TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,460 ZİYARETÇİ
  • KURUM / FİRMA: Yediiklim Akademi
  • ADRES: Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 185 Kat: 3-4-5
      SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 398 07 07
  • WEB SİTESİ: www.sultanbeyliyediiklim.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Sultanbeyli Merkez’de 2013 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde Türkiye’nin ilk akla gelen kurumu olmuştur. Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışımız ile kısa zamanda Sultanbeyli’de saygın bir kurs olarak yerini almıştır.
.
Sultanbeyli kadromuzdaki akademik ve uzman öğreticilerin her biri yılların verdiği deneyimle beraber alanında uzmanlaşmış dinamik eğitmen kadrosu, bilimsel yenilikçi eğitim ve öğretim teknikleriyle, kişiye özel meslek danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sunan, başarıyı kendisine hedef edinmiş öğrenci odaklı tek kurumdur.
.
Sultanbeyli Yediiklim Akademi, KPSS Öğretmenlik, KPSS Memurluk, KPSS-Müfettişlik Uzmanlık, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), YDS (Yabancı Dil Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavları) hazırlık kursları ile; iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
.
Öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları, dereceleri ve kamu kurumlarına yerleştirme oranlarımızdaki yükseliş, doğru yolda ilerlediğimizin ve aynı zamanda sektördeki lider olma vizyonumuzun da önemli bir göstergesidir.

.

Sultanbeyli Öğretmenlik Kursu – KPSS A Kursu – KPSS B (Lisans) Kursu – Lise Önlisans (KPSS B) Kursu – DGS Kursu – AÖF Kursu – SMMM Kursu – YDS Kursu – ALES Kursu

.

Sultanbeyli Yedi İklim Dershanesi – Yediİklim Yayıncılık – Yediiklim Kursu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

FİRMA ETİKETLERİ