Sultanbeyli Türk Telekom Müdürlüğü

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
29,974 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Türk Telekom Müdürlüğü
 • ADRES: A.Gazi Mh. Fatih Blv. Semerkant Sk. No: 22
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 496 38 20
 • WEB SİTESİ: www.turktelekom.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 17:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


Sultanbeyli TürkTelekom Şube Müdürlüğü – Abonelik, Fatura Ödeme, Hat Bağlatma, Sabit Telefon Hattı, İnternet

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Burak 25 Eylül 2019 13:10 CEVAPLA

  Adil Mahallesi’nde oturuyorum. İnternetimi taşımak başvuru yaptım, fakat altyapı yetersizliği nedeniyle 1-180 gün beklemem gerekiyormuş. Ne münasebet arkadaşım ben sizin tembelliğiniz yüzünden 6 ay beklemek, boşuna fatura ödemek zorunda mıyım? Acil buna çözüm bulun lütfen.

 • İlker 25 Eylül 2019 13:07 CEVAPLA

  TTNET ile son zamanlarda sık sık yaşadığım bir problem. İstanbul Sultanbeyli’de oturuyorum. Günlerdir internet hızımın yavaşlığı konusunda arıza kaydı oluşturuyorum. Normal paketim 16 megabit ama evde gördüğüm 5 megabit hız. Arıza kaydından sonra hız 3 megabite düştü. Elindekiyle yetin dercesine. Müşteri temsilcileri dalga geçer gibi sürekli sıkıntının modemden kaynaklı olabileceğini, modem yetkilileriyle görüşmem gerektiğini belirtiyorlar. 2 farklı modem denedim sıkıntı hala var. Sözde sistemde evime gelen hızın 12 megabit olduğunu söylüyorlar. Evet 12 megabit alıyor (!) hatta uçuyor (!) bugün aldığım hız testi sonucu ektedir.
  Not:modemle ilgili yapılması gereken ve akla gelen her şeyi denedim. Şunu yap bunu yap dememenizi rica ediyorum.

 • Uğur 25 Eylül 2019 13:06 CEVAPLA

  5 yıllık Türk Telekom internet kullanıcısıyım ve ilk defa başıma bu şekilde bir olay geldi.
  Güzelim İstanbul’umuz da halen daha altyapı ve şebeke problemiyle karşılaşmak çok üzücü. Yaklaşık 100 gündür internet getirmek için çabalamaktayım.

  Bana yakın olan İstanbul/Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü’ne giderek şebeke başvurusunda bulundum. Sürecin bu kadar yavaş olması ve bizim sizleri tercih ederek size para kazandırmamıza eğer ihtiyacınız yok ise Türkiye’nin altyapısını başka bir firma üstlensin ve bizlere yardımcı olsun. şu anki şartlarda artık fiber altyapı ve yüksek hızda internete geçmemiz gerekirken biz halen daha altyapı ve şebeke bağlatmakla uğraşıyoruz.

  Ben Türk Telekom’u ilk kez şikayet ediyorum şu anda ve şunu bilmenizi isterim yakın bir zamanda bulunduğum belediyeye giderek oradan yazılı bir dilekçeyle konuyu daha ileri noktalara taşıyacağımı belirtmek isterim. Biz Türkiye’nin tek internet altyapı firması olan Türk Telekom’dan artık gerekli hassasiyeti bekliyoruz.

 • Mücahit Topçu 23 Eylül 2019 10:16 CEVAPLA

  Altyapı için başvuru yaptım Bir hafta oldu birkez aramadınız bile işinizi yapmayacaksanız neden orada boş yer işgal ediyorsunuz bırakın gidin çalışacak adamlar gelsin yerinize calismaniz icin illa cimere şikayet mi etmemiz gerek

 • Mehmet 13 Eylül 2019 09:33 CEVAPLA

  Ben hasan paşa mah.bilgin cad çelik sok.no 27 Sultanbeyli’de oturmaktayım yazının başındaki adreste bulunan,benimte internet hattımın bağlı olduğu telefon direği zamana baglı yıpranma vs eğildi devrilmek üzere acil müdahale edilmeli,herhangi bir canlının üzerine düşe bilir.

 • Caner 4 Eylül 2019 13:00 CEVAPLA

  Türk Telekom yetkileri 3senedir port yok diorla alt yapı yapcazen geç 6ay içinde ama söyletilere göre sorun hala çözülmedi yer istanbul.sancak tepe.emek.mh mükrüme SK lütfen internetsiz olmuyor lütfen sorunla ilgilenin

 • Murat 4 Eylül 2019 11:06 CEVAPLA

  Sultanbeyli Uğur Okulları Kampüsü ben de söylenen şikayetlere katılıyorum. İki çocuk okutuyorum 11. Ve 7. Sınıfta. Kitap fiyatları bu sene uçmuş bunların içinde daha kırtasiye var, formalar var, okul parası var, asgari ücret alan birisi bunu nasıl ödesin? Bu sene kitap almayı düşünmüyorum. Biraz bu kitaplarda indirim yapılsın.

 • Şahin 4 Eylül 2019 11:04 CEVAPLA

  İstanbul, Sultanbeyli, Ahmet Yesevi Mahallesi, Yıldırım Caddesi, no.:***’de ikamet ediyorum. Apartmanımız 1.5 sene önce tamamlandı 1.5 senedir Türk Telekom alt yapısının yapılmasını bekliyoruz. 5 ay kadar önce evlere fiber optik kablo çekildi, kabloyu çeken arkadaşlar 1 hafta içinde altyapı da çekilir dedi, ama hala çekilmedi.

  Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda internet başvurunuzu yaparsanız daha hızlı çekilir dedi. Okullarda açılıyor çok mağduruz bir kablo çekilemedi. Millet Mars’a robot gönderiyor biz İstanbul’un orta yerinde internete bağlanamıyoruz. Yetkililerin konuya el atmasını bekliyoruz.

 • Muzaffer 4 Eylül 2019 11:00 CEVAPLA

  05.08.2019 günü Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi site sokak no… 8a daire 23 sayılı adreste bulunan ikametime internet bağlantısı için Sultanbeyli Türk Telekom Müdürlüğüne başvurdum bana boş port yok dediler ve bağlantı için sürede verilmedi 1 yılda sürebilir dendi mağdur durumdayım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

 • İdris 3 Eylül 2019 22:06 CEVAPLA

  Sayın Türk Telekom yetkilileri yeter artık 3sene oldu baş vuruyom alt yapım dilekçe vermeme rağmen çözüme kavuşması İstanbul Sancak tepe emek .MH .mükrüme sokak bu sorunla 50 daire yaşıyor lütfen bu sorunun çözümlenmesi ve yıl olmuş 2020nerdeyse internet alamioruz lütfen bu sorunu çözüm saygılarım ..lütfen

 • Ayfer 8 Ağustos 2019 14:11 CEVAPLA

  Sancaktepe Aşık Veysel Caddesi İnönü Mahallesi Keklik Sokak No. ** Sarıgazi-İstanbul adresli çift girişli iki bloktan oluşan binalarımızın birine 1 seneyi aşkın bir süredir port takıldı ve internet hizmeti alıyorlar. Bizim bloğumuz onlardan daha önce müracaat etmesine rağmen
  3 senedir port taktıramadık, internet hizmeti alamıyoruz.
  Birkaç kez girişimde bulunmamıza rağmen maalesef sonuç alamadık.
  Ümraniye Telekom’a müracaat ettik bizi Sultanbeyli’ye yönlendirdiler.
  Onlar da bize binadaki dairelerin TTNET talepnamesi doldurmalarını istedi ancak o zaman port takılabilirmiş, 8 daireli bina, herkesi aynı anda oraya götürüp TTNET talepnamesi doldurma şansımız yok. Herkesin işi gücü var.
  Bu nedenle bu altyapı sorununa takıldık 3 senedir aşamıyoruz.

 • Gülay 8 Ağustos 2019 14:06 CEVAPLA

  Türk Telekom’a defalarca başvurmamıza rağmen bulunduğumuz yere 2 yıldır altyapı sorunları nedeniyle internet verilemiyor cevabı alıyoruz. İstanbul’da internet ile ilgili altyapı sorunu mu kaldı yıl olmuş 2019 Üsküdar Telekom müdürlüğünden dilekçe yazdık Pendik Telekom müdürlüğüne bağlısınız oraya iletilecek denildi. Sonra Sultanbeyli Telekom müdürlüğü tarafından arandık internet bağlanacak müdürlüğe uğramanız lazım M** Y*** beyin bilgi dahilinde başvurunuzu yapın dediler yaptık hala sonuç yok.

 • Nihat 23 Temmuz 2019 10:43 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli’de merkezi bir konumdayız. Merkezi bir konumda şebeke sorunu yaşatıyorsunuz, taşrayı düşünemiyorum bile… Hizmet veremeyeceğiniz bir noktaya ne hat verin ne de abone yapın eşimin hattı 507 078 ** Türk Telekom yenide faturalı taahhütlü yaptırdık telefonda yeni ama hala şebeke sorunu yaşıyoruzzzz. Aldığınız paranın karşılığında hizmet taahhüdünüzü yerine getirmenizi veya baştan müşteriyi bilgilendirmenizi tavsiye ederim. Sorunumuzun bir an önce çözümünü rica ederiz…

 • Hakan 23 Temmuz 2019 10:38 CEVAPLA

  04.07.2019 tarihinde Sultanbeyli’de bulunan Türk Telekom bayisi Saygı İletişim’e fatura ve cihaz taahhüdüm ile ilgili bilgi almak için gittim. Mağazada taahhüt süremin ne zaman biteceği ile ilgili bir soru sorduğumda G*** isimli çalışan, “bunu sizin bilmeniz lazım ben nereden bileyim” gibi sözler söyleyerek tamamen baştan savma tavırlarla işlemini gerçekleştirmedi. Konu hakkında mağazadan dönüş bekliyorum.

 • Nuri 23 Temmuz 2019 10:38 CEVAPLA

  Evde internet altyapım olmadığı için 21.05.2019’da altyapı ve internet talebi oluşturdum. 1 Temmuz’da altyapımın sağlandığını ve 3 Temmuz’da kurulum için randevu oluşturulduğu mesajı geldi. Randevu mesajı geldiğinde de arayıp altyapımın olmadığını bir sıkıntı olup olmayacağını sorduğumda ‘altyapınız olmadan kurulum ekibi göndermiyoruz sıkıntı yok’ denildi lakin 03.07.2019 randevu zamanı da teknik nedenden dolayı kurulum yapılmadığı mesajı gönderildi. Müşteri hizmetlerini aradım. İnternet altyapısı olmadığı için kurulum olmadığını söyledi. Altyapı olmadan kurulum randevusu zaten vermiyoruz dediler dediğimde anlık olarak altyapınız var gözükmüş olabilir diye saçma bir cevapla karşılaştım. Bu konu hakkında acil çözüm bekliyorum. Daha önce de aynı şekilde başvurularım iptal oldu. Ne müşteri temsilcileri bir çözüm sunuyor ne de İstanbul Sultanbeyli bölge müdürlüğü. Mağduriyetimin acil giderilmesini talep ediyorum.

 • Adem 23 Temmuz 2019 10:36 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli necip fazıl Mahallesi güzergah sokakta ikamet ediyorum. Ciddi anlamda şebeke problemi var. İnternet çekmiyor görüşme yapamıyoruz. Biraz önce müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirmek için konuşamadık sonunda temsilci telefonu kapattı. Yetkililer bir çözüm bulurlar diye düşünüyorum aksi takdirde 20 yıllık hattımı değiştirmek zorunda kalacağım.

 • Hasan Hüseyin GÜNEŞ 22 Haziran 2019 13:53 CEVAPLA

  Yeni port açılışı için başvuru yapmak istiyorum fakat ne ilgilenen var ne de yapılması gereken hakkında bilgi veren var. Türk Telekomun müşteriyi mağduriyeti yüzünden oyumu iktidardan yana kullanmicam. İnternet sağlayıcı firma ile olan çıkar savaşını son kullanıcıya yansıtılıyor bize ne sizin alt yapinizdan parasını veriyoruz hizmeti sağlayın diye kimsenin umrunda değil garanti müşteri kafasıyla hareket ediliyor
  Bu tutumlar vatan sever insanları bile küstürüyor. Port açılışı hemen yapılırsa oyumu hükümete vericem acilmazsa oy yok gidip CEHAPE ye vericem utanin. 😉

 • Talha 19 Haziran 2019 15:45 CEVAPLA

  Sultanbeyli Türk Telekom deskom mobile şubesinin çalışanları (personeli) müşteriye karşı göstermiş olduğu diyaloglarından şikayetçiyim. Merak ediyorum acaba köle mi bunlar terslemeler el kol hareketleri müşteri gelmesin istiyorlar herhalde. Bu ay Türk Telekom’daki son ayım bir daha da çalışmam.

 • Hatice 18 Haziran 2019 08:40 CEVAPLA

  İstanbul Sancaktepe Veysel Karani Mah oturuyorum. Yaklaşık 2 aydır internet başvurularım port olmadığından bağlanılamıyor. Bize en yakın olan Sultanbeyli Türk Telekom Müdürlüğü’ne başvurduk onlarda açık port olunca ancak internet bağlanılacak deniliyor. Yani hangi kuruma gittiysek sorunumuz çözümlenmedi. Yeni port kutusu bağlamak bu kadar mı zor, ilgili merci neresi başka nereye başvurmamız gerekiyor.

 • MUHAMMET 19 Nisan 2019 17:04 CEVAPLA

  SULTANBEYLİ NECİP FAZIL MAH. PORT YOKMUŞ. YOKSA TAK . BU TEKELİ ALMIŞSAN ELİNE BARİ DÜZGÜN ÇEVİR. YIL OLMUŞ 2019 MİLLET UYDUDAN İNTERNET DAĞITIYOR. BİZ HALA TELEKOMUN BAKIR TELLERİNE MUHTACIZ. ONU DA ALAMIYORUZ.

 • Sadık KÖLEŞOĞLU 17 Nisan 2019 14:54 CEVAPLA

  dün saat 17:47 de telekomdan aradılar binanıza kablo çekmeye geliyoruz dediler.3 yıldır sultan beyli adil mahallesinde ikamet etmekteyim 12 dairelik binadayız inretnet sorununu çözemedik. Telekomdan gelenin iddası 12 kişininde evde olması gerekliymiş ben dedimki şimdi olanları yapalım olmayanlarada haber veririz. adamın derdi bir an önce gitmek vede bırakıp gitti. Anlamıyorum bu nasıl hizmet

 • Sadık KÖLEŞOĞLU 17 Nisan 2019 14:45 CEVAPLA

  17/04/2019 tarihinde 0216 496 38 20 nolu 3 kez aradım açan yok saat 14,43

 • Elif 16 Nisan 2019 09:15 CEVAPLA

  Şubat ayından beri mahallemde lokal kutu olmadığından internet bağlatamamaktayım. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır, çözemiyorum. 2019 yılında yaşadığım bu mağduriyeti açıklayabilecek bir cümle bulamıyorum. Konunun artık çözüme kavuşturulmasını talep etmekteyim.

 • Selçuk 15 Şubat 2019 09:19 CEVAPLA

  Yaklaşık olarak 1 sene önce internet altyapısı için başvuru yaptım halen bir ses yok telefonla arıyorum ilgilenen yok ne yapmamız lazım daha bir yardımcı olsanız da bu işi sonlandırsak yani bir alt yapıyı oluşturmak bu kadar mı zor yerimiz Sultanbeyli adil mahallesinde hızla gelişen bir noktada Sinpaş Yapı Yapı gibi sitenin orada tam ana caddede.

 • Oğuz 11 Şubat 2019 12:00 CEVAPLA

  Altyapı sıkıntısını Türk Telekom bayağıdır hizmet verdiği halde Necip Fazıl hizmet vermedi. Yani tüm mahallelere hizmet verdi. İstanbul Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Düzce Sokak no. ** daire **. inşallah en kısa zamanda bir çare bulurlar. Umarım ne olur bu işe bir çare bulun.

 • İrfan 8 Şubat 2019 11:09 CEVAPLA

  Sultanbeyli Descom İletişim müşterilerine çok kötü ve kaba davranıyor. TL yüklemeye gittim git paranı bozdur gel diyor nereden bulalım sana bozuk para cevabı veriyorlar. Sizi şikayet edeceğim deyince de nere şikayet edersen et diyorlar. Çok kırıcı ve kabalar.

 • Hasan batu 5 Şubat 2019 15:44 CEVAPLA

  Lanet olsun sultanbeyli şubeye 100 kere aradım cevap vermiyolar devir işlemi için beni ikna ettiler kabul ettim ama 10 gün oldu devir yapmadılar internetimi orda şişmanca bi kadın var 1. Katta işlemimi o yaptı ama sisteme bile girmemiş hala şşlemi lanet olsun böyle işleyişe.. insan bi cevap verir ikna edene kadar kırk takla atıyolar sonra sıfır ilgi

 • Tuğba 31 Ocak 2019 16:18 CEVAPLA

  701105** numaralı sabit Türk Telekom internet hattımız son ödeme tarihi 21.012019 olması ve bizim faturayı 15.01.2019’da ödememize rağmen kullanıma kapatılmıştır. 21.01.2019 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirmemize rağmen hatta kullanıma açılmadığı gibi “10 milyon müşterimiz var, takdir edersiniz ki hepsini takip edemeyiz” diyerek Türk Telekom’dan kaynaklanan hata bu şekilde savunulmuştur. 24.01.2019 tarihinde Türk Telekom Sultanbeyli ofisine gittiğimiz halde yardımcı olunmamıştır.

  Bugün ofise tekrar gitmek durumunda kaldık fakat sadece kayıt açıldı ve 28.01.2019 tarihiyle internetimiz hala kapalıdır. Kurumdan ve kurumun ilgisiz personelinden şikayetçiyim. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar ve kendilerinden kaynaklanan bir hataya rağmen ne özür diliyorlar ne de hatayı çözmek için çaba gösteriyorlar. Taahhüt olduğu için bizi kendilerine mahkum olarak görüyorlar.

 • Zennure 24 Ocak 2019 16:11 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli Mecidiye Mahallesi Pendik Caddesi No:**/2 adresine 4 aydır aldırmaya çalıştığım internet nakilinin bir türlü altyapı probleminden dolayı alınamamış oluşundan sözleşmeli internetimi kullanamamaktayım. İşim gereği internete çokça ihtiyaç duymaktayım internet problemim çözülemeyip mağduriyet yaşamaktayım.

  Bende komşularımda Türk Telekom’un altyapı probleminden dolayı internet kullanamıyoruz. Bizlere sunulması gereken hizmet gerçekleştirilememektedir. Lütfen gerekli açıklama için geri dönüş almak istiyorum. Başka firmada da faydalanamıyorum yapılabilecek başka bir şey var ise yardımcı olunsun lütfen…

 • Rıdvan 24 Ocak 2019 16:11 CEVAPLA

  Bugün BTK 11. şikayetim ama netice yok altyapı olmadığını söyleyip duruyorsunuz benim alt yapım var kablolar ankastreye bağladı ama altyapı yok diyorsunuz. Ekip geldi pazartesi günü daire kablolarını ankastreye bağlatın elektrikçiye demiş ondan sonra müdürlüğe gidin başvurun demiş sabah gittim. Sultanbeyli müdürlüğe müracatta gerek yok diyor. İşten izin alıp gittim ne oldu boşa gitmişim bu işin iyice can sıkmaya başladı lütfen gelip sinyali verin artık yeter inanmıyorum dedikleriniz.

 • Kemal 14 Aralık 2018 14:37 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli aydoğdu sokak no. **’de oturuyorum evimizin önüne altyapı için kazı yapıldı yere Türk Telekom’un kapakları koyuldu. Aradan 3 ay geçti ve bundan 1 ay sonra bir telefon geldi hala altyapınızın yapılmasını istiyor musunuz diye biz evet dedik ve geleceklerini söylediler. 1 ay oldu ne gelen var ne giden kazı çalışmasından önce 1 sene kazı yapılması için yapmadığımız şey kalmadı daha ne yapmamız gerekiyor Türk Telekom? Lütfen gelin artık 1 buçuk senedir uğraşıyoruz bu nasıl bir iş

 • halil ateş 10 Aralık 2018 00:11 CEVAPLA

  oturduğum apartman da alt yapı olmadığı için internet bağlatamıyorum. 5 yıllık bina üstelik yeni de sayılmaz. lütfen artık alt yapı sorununu çözün

 • Anıl 5 Aralık 2018 09:30 CEVAPLA

  Mart 2018′ de yeni evimize taşındık aynı ay içinde Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü’ne başvuruda bulunduk. Apartmandan başka ailelerde başvuru yaptı. 8 aydır internet bağlantısı bekliyoruz. İnternet için Telekom kutusu ile ev arasında 6 metre kadar mesafe var hala bir çalışma yok aylık 25 GB mobil paketler alıyoruz. İsim gereği sürekli internet kullanmam gerekiyor. Arıyorum kimse takmıyor. Yardımcı olan yok, git sonra gel diyorlar hep.

 • Halit 5 Aralık 2018 09:30 CEVAPLA

  Böyle bir şey yok. Bana altyapı yok sözleşme imzalayın altyapıyı döşeyeceğiz dediler. Sözleşme imzaladım 21.11.2017’de hala daha bir şey yok. Direkten kablo çekmek bu kadar zor mu ya. Bir de dalga geçiyorlar yetkililer. Sultanbeyli’ne gidin yok Ümraniye’ye gidin yok Pendik’e gidin nedir bu? Keşke PTT’den ayrılmasaydı. Diğer devletlerde fiber altyapı olmayan yer yok, bizde daha ADSL altyapı döşemiyorlar. Benim zamanımı aldınız. Altyapı döşenmesini istiyorum.

 • Barış 27 Kasım 2018 15:45 CEVAPLA

  İstanbul/Sultanbeyli/Abdurrahman Gazi Mah/Aydoğdu Sk. Da ikamet etmekteyim. 6 yıllık Superonline aboneliğimi bulunduğum yerde yüksek hız sağlayamadığından dolayı sonlandırdım. 3 ay önce TT başvurusunda bulundum. Hem telefon aracılığıyla hem müdürlükten. Daha kaç ay beklemem gerekiyor acaba? 2 hafta önce arayıp hala başvurunuz geçerli mi diye soruluyor.

 • Yasin 19 Kasım 2018 09:57 CEVAPLA

  Bir senedir Türk Telekom ev interneti kullanıyorum, yıl olmuş 2018 hâlâ İstanbul Sultanbeyli’de en fazla 4 megabit hız görüyorum, kullandığım paket 16 megabitlik olmasına rağmen bir de alt yapıda en iyiyiz diye geçiniyorsunuz, sizden şu alt yapıyı daha iyi hale getirmenizi rica ediyorum, aksi takdirde Türk Telekom’la bağlantımı keseceğim.

 • Nuran 14 Kasım 2018 08:53 CEVAPLA

  Sultanbeyli Adil Mah. Mesci Sokak’ta 2 senedir oturuyorum, internet için bir alt yapı getiremediniz yıl 2018 bu ne saçmalık böyle kaç kere imza topladık verdik
  Neyi bekliyorsunuz anlamıyorum ki!

  Yan binama kadar gelmiş ama bir sonraki daireye gelemiyor. Ne yapmamız gerek internet kullanabilmemiz için?

 • İlyas ılaş 12 Kasım 2018 17:12 CEVAPLA

  Sultanbeyli türk telekoma internet başvurdum 4 ayı gecti port yokmuş dedileri apartmada herkesin var bizde yok nasıl bir durum insan aya araba yolluyor biz halen altyapımız yok yazıklar olsun biz kandırmaya devam yazıkalar olsun bu sorunu inşallah hallederler umuyorum bu yorumları dikkate alırsınız artık

 • Ahmet 5 Kasım 2018 15:09 CEVAPLA

  Türk Telekom Sultanbeyli müdürlüğüne altyapı için başvurdum. 24 ay taahhüt vermeden altyapı vermeyeceklerini söylediler. Ben T** almak istiyorum dedim. O zaman onlara başvurun onlar bize iletsin gibi garip bir cevap verdiler. Bizim paralarımızla yapılan yatırımların karşılığını özelleştirme olduktan sonra bu şekilde mi almalıydık? Bu bir nevi tekel oluşturmaktır. 2018 yılında istediğim şirketten internet neden alamıyorum. Altyapı için Türk Telekom’a 2 yıl taahhüt neden veriyorum lütfen bu konularla ilgili çözüm rica ediyorum. Tekel oluşturmak rekabete aykırı davranmak suçtur.

 • İbrahim 5 Kasım 2018 15:08 CEVAPLA

  Yaklaşık 8 aydır Türk Telekom müşterisiyim ve bu süre boyunca İstanbul Sultanbeyli ilçesinde Orhangazi mahallesinde ne internet ne de hat çekmiyor, kaçıncı yüzyıldayız ama halen böyle sorunlar yaşamamız çok saçma Türk Telekom’dan şikayetçiyim böyle bir mobil GSM olamaz.

 • Esin 23 Ekim 2018 13:52 CEVAPLA

  1 yıldır taşındığımız binada altyapı sorunu yaşıyoruz İstanbul Sultanbeyli Adil Mahallesi Yakuphan Caddesi Yazıköy Sokak alt yapı için çalışmaya geldiler fakat yarım kaldı bu süreci hızlandırmak istiyoruz çok ihtiyaç duyuyoruz evde okuyan öğrencilerimiz var geri dönüş sağlansın lütfen…

 • Akın 23 Ekim 2018 13:51 CEVAPLA

  Türk Telekom Sultanbeyli bölgesinde fiber altyapı çalışması yapmaktaydı bir iki gün evvel. Yapılan yanlış bir bağlantı sonucunda yalnız benim değil, bölgede bir çok kişinin modemi yanmış durumda. Bunu firmayı arayıp izah ettiğimde bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Gel de bir şey de bu duruma. Modem şahsıma ait bir modem.

  Garanti süresi geçmiş ki garanti kapsamında olsa bile kullanıcı/sağlayıcı hatası belirtecekler. Ben bu Telekom’dan ha bire zarar ediyorken ve BTK’ya dahi şikayet ediyorken ve hala kimse beni umursamıyor iken illa çok ağır bir durum yaşanacakta öyle mi müdahale edecekler. Binlerce şikayette bunun kanıtıdır.

  Ek olarak bu hattı alırken Telekom bayi verdikleri modemi kabul etmeyip benim 300 liraya aldığım modemi almışlar görüp de. Bilmeyen bilgisiz insanları kandırmakta üstüne yok Türk Telekom, hizmette değil.

  • Yasin Enes 31 Mayıs 2019 15:47 CEVAPLA

   Hocam fiber altyapı çalışması tam olarak hangi bölgede yapıldı?

 • Ayşe 23 Ekim 2018 13:51 CEVAPLA

  Yunus Emre Mah. Asure sok ‘da ikamet etmekteyim mahallemizde port kalmamış başvuru yaptım kimse gelmedi. Sultanbeyli Türk Telekom Müdürlüğüne gittim port başvurumu sadece oradan internet sözleşmesi yaparsam port alabileceklerini söylediler olmadı. Ümraniye Türk Telekom’ a gidin dediler. Bugün bir port için bütün günüm mahvoldu.

 • Ahmet 23 Ekim 2018 13:46 CEVAPLA

  Sözde büyükşehir olan İstanbul’un Bir Şehri olan (!) “sultanbeyli’nin” altyapı da bu kadar yetersiz olması 2018 şartlarına göre tam bir komedi örneğidir. İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde internet altyapı hızı minimum; 18 mbss’den başlamasına karşın Sultanbeyli de alabileceğiniz azami hız 9 mbss’dir.

  Ayrıca bu hızın alacağınızın garantisi de yoktur bir anda hızınız “Türk Telekom” denilen kurum tarafından 4’e kadar düşürülebilir 35-40 kere arasanız da bir bahane bulurlar (santral ile bağlantı uzak vs.) düzelemez! Günümüz de; Bayburt, Gümüşhane gibi şehirlerde bile internet hızı İstanbul’un bir ilçesi olan Sultanbeyli ile aynı ve hatta zaman zaman geçmekte.

  Beşiktaş gibi bir ilçede 100 mbss hızları çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Yetkililerin bu olaya el atmasını ve yeterli altyapıyı en kısa zaman da sağlamasını talep ediyorum!. (ne kadar, bÖYLE bir şeyin olacağını zannetmesem de) Her açıdan bakıldığında Üst makamlara göre Sultanbeyli İstanbul’un bir köyü sayılmaktadır ve bu böyle kalacak gibi gözüküyor.

 • Merve 23 Ekim 2018 13:37 CEVAPLA

  Sancaktepe-Yenidoğan’da oturduğumuz apartmanda bizden başka sanıyorum herkesin interneti var. Port olmadığı söylenerek Pendik’teki şubeye yönlendirildik. Oraya gidip dilekçe verdik ve üzerinden aylar geçmesine rağmen hiçbir şey yapılmadı. Tekrar Pendik’e gittiğimizde, “2 yıl bekleyenler oluyor, istemezseniz başvurunuzu iptal ettirebilirsiniz” gibi saçma bir yorum aldık. Üstelik, Sultanbeyli’deki merkeze ay başlarında gidip taşınan birileri varsa açılan portlardan yararlanabileceğimizi söylediler. Böyle saçma bir durum olabilir mi? Evimize internet bağlatmak için aylarca beklemek dışında Bir de birilerinin taşınmasını mı beklemek zorundayız bu yüzyılda? En kısa zamanda gerekenin yapılmasını istiyorum.

 • Ali akkaya 13 Ekim 2018 14:18 CEVAPLA

  Merhaba ben ali akkaya in önü mah kader sokak no 21 de ikamet etmekteyim bina da iki komsumda internet var ben basvurdugumda port yok dediler sultanbeyli telekoma basvurdum seni abone yapalim dediler alt yapi olusunca baglanir iki yil sozlesme de kalma sartiyla dendi bende abone oldum 3 ay oldu ama hic bir gelisma yok kayitlara baktigimizda abone iptal edilmis girunuyor gereginin yapilmasini rica ediyorum

 • SAlih 4 Ekim 2018 15:15 CEVAPLA

  Sancaktepe Eyüp Sultan Mah. Ayrancı sk.’da ikamet etmekteyim. 2 altımda oturan komşumda internet bağlı olmasına rağmen bana aradığım da altyapı (port) yok dediler. Sultanbeyli Türk Telekom Müdürlüğüne gittim. Port için kaydımı aldılar ve Pendik şubesinin bizim semt ile ilgilendiğini söylediler. Ne zaman gelir takılır belli değil dediler. Böyle bir saçmalık olabilir mi ne demek belli değil arıyorum Pendik şubeden kimse açmıyor. Yani buna bir çözüm bulunmasını istiyorum. Ya işinizi adam gibi yapın ya da yetişemiyorsanız bu tür işlere çalışan sayınızı arttırın. Buna bir çözüm bulunsun.

 • Süleyman 3 Ekim 2018 15:11 CEVAPLA

  İstanbul / Sultanbeyli Türk Telekom Müdürlüğünde adres değiştirdiğim için haziran ayında nakil için başvurdum. Yeni adresimde altyapı olmadığı için halen bekliyorum ama bilgilendirme yapılmıyor. İnternet 1 aya mı 6 aya mı gelir net bir şeyler söylenmiyor. Ayrıca çalışma yapılacak mı yapılmayacak mı onun da bilgisi verilmiyor. Sokakta yan binada internet var ama oturduğum binaya kablo çekmiyorlar, neymiş altyapı için kazacaklarmış. Madem illa kazacaksınız bari kazılana kadar binaya kablo çekin ben kullanabileyim.

 • Selçuk 13 Eylül 2018 10:09 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli mimar sinan Mah. ‘deki evimden, aynı sokakta, yeni bir binaya taşındığım için, eski altyapıdan internet hizmeti veremeyeceklerini söylediler. Yeni altyapı başvurusunda bulundum. “1 ay ile 1 yıl arasında bağlantı kurulacak” dediler. Hiçbir işlem yapılmadı. Eğer böyle bir şirket alt yapı getiremeyecek kadar Fakir ise, binama eski altyapıdan erişim versin.

 • Necati yılmaz 13 Eylül 2018 09:48 CEVAPLA

  20 03 218 tarihinde nakil yapmak için gittim boş port yok dediler defalarca gittim aynı şeyi söylediler evime gelip te bakan olmadı boş port varmı diye 05 09 2018 tarihinde RAS gele turktelekom u gördüm evin önündeki telefon direğinde sordum boş varmi diye çalışan arkadaş var dedi gene sultanbeyli genel Müdürlüğe gittim gene yok dediler durumu anlattım boş varmış dediler ertesi güne randevu verdiler ama gelen olmadı 1 hafta boyunca randevu verdiler ama hala internetim bağlanmadi

 • HAYATİ TEBRİZCİK 7 Eylül 2018 15:02 CEVAPLA

  2017 YILINDA TÜRK TELEKOM FİRMASINDAN AYRILARAK MODOFONA GEÇTİK VE HİZMETİ MODOFON FİRMASINDAN ALMAYA BAŞLADIK TÜRK TELEKOM YAPILAN GÖRÜŞMELERDE BİZE İPTAL ETTİKLERİNİ SÖYLEDİLER BİZ BANKAYA TAL,MAT VERMEYİ UNUTTUĞUMUZ İÇİN BİR YIL BANKA HESAPLARIMIZDAN PARA ÖDEMEYE DEVAM ETMİŞ .HİZMET VERMEDİKLERİ BİR KURULUŞA FATURALANDIRILIP VE BU FATURALARI AVUKATLARI ARACILIĞI İLE İCRA VERDİKLERİNİ CEP TEFONUMUZA GÖNDERİLİYORLAR VERİLEN AVUKATLIK BİROSUNU ARAYIP BU NASIL AVUKATLIK HİZMETİ HİZMET VERMEDİĞİN BİR FİRMAYI İCRAYA VERİYORSUNUZ AÇTIKLARI DAVADA AVUKAT BAKMAZMI BİZ BU DAVAYI AÇIYORUZ AMA ARTI 6H.PENTA ÖZEL GÜVENLİK LTD ŞT YE HİZMET VERİYORMUYUZ BYUNU AVUKATA (TELEKOMUN AVUKATINA) SÖYLEDİĞİMİZDE MAFYA VARI BİZİ TEHDİT EDİYOR .BU NASIL BİR KURULUŞ HİZMET VERMEDİĞİ FİRMALARA FATURA KESEREK KENDİLERİNİ AVUKAT OLARAK GÖREN HİÇ BİR ARAŞTIRMA YAPMADAN İŞLEM YAPAN BU HUKUK DIŞI ADAMLAR KARŞILARINDAKİLERİDE TEHDİT ETMEDEN DURAMAYAN BU AVUKATI BARINDIRAN TELEKOM FİRMASINA YAZIKLAR OLSUN.BİR AVUKAT VEYA TELEKOM FİRMASI BAKMAZMI BEN BU KURULUŞA HİZMET VERİYORMUYUM EĞER VERİYORSAM O FİRMA ÖDEME YAPMAMIŞSA HAKLI HİZMET VERMEDENKENDİ KUSURLARI İÇERİSİNDE HİÇ BİR ARAŞTIRMA YAPMADAN İCRA İŞLEMİ BAŞLADAN BU HUKUÇU OLDUKLARINI SÖYLEYEN MAFYA KILIKLI TEHDİD VARI SÖZLERİ SAVURAN BUNLARI BÜNYESİNDE AVUKAT DİYE BARINDIRAN TÜRK TELEKOM ŞİRKETİNİ VE YÖNETİCİLERİNİ ŞİDEDLE KINIYORUM.DAVA AÇAN AVUKAT DAVANIN SUÇ KONUSU OLUP OLMADIĞINI ARAŞTIRMAZMI BU NASIL BİR ANLAYIŞ .VEYA BU GİBİ AVUKATLARI BÜNYESİNDE BARINDIRAN TÜRK TELEKOM ŞİRKETİ BENCE UTANÇ DUYMALI.BİR YIL FAZLA ÖDEDİĞİM PARA BANA DÜRÜS DAVRANIP GERİ ÖDEYECEKLERİNE ÜSTÜNE ÜSTELİK BİRDE ARTI6H PENTA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LMT ŞTD İCRAYA VERİYORLAR .BUNASIL Bİ ZİHNİYETTIR ANLAYAMADI.HİÇ BİR KURULUŞ HİZMET VERMEDİĞİ YERE NASIL FATURA KESER ANLAYAMADIM .YETKİLİLER OKUYORLARSA VEYA DEĞERLENDİRME YAPIYORLARSA ACELA CEVAP BEKLİYORU.02166226845

 • Ensat 26 Ağustos 2018 22:00 CEVAPLA

  Arkadaşlar bence burada dert anlatmaya çalışmayın.
  Gördüğüm kadarımca burada bizi kaale almıyorlar.
  Bence biz sultanbeyli belesiyesine yazılı ve sözlü beyanda bulunalım. Bize hizmet vermesi gereken, bu tür sorunları halletmesi gereken belediye.

 • Cengiz 16 Ağustos 2018 12:17 CEVAPLA

  Türk Telekom iskanı alınmış binamıza telefon kutusu bağlamıyor. Binadaki bir komşum 3 ay önce Sultanbeyli Meydan’da bulunan TTNET’in zorlaması ile internet aboneliğine başvurdu eğer 24 ay taahhüt vermezseniz telefon kutusu bağlayamayız, eskisi gibi dilekçe alamıyoruz demişler. Ben de aynı TTNET’e gittiğimde eğer 24 ay taahhüt verirseniz gelip telefon kutusu bağlanır ancak telefon kutusunun bağlanması 6 ayı da bulabilir 12 ayı da bulabilir şeklinde bir dönüş alınca ben de TTNET’e taahhüt vermekten vazgeçtim. Başka bir operatör üzerinden de talep yollayamıyorum ancak mağdurum. Bu sorunumun acilen çözülmesini temenni ediyorum.

 • Cevat çakır 9 Ağustos 2018 12:02 CEVAPLA

  Eve internet almak istiyorum 1 sene once direkten kablo gliyodi simdi altyapi istiyorlar ne zaman gelir diyorum bilmiyolar sultambeyli orhangazi mahallesi

 • Sertaç 2 Ağustos 2018 16:48 CEVAPLA

  6 ay önce internet altyapı sorunum için başvuruda bulundum ve hemen her gün müşteri hizmetlerini arayıp “internet kullanmak istiyorum” talebinde bulunuyorum ama maalesef hiçbir şekilde ne bir geri dönüş ne de çözüm alamıyorum. Lokasyon: İstanbul / Sancaktepe
  Alt tarafı gelip sokakta boş port açacaksınız. En kısa sürede çözüm istiyorum. En az 3-4 kere Sultanbeyli de bulunan Genel Müdürlük’ten dilekçe yazdım.

 • Uğur 25 Temmuz 2018 13:32 CEVAPLA

  3 yıldır yaşadığım yerin çoğunda internet bulunmamaktadır. Son 1 yıldır yapılan çalışmalar ile altyapı kabloları çekildi. Fakat 5 6 aydır ne sinyal veriliyor ne de bir çalışma yapılır. Sürekli dilekçeler verip duruyoruz. Daha fazla ilgilenilmezse farklı mercilere başvuracağımı bildirmek istiyorum. İstanbul Sultanbeyli Adil Mahallesi Sümbül Sokak.

 • Durmus aktas 5 Temmuz 2018 17:34 CEVAPLA

  İstanbul’da Sancaktepe’de Emek Mahallesi’nde Kağan biber internet kablosuz döşenmiş Bununla ilgili işleriniz yok mu eve biber internet alamıyoruz almamız için döşenmesi lazım Siz veya rica ediyorum lütfen Saygılarımla

 • Yakup 26 Haziran 2018 17:27 CEVAPLA

  Necip fazıl Mah. – Sultanbeyli İstanbul bölgesindeki yapı sahibi olduğumuz inşaatın garaj çıkışının tam ortasında Türk Telekom direği mevcut araba giriş çıkışını engelliyor. Konu ile alakalı 3 sefer Pendik genel müdürlüğünüze gittim. Yerinin değiştirilmesini talep ettim ve 2 sefer dilekçe doldurdum. Her gitmemde de dilekçeme ulaşamadıklarını (kaybettiler) cevabını aldım. Bu çok büyük bir sorumsuzluktur. Son gitmemde halledeceğiz dediler aradan 2 hafta geçti yine ilgilenen olmadı. Ayıptır. Telefonlarıma da cevap verilmiyor. 50 km yol gidiyorum genel merkezinize gitmek için lütfen rica ediyorum. Konuyu çözüme kavuşturun artık.

 • dilek 21 Haziran 2018 12:18 CEVAPLA

  SANCAKTEPE FATİH MAHALLESİNDE OTURMAKTAYIM TAMI TAMINA SÖZLEŞMEMİ YAPALI (1 YIL !!!!! ) OLDU ALT YAPI YOK DENİLEREK BU KADAR ZAMAN GEÇMESİNE RAĞMEN BİNAYA TAKILAN MİNİCİK BİR KUTUDAN BAŞKA GELİŞEN HİÇBİRŞEY YOK.İSTANBUL GİBİ BİRYERDE BU ÇAĞDA 1 YIL !!!! GEÇMESİNE RAĞMEN İNTERNET KULLANAMIYOR OLMAMIZ SİZ MÜDÜRLÜĞÜNÜZCE MANTIKLIMIDIR….NEYSE ÜCRETİ VERELİM DE BELKİ O ZAMAN SONUÇ ALABİLİRZ..GELİŞEN BİR SANCAKTEPE SULTANBEYLİ DENİYOR AMA MAALESEF GELİŞEN SADECE EKİLEN ÇİÇEK VE BÖCEK EKMEKTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL…SÖZLEŞME NUMARAMINA BELİRTİYİM Kİ BELKİ İNSAFA GELİP İLGİLENEN BİRİLERİ ÇIKAR SÖZLEŞME KAYIT NUMARAM 319223…HİÇBİRŞEY YAPAMIYORSANIZ DA BARİ NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEYİN DE BİZDE ONU YAPALIM.BAKALIM BUNA CEVAP ALABİLECEKMİYİZ……..

 • Koray 20 Haziran 2018 11:20 CEVAPLA

  Taşınacağımız binada internet altyapısı yok. Bu konuyla ilgili T***’e gittiğimde ”bizimle alakası yok altyapıyı Türk Telekom veriyor” dendi.

  Bende Sultanbeyli Türk Telekom’a gittim ve durumu anlattım burada görevli B*** Y*** hanım ise bana; ”Siz bizim müşterimiz değilsiniz eğer bizim müşterimiz olsaydınız hallederdik siz T** müşterisi olduğunuz için T**’in bize başvuru yapması gerekiyor” dedi.

  Tekrar T**’e gittim onlarda ”Bizimle ilgisi yok altyapı hizmetini Türk Telekom sağlıyor” dedi. Ben bir haftadır bu saçmalıkla uğraşmaktan yoruldum lütfen bana yardımcı olun.

 • T.C. 18 Haziran 2018 11:16 CEVAPLA

  Böyle yeteneksiz firma olamaz 2 seneden beri Türk Telekom internet kullanıyorum ev taşıdığım nedeniyle adres değişikliği yaptım Sultanbeyli’nde iki sokak ileriye gittim 1. kat 4. kat bir de 5 kat internet kullanıyor bana internet bağlayamadılar. Neymiş altyapı yok eğer altyapı yoksa çalışmayın kapatın gitsin. Bu kadar yeteneksiz şirket olmaz ne zaman yapılacak diyorsun bilmiyorum telefon açıyorum bilmiyorum Sultanbeyli diye merkezine gidiyorum onlar da bilmiyor peki bunu kim biliyor.

 • Fatma ŞAKAR 12 Haziran 2018 14:18 CEVAPLA

  Sancaktepe Sümer Cad.Seher sok.da internetimizi taşımak istiyoruz direkten hat çekimi yapılması gerekiyormuş.
  Konu ile ilgili yetkili birimlerden ivedi olarak konunun çözüme ulaştırılmasını rica ediyorum.

 • Tanju 31 Mayıs 2018 20:24 CEVAPLA

  Adil Mah beykoz cad no ; 72 kapı önünde çalışma yapan türk telekom ekipleri söktükleri kaldırım taşlarını düzgün yapmamış olup kestikleri asfalta toprak döküp bırakmışlardır. Lütfen gereğinin yapılmasını istiyoruz. Teşekkürler

 • Onur 22 Mayıs 2018 11:19 CEVAPLA

  9415** numaralı T000 aboneliğimin saha ekipleri Türk Telekom işini yapmıyor.. Taşeron firma bölge: Mimar Sinan Mah. Sultanbeyli/ İstanbul.

 • Nuran 22 Mayıs 2018 11:17 CEVAPLA

  Daha önce de yazdım ancak değişen bir şey olmadı. Sultanbeyli Adil Mh’de hala internet altyapısı yok. Bunun için şikayet ilettim sadece gelip bir kutu koyup gittiler başka da bir şey yok. İstanbul’un göbeğinde internet kullanamıyoruz bu ne saçmalıktır acil olarak altyapı istiyorum. Adil Mh. Mesci sk

 • Mert 26 Nisan 2018 12:38 CEVAPLA

  Turgut reis Mahallesi Malazgirt Cad uğurlu sok Sultanbeyli/İstanbul sokağın başındaki telefon direği ortasından kırılmış, kablolar geçen arabalara sürtüyor ve direk tahtadan olduğundan rüzgarlı bir havada mahalleden geçen birinin üstüne düşebilir. Acil müdahale edilmesini istiyoruz.

 • Orhan 3 Nisan 2018 10:11 CEVAPLA

  5-6 ay önce Superonline’a internet başvurusu yaptım altyapı olmadığı için internet alamıyorum. Altyapı için Türk Telekom’a başvuru yaptım kimse ilgilenmedi. Sultanbeyli Türk Telekom binasına gittim resmen dalga geçer gibi 1 sene sürer dediler. En yakın zamanda yapılmasını istiyorum.

 • Osman Kalkan 2 Nisan 2018 13:57 CEVAPLA

  Tam bir aydır internet hattında sorun var defalarca aradım kimse gelmiyor paralı servis talep etmeme rağmen gelen giden yok nasıl bir servis sistemi var bu şirketin

 • Mehmet 16 Mart 2018 15:14 CEVAPLA

  Port sorunum olduğu için Türk Telekom ‘a başvurdum boş port için halen ekipler gelmedi. Hasanpaşa Mah. Tarhan sok.No. 3 d. 5 Sultanbeyli /İstanbul

 • mustafa demir. 13 Mart 2018 09:04 CEVAPLA

  sultanbeyli aytop k.bl.no 30. da isyerimiz var. aytop gida sitesinde yeni yapilan bloklarda turk telefon hatti ve altyapisi yok. 100 adet dukkan telefonsuz durumda .konuyla ilgili bir cozumunuz var mi.

 • İsmet 10 Mart 2018 18:10 CEVAPLA

  18 şubat 2018 de evime internet bağlandı benim görüşmem modem ücreti kurulum ve diğer ücretlendirmeler dahil 56.90 krş olarak kurulumun yapılmasını istedim kurulum yapıldı internet açıldı ertesi gün paketimin içeriğini ve son ödeme tarinini teyit için tekrar aradım ve şok oldum istediğim kampanyalı paket değil yerine çok alakasız bir paket tanımlanmış tarafıma artı modem ücreti yansıtılmış ödeyeceğim rakam 61.90 krş olmuş ve şuan bu yanlışı düzeltecek bir muhattap bulamıyorum o ona yönlendiriyor o başkasına yönlendiriyor dönüş yapılacak size deniyor ama dönüş yapan kimse yok anlicanız inanmayın bunların kampanyalarına hepsi yalan dolan kendi çıkarlarına kampanya

 • İsmet 10 Mart 2018 10:47 CEVAPLA

  Ev için almış olduğum internet paketimin içeriğini değiştirerek 56.90 liralık paketimi 61.90 Liraya çıkartılmış konuştuğum ve satın aldığım pakette modem vergi ve kurulum ücretsizdi fakat paketin içeriğini değiştirerek modeme ayrı bir ücret yansıtılmış faturama be ben şuan muhattap bulamıyorum sorunu giderebilicek o ona yönlendiriyor o ona yönlendiriyor dönüş yapılacak deniyor kimse dönmüyor kesinlikle tavsiye etmiyorum fazla alınan para zehir olsun.

 • Saim 1 Mart 2018 10:51 CEVAPLA

  Türk Telekom Hiçbir Altyapı Yok.
  Altyapı olmaması. Sultanbeyli mimar sinan Mah Burçak sok no.19 daire* burda 8.8.16 dairelik bir site internete vs. altyapı olmadığından dolayı hiçbir şeye abone olamıyoruz. Lütfen ilgili yerlere iletilmesi burasıda İstanbul.

 • Aziz savaş 31 Ocak 2018 15:50 CEVAPLA

  3 ocakta başvurdum internete bağlamadılar aramadılar

 • Akif 16 Ocak 2018 09:57 CEVAPLA

  Türk Telekom eve internet bağlatmak istedim, internet başvurusu yaptığımda dairede boş port olmadığını dolayısıyla Sultanbeyli Türk Telekom Müdürlüğüne başvuru yapmam istendi. 26.10.2017 tarihinde başvuru yaptım. 1-30 gün içerisinde başvuru sonuçlanacağı söylendi ama neredeyse 3 ay oldu daha gelen giden yok. Tekrar gittiğimde sürecin devam ettiği söylendi. Bu süreç ne zamana kadar devam edecek acaba?

 • Selahat Yen 28 Aralık 2017 13:25 CEVAPLA

  Türk telekom kesinlikle kepaze hizmet veriyorsun.. Ne Müşteri hizmetlerinde iş var nede İnternetinde. Ayın yarısı internet kesik. Faturalı olan üç hattımıda taşıdım. Rezalet tek kelimeyle.. Ronaldo oynatmakla olmuyor onun gibi kaliteli hizmet vermen gerekiyor..

 • Zekeriye Güldür 11 Aralık 2017 15:38 CEVAPLA

  Ey Türk Telekom Müdürlüğü kaliteli hizmetin gururu diye abone olduk nakil işlemleri yaptırmak istiyoruz Ancak altyapı yok deniyor günlerdir bekliyoruz müracaat ettiğimiz halde en ufak bir gelişme yok Bu ne biçim hizmet anlayışı teknolojinin bu kadar gelişmiş olmasına rağmen altyapı çalışması olsun nakil işlemleri olsun bir süredir Ak Sait gidiyor mağduriyetimin sorumlusu kimdir Sorarım sizlere Makul ve mantıklı bir cevap beklerim cevaptan ziyade daha çok hizmet isterim ben düzenli olarak faturamı ödüyorsa bu hizmetlerinden faydalanma mı lazım

 • dilek baysal 9 Kasım 2017 14:31 CEVAPLA

  merhaba yaklaşık 1 yıldır binaya alt yapı kurulmasını bekledim 2 ay önce alt yapı kuruldu ama internet bağlatamıyorum sinyal yok deyip duruyosunuz neyin sinyali yok anlamadım olmuyorsa bu alt yapıyı neden kurdunuz

 • Uğur Varıcı 30 Eylül 2017 19:49 CEVAPLA

  Mimar sinan mahallesi/ Yıldızhan Sokak/ için internet hattı çekilmesi için başvuru yaptık, yaklaşık 6 ay oluyor. binamızda ve mahallemizdeki diğer binalardaki insanları aylardır bekletmektesiniz. işinizi yapmanız için daha ne yapmamız gerekiyor merak ediyoruz.

 • VURAL GÖKTAŞ 16 Ağustos 2017 21:26 CEVAPLA

  SARIGAZİ GENELİNDE BU POST SORUNU VAR DEMEKKİ SARIOGAZİ MAHALLESİNDE OTURUYORUM BİNADA İNTERNET OLMASINA RAĞMEN bu konuya el atmasını ve bölgede alt yapı sorununu bir an önce çözmenizi istiyıorum

 • Medeni aydın 29 Mayıs 2017 14:46 CEVAPLA

  Yaklaşık 1 yıla yakın bi zamandır evime internet bağlatacam , arıyorum türktelekomu maalesef port yok. Ne demek port yok. Siz orada ne iş yaparsınız. Ne olması gerekiyor ki port gelsin.?????
  Herkes işini yapsın. Oradaki müdür de koltuğundan kalksın bi zahmet. Dönen üçkağıtları dolapları görsün.

 • senel coban 9 Mayıs 2017 14:50 CEVAPLA

  Sayin telekom gorevlisi size sancaktepe inonu mahhallesi ovacik sokak dan ulasmaktayim daha once bir cokkez internet baglantisi icin basvurum oldu sokak,ta (port) olmadigin dan dolayi iptal edildi size ulasmami soylediler musteri hizmetlerinden telefondan ulasamiyorum sizden ricam neyapilacaksa ne gerekiyorsa bana bilgi verilmesi (arz) ederim…