Sultanbeyli Yiğit Alışveriş Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,413 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Yiğit AVM
 • ADRES: Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 160
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 496 60 14
 • WEB SİTESİ: www.yigitalisveris.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


Yiğit AVM Mağazası Sultanbeyli Şubesi: Mobilya, Elektronik, Temizlik, Beyaz Eşya, Manifatura, Züccaciye, Tekstil, Kişise Bakım Ürünler, Televizyon, Cep Telefonu, Koltuk, Oturma Grubu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Burkan 5 Aralık 2018 09:30 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli’nde bulanan ‘ Yiğit ‘ alışveriş merkezinden almakta olduğum ‘tıraş makinesi’ bozuk çıktı makine çalışır durumda ama iş görmüyor makineyi aldığım mağazaya götürerek gereğinin yapılmasını söyledim mağazadakiler beni servisine yönlendirdiler ancak servisi makinenin çalıştığını bir şey yapamayacaklarını söyledi hatta Mağaza ürün ile ilgili faturada kesmedi gereğinin yapılmasını istiyorum.

 • Dilan 27 Kasım 2018 15:44 CEVAPLA

  Gerçekten kötü bir markasınız yazık insanlar sizlere bir sürü para veriyor marka sanıyor çalıştığınız mağazalarda bir o kadar mağdur ediyor, her şey ürünü satana parayı alana kadar sizde her şey garanti kapsamında yemek takımı aldım 2 servis tabağı eksik tam 70 günüdür tabak bekliyorum arıyorum telefon açan yok Sultanbeyli Yiğit Mağazacılık ve Korkmaz markası gerçekten uğramaması ve kullanılmaması gereken bir marka bu kadar kötü bir çalışma şekli ve ürün kalitesizliği görmedim…

 • Şerife 13 Eylül 2018 10:09 CEVAPLA

  Sultanbeyli Yiğit AVM’den derin dondurucu aldım satış temsilcileri nakit 1300 taksitli 1500 dediler yukarı çıktık senetleri imzaladım daha sonra farkına vardım 1800 satmışlar ürün normalde piyasa fiyatı 1100 TL. Sonrasında mağazaya gittim bu kadar pahalı satmışsınız hiç olmasın bir süpürge hediye adın dedim zorla mı sattık diye çirkin üslupla.

 • Ali 15 Ağustos 2018 09:05 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli Yiğit AVM ile ilgi şikayetimi bildiriyorum. 2 ay önce alığım ürünler bir türlü tam haliyle teslim edilmiyor. 2 hafta önce teslim için adres alındı yarısı geldi yarısı bayramdan önce gelecek diyor. Yeni evine taşınan birisi olarak çamaşırlar kolilerde dolaşıyor. Böyle ihmalkarlık görmedim. Böyle baştan salma görmedim. Nerede müşteri memnuniyeti?

 • Nebiye 12 Şubat 2018 09:25 CEVAPLA

  Yiğit AVM Sultanbeyli şubesine 01.02.2018 tarihinde ulaştığımda borcumu alamayacaklarını hukuk bürosu ile görüşmem gerektiği paylaşılıyor ve hukuk bürosu bir gün sonrasında icra takibi başlatıyor. Ödememi yapmak istediğimde alamadıkları gibi hukuk bürosunu aradığım da sadece kendisi konuşmak isteyen karşı tarafı dinlemeyen ses tonu son derece düşük biri ile görüşmek zorunda bırakılıyorum. Bir gün öncesinde ödeme yapmak istediğimde talebimi geri çevirip neden bir gün sonrasında icra takibi başlatılıyor ve taksitlerimin vade tarihi gelmeyen borçlarım ile vadesi geçen tüm borcumun artı avukat ücretinin de tarafımdan tahsili talep ediliyor. Ekte belgelerini ilettiğim sorunum için aylarca bekletilirken benden anlayış beklenti ama icra takibi başlatılmadan talep etmeme rağmen ödemem alınmadı, yapılan haksız kazanç için en kısa sürede çözüm üretilmesini talep ediyorum.