Sultanbeyli Yarar AVM Alışveriş Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,121 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 20:30
Paket/Dağıtım/Servis 10:00 - 19:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


.

Yarar Alışveriş Merkezi Sultanbeyli ŞubesiMobilya, Beyaz Eşya, Koltuk, Oturma Grubu, Ev Elektroniği, Bilgisayar, Telefon, Dekorasyon, Aksesuar, Avize, Yatak, Beşik, Yemek Odası

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • İdris 23 Temmuz 2019 10:51 CEVAPLA

  Sultanbeyli Yarar AVM ‘den alışveriş yaptım. Aldığım ürünleri göndermediler. Gidip iptal etmek istedim. İptal etmediler THH başvurarak verdiğim parayı almak için işlem başlattım. THH lehime karar verdi parayı ödemediler.

  İcra başlatıp parayı aldım ancak 33 TL gibi bir para kaldı. İcra dosyası acık ödemiyorlar. Kaç kere aradıysam ödemediler. Haciz başlatıp masrafları da onlara ödetme zamanı geldi.

  Mal satmaya gelince satıyorlar. Ama iade veya ödeme olunca işlerine gelmiyor. Tercih etmem size bu satıcıyı.

 • Demet 25 Şubat 2019 10:32 CEVAPLA

  Sultanbeyli Yarar AVM şubesinden yüklü miktarda alışveriş yaptım. Ödemeyi nakit vereceğimi söylemiştim ama bir aksilik çıktı ve ben taksitli ödeme yapmak istediğimi söyledim ben uğraştırıp 2 gün sonunda tamam dedik eşyaları istediğimi söyledim ödeme yapmadan olmaz dediler. Ödedik eşyalar geldi ama tencere ve cezve takımı teşhir ürünü yollandı ses etmedim, küçük ev aletlerimi 20 gün sonra gönderdiler ama ödemeyi erken istiyorlar.
  Bunu da geçtim son ufak bir bakiyem kaldı onu da bilerek ödemiyorum sürekli arıyorlar bende oralı olmuyorum. Bugün AVM’ye uğradım ödeme yapmaya bana kartla fiyatın farklı olduğunu söylüyorlar. Böyle bir şey olamaz.
  Sen buraya pos makinesi koyuyorsan benden komisyon alamazsın baştan söylemen gerekliydi.