Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
10,265 ZİYARETÇİ
  • KURUM / FİRMA: Zabıta Müdürlüğü
  • ADRES: M. Akif Mh. Rümeysa Sk. No:4
      SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 564 13 00
  • WEB SİTESİ: www.zabita.ibb.gov.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Medeniyetlerin buluşma noktası İstanbul’a karşı tarihi sorumluluğumuzun gereğini yerine getirerek, şehrin yaşam kalitesini artırma, özgün kimliğini pekiştirme ve saygın bir dünya şehri haline gelmesine katkı sağlama adına; zabıta hizmetlerini adaletli, kaliteli, gelişime açık, verimli ve etkili bir yönetişim anlayışı ile sunulması amaçlanmaktadır.

Zabıta Daire Başkanlığı, İstanbul’da; huzur, sağlık ve düzenin sağlanmasına katkı sağlayan, birey ve toplum odaklı, güvenilir ve proaktif bir anlayış ile zabıta hizmetlerini sunan bir zabıta teşkilatı hedeflenmektedir.

Kurumsal misyonumuzun bilinci ile temel prensip ve ilkelerden ayrılmadan, belediyemizin varmak istediği vizyona ulaşması için zabıta hizmetlerini aynı kararlılıkla sürdüreceğiz. Stratejik planda yer alan hedeflerimizden sapmadan, yaşanabilir bir İstanbul için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye ve kent halkına layık olduğu hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Bu maksatla, günün 24 saati yılın 365 günü tüm gücümüzle çalışmak, halkımıza sunduğumuz hizmette adalet, dürüstlük ve kaliteden ödün vermemek temel ilkemiz olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Eyüp korkmaz 23 Haziran 2017 18:22 CEVAPLA

    30 dk dır -Sultanbeyli zabıta müdürlüğünü arıyorum bir muhatap bulamadım çok çalışıyorlar maşallah