Sultanbeyli Vodafone Yetkili Merkezi Bayileri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
6,854 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: AFT Vodafone Mağazaları
 • ADRES: Vodafone Yetkili Mazağa Adresleri
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0542 542 00 00
 • WEB SİTESİ: www.vodafone.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Sultanbeyli Vodafone Şubesi Yetkili Mağazaları – Aft Teknoloji Ürünleri Ve Telekomünikasyon Şubeleri – Vodafone Satış Noktaları

.

Sultanbeyli AFT Vodafone Mağazası – Yetkili Şube 1

Abdurrahmangazi Mh. Fatih Bulvarı No: 98  0216 419 25 44

.

Sultanbeyli AFT Vodafone Mağazası – Yetkili Şube 2

Mehmet Akif Mh.Fatih Bulvarı No: 226  0216 419 51 26

.

Sultanbeyli AFT Vodafone Mağazası – Yetkili Şube 3

Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 182  0542 344 05 31

.

Sultanbeyli AFT Vodafone Mağazası – Yetkili Şube 4

Abdurrahmangazi Mh. Fatih Bulvarı No: 148  0216 398 99 69

.

Sultanbeyli AFT Vodafone Mağazası – Yetkili Şube 5

Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 202  0216 496 05 05

.

Sultanbeyli AFT Vodafone Mağazası – Yetkili Şube 6

Abdurrahmangazi Mh. Fatih Bulvarı No: 67  0216 344 13 11

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Onur 7 Ocak 2020 16:40 CEVAPLA

  Hattımı Vodafone operatörüne 1 ay önce taşıdım. Hat 1 ay geçmeden bozuldu taşıdığım Sultanbeyli Merkez Şubesine götürdüğümde ise tekrar hat veririz 30 TL ücret alırız dediler. Bu firmanın ayıbı. Vodafone bu kadar küçük bir firma mı bir hat veremiyorsa Türkiye’de işi ne? Denetlenmesini istiyorum.

 • Bahar 31 Ekim 2019 14:59 CEVAPLA

  Vodafone’na ödediğim 69 liralık faturam haberim olmadan 120 liraya çıkarılmıştır. Çağrı merkezini aradığımda kendi isteğim doğrultusunda, Sultanbeyli’deki bir şubeye giderek değişiklik yaptığım, sözleşme imzalandığım söylendi. Hayatımda Sultanbeyli’ye bırakın gitmeyi yerini bile bilmem! Bunu söylediğimde bayinin hatasıdır, biz bir şey yapamayız dendi. Bayinin böyle bir imza almadan hat değişikliği yapma hakkı da yoktur. Defalarca aramama ve durumu anlatmamama rağmen bırakın yardımcı olmayı defalarca hat düşürülmüştür. Durumu bildiklerini ve hak verdiklerine rağmen hiçbir cevap verilmemiştir. O tarihte nerede olduğum da belgeleriyle mevcuttur.

 • Şefik 25 Eylül 2019 13:13 CEVAPLA

  65 yaşındaki annemi güvenlidir diye sim küçültme işlemi için gönderdiğim Sultanbeyli Vodafone bayi (Aft Teknoloji) inde işlemin 35 TL olduğu yeni bir hattın ücretsiz olduğu söylenip yeni bir hat satılmış. Bunun yanında bilgisi olmadan fazladan 2 adet hat daha adına tahsis edilmiş. Olaydan 5 ay sonra Vodafone hukuk müşaviri bizi arayınca durumdan haberdar olduk, önce Aft Teknoloji eski personelinin (v** beymiş bu arada) kendilerini dolandırdığını yapacak bir şeyleri olmadığını söyledi. Bayi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunup, yasal takip deki borçları ödedik.

  Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp, durumu anlatıp savcılık tutanağını gönderdik. Bize verilen bilgi de bu hatlara ait herhangi bir borcu ödemeyin şeklinde oldu. Hatta ödediklerimizi de keşke ödemeseydiniz dediler. Velhasıl aft ile tartıştığım ve artık güvenmediğim için (ilçedeki tüm Vodafone’lar Aft Teknoloji) hatların iptali için annemi başka bir ilçede bulunan Vodafone bayiine götürdüm. Bir süre sonra e-devlet’ten hatları kontrol ettiğimde birinin hala iptal olmadığını gördüm.

  Müşteri hizmetleri tek dilekçe ile tek hattın kapatılabileceği tekrar iptal dilekçesi vermemiz gerektiğini söyledi, annemi tekrar diğer ilçede götürdüğüm bayiiye götürdüm, bayii zaten 2 hat için ayrı ayrı dilekçe verdik dedi (enteresan durumlar), bir süre sonra yaptığım kontrollerde hatların ikisine de farklı farklı borçların tahakkuk ettiğini gördüm, müşteri hizmetleri (Ö** bey) bu borçların ödenmesi gerektiğini söyledi. Ö**beye daha önce müşteri hizmetleri (K** hanım) ile yaptığım görüşmenin özetini yaptım. Ö** bey sesi kaydedildiği için saçmalamakla cevap verememek arası bir şeyler söyledi. Savcılık şikayetim ne zaman sonuçlanır bilemem. Vodafone ‘a yaptığım şikayetlerden hiçbir şey çıkmaz. Bayilerde insanları yanıltmaya devam eder. Biz de 65 yaşındaki yaşlı bir insanım bayilerde, adliye koridorlarında hak aramak için gezdiririz. Vodafone tabelanı ve reklamını görünce bile midem bulanıyor bilgin olsun.

 • Serkan 4 Eylül 2019 11:00 CEVAPLA

  İkamet ettiğim İstanbul, Sultanbeyli ve Kurtköy’ deki herhangi bir bayinizde mobil imza destekleyen yedek sim kart bulunmamaktadır. Ayrıca, ikamet ettiğim adres dışında yaklaşık 6 aydır gördüğüm tüm Vodafone bayilerine de sordum ve şimdiye kadar maalesef bulamadım. Yardımınızı rica ediyorum.

 • Kemal 23 Temmuz 2019 10:51 CEVAPLA

  08.07.2019 ve 11.07.2019 tarihlerinde ayrı ayrı Vodafone kampanyası katılım kodlarını kullanarak Danone Hayat İçecek sistemine giriş yapılarak sipariş oluşturulmuştur. (Ev adresim; mimar sınan Mahallesi yeşilören sokak 43-6 d **** Sultanbeyli İstanbul) Bölge bayiniz sipariş sonrası iki ayrı gün sipariş takibi için aranmıştır. Görüşmelerden olumlu sonuç almayı bırakın çok ilgisiz ve kaba yanıtlarla geri dönüşler alınmıştır. tuketici@hayatsu.com.tr adresine 12.07.2019 da durum ile ilgili mailde atılmıştır. Ne merkezden ne de bölge bayisinden olumlu veya olumsuz hiçbir dönüş yapılmamıştır. Bu durum ile ilgili çözüm rica ederim. Çözüm sunamıyorsanız en azından cevap vermenizi istiyorum.

 • Kemal 23 Temmuz 2019 10:50 CEVAPLA

  08.07.2019 ve 11.07.2019 tarihlerinde ayrı ayrı Vodafone kampanyası katılım kodlarını kullanarak Danone Hayat İçecek sistemine giriş yapılarak sipariş oluşturulmuştur. (görselleri ekte yer almaktadır) Ev adresim; Mimarsinan Mahallesi Yeşilören Sokak 43-6 d blok *. Kat Sultanbeyli İstanbul Bölge bayisi sipariş sonrası iki ayrı gün sipariş takibi için aranmıştır. Görüşmelerden olumlu sonuç almayı bırakın çok ilgisiz ve kaba yanıtlarla geri dönüşler alınmıştır. Bu durum hızlı bir şekilde çözümlenmesi rica ederim.

 • Serdar 23 Temmuz 2019 10:41 CEVAPLA

  Hemen hemen her tatilde (hafta sonu ve resmi diğer günler) TL yüklemek için gittiğim Sultanbeyli merkezde bulunan tüm Vodafone bayileri işlem ile ilgili sorun olduğunu beyan ediyorlar ve üstelik bu tek bir seferde olmadı hatta isterseniz inceleyin bu cumartesi o bölgedeki tüm Vodafone bayilerinde tek bir kart ile satış söz konusu değil, sonra ben biraz araştırma yapınca buradaki tüm bayiler tekelleşmiş ve tek bir firmanın aldığı bayiler olduğunu öğrendim kısacası birinde problem olunca hepsinde oluyor.

 • Savaş 23 Temmuz 2019 10:39 CEVAPLA

  Sultanbeyli Atlaspark Vodafone bayi müşteri kandırmaya çok meraklı. Benim bilgim olmadan cihaz aldım ve benim bilgim olmadan ücretli koruyucu paketi hattıma tanımladı bir de o da yemiyormuş gibi benden 150 TL ücret istedi, adam cihaz alırken faturandan düşecek diyor, yüksek söylüyor, milleti kandırıyor ve fazla para alıyor. Ben şikayet ettim, Vodafone biz öyle ücret istemedik dedi ve müşteri koruma paketi istedi dedi bayi haklı buluyor çünkü. O bayinin Sultanbeyli’de 10 yakın bayisi var beni haklı görecek değil.

 • Adem 18 Haziran 2019 08:39 CEVAPLA

  Vodafone mobil internet Sultanbeyli’de artık çekmiyor bayramdan önce İstanbul Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesinde 4G çekiyordu artık çekmiyor sordum bu mahallede herkes aynı şikayetten yana birden tüm mobil internet şebekesi gitti düzelmezse değiştirmeyi düşünüyorum. Lütfen yetkililer bu sorunu düzeltsin.

 • Ersin 16 Nisan 2019 09:09 CEVAPLA

  17 ay önce Vodafone Aft Sultanbeyli batısında 2 adet telefon aldım. Halen tarafıma fatura ulaşmadı. Genel müdürlüğüne gittim. Vodafone bizim sorumlumuz yoktur diyerek gereksiz ve anlamsız bilgi verdi. Bayi kendi adını taşımıyor Vodafone bayisidir. Saçma bir cevaptır.

 • Harun 25 Şubat 2019 10:18 CEVAPLA

  Bir de Vodafone interneti İstanbul Sancaktepe’de, Samandıra’da, Sultanbeyli’de çekmiyor. Yalandan dağda denizde reklam yapacağınıza bir zahmet bu bölgelere çekim gücünü arttırın. T*’un 3G daha hızlıydı bu taahhüt biter bitmez bir daha dönmemek üzere Vodafone’u kapattıracağım.

 • Yahya 14 Kasım 2018 08:54 CEVAPLA

  Sultanbeyli Atlaspark AVM deki Vodafone’dan 5+5 GB saçma güzel 10 faturalı hatta geçtim. 26 yaş altı oğlum için aldığım bu faturalı tarifedeki 5 GB’lik Instagram hakkımı 15 günü aşkın zamandır hattıma tanımlayamadılar. Mernis bilgilerinin eksik olduğu söyleniyor. Fakat ben 16 yaşındaki oğlumun ve benim kimlik bilgilerimi vermeme rağmen hala tanımlayamadılar. En kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde cayma hakkımı kullanacağım ve kullanmadığım 5 GB internetin bana fatura edilmemesini aksi takdirde Tüketici Hakem Heyeti’ne başvuracağım.

 • Nurcan 23 Ekim 2018 13:53 CEVAPLA

  Vodafone iletişim merkezine gittim çalışanlar sürekli internet olmadığını söylüyor hiçbir işlem yapmıyor. Bizim işlemimizi yapan Sultanbeyli Atlas park AVM’deki bayinde çalışan Ö*** beyin, ne zaman gitsek dışarıda ya da yemekte olduğunu söylüyorlar. İşimizi halledemiyoruz. O yüzden kesinlikle operatörünü değiştireceğim. Vodafone sadece pişmanlık.

 • Hüseyin 23 Ekim 2018 13:48 CEVAPLA

  Vodafone kullanıcısıyım. Çekim kalitesi iyi değil. Sultanbeyli Ahmet Yesevi’de 3. katta bulunan evimde 4G çekmiyordu. Mimar Sinan mahallesinde 2. kata taşındım. Orada bırakın 4G’yi internet bile çekmiyor doğru düzgün. Çekim kalitesi bahsedildiği gibi kaliteli değil.

 • Mehmet 1 Eylül 2018 12:55 CEVAPLA

  Sultanbeyli Vodafone çalışanları acayip havalı sanki her biri Vodafone yönetim kurulu başkanı. Girmem ile çıkmam 2 dakika sürdü sanki Türkiye’de bir tek Vodafone var. Ya elemanlarınıza çeki düzen verin ya da daha çok Vodafone müşterisi kaybedersiniz.