak 19 Şubat 2019 09:32 CEVAPLA

  N11 ‘den ürün aldım ancak ürün hasarlı ve kırık geldi. Değişim için talep oluşturdum Sürat Kargo’su ile birebir görüşme sağladım dün tamam dediler evden gelip alacaklarını söylediler ancak dün gelmediler bugün aradığımda gelmeyeceklerini dile getiriyorlar yardımcı olmuyorlar.

 • Süleyman 21 Aralık 2018 10:13 CEVAPLA

  SC65178175 sipariş numarası ile GittiGidiyor üzerinden siparişimi verdim. Denildiği tarihte teslim edilmek üzere adresime gelindi apartman girişindeki zil çalındı, eşim ile görüşüldü. Eşimin ismi alınıp ürün apartman girişine bırakıldı. Herhangi bir imza karşılığında teslim edilmedi. Bu duruma istinaden Sultanbeyli Sürat Kargo şubesinin 0507 669 ** ** numarasını aradım. Durumu anlattım. Bana yetkili bizim firma olarak adrese teslim etme yükümlülüğümüz yok dendi. Akşam mesai çıkışında adresime gittiğimde binanın girişinde paket yerde duruyordu. Yani o ürün çalınmış olsaydı ne olacaktı. Böyle bir kargo anlayışı olabilir mi?

 • ŞERAFETTİN PEKTAŞ 9 Ekim 2018 22:29 CEVAPLA

  YAKLAŞIK 5 ÖNCE HAYRİ TUNÇ FIRAT YAYINEVİNDEN SULTANBEYLİDEKİ ERMAN YAYIN VE DAĞITIM ŞİRKETİNE TESLİM EDİLMEK 20 KİTAPTAN OLUŞAN BİR KARGO ALINDI. ANCAK KARGO HENÜZ ERMAN YAYINCILIĞA ULAŞMIŞ DEĞİL. ARAŞTIRIP SONUCU BİLDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM

 • Kemal 4 Ekim 2018 15:14 CEVAPLA

  Hepsiburada.com üzerinden xxx numaralı siparişimde bulunan (Bosch Chevrolet Cruze 1.6 buji takımı 2010-2013 fr7dcx+) ürün teslim alınmadan iade gitti, fakat şubedeki arkadaşlar teslim düşmüş, hiçbir şekilde iade giremiyorum. Para satıcıya aktarıldı. Sistemde teslim düşüldüğü için hiçbir hakta talep ediyorum. Adama hem ürün gidiyor, hem de parası gitti. Kötü bir şube. Ne zaman kargom olsa 1 ay uğraşır dururum.

  Çağırsan gelmez, biz gelmeyiz sen gel der. Kargo getirmez, getirse bir dert gitse bir dert. 50 liram gitti hataları yüzünden. Bu kargo firmasından ve bu kargonun Sultanbeyli Şubesi’nden memnu olanını ben görmedim. Bütün arkadaşlarım her kargoda mağdur durumdalar.

  Yine aşağıdaki cevap gelecek ve kimse ne arayacak ne soracak klasik Sürat Kargo efsanesi üstü kapatılacak. Kaba çalışanlar. Sayın K** s, öncelikle Sürat Kargo’yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına müşteri ilişkileri müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Sürat Kargo a. ş.
  Müşteri ilişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle