TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,081 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Tavuk Dünyası
 • ADRES: Abdurrahmangazi Mh. Fatih Blv. No: 67 (Atlaspark)
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 398 88 18
 • WEB SİTESİ: www.tavukdunyasi.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Tavuk Dünyası Restaurant Sultanbeyli Atlaspark AVM Şubesi: Tavuk, Kırmızı Et, Köfte, Çorba, Tatlı, Alacarte

.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Hüseyin 9 Aralık 2022 10:26 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli Atlas AVM 3 tane sipariş verdim lakin sadece ana menü geldi oda soğuktu verilen hizmetten hiç memnun değilim patates ve Sprite ® içeceğim de getirilme gereği bile duyulmadı. Tavuk Dünyası Markasına yakışık alan bir durum değil maalesef ki.

 • Samet 8 Kasım 2022 09:18 CEVAPLA

  Tavuk Dünyası Sultanbeyli Atlaspark AVM ® şubesine geldik. 2 adet bir köri siparişi verdik. Sipariş 40-45 dakika sonra geldi. Porsiyonlar bayağı ufaktı. Tavuk yiyelim diye geldik ama 4 parça tavuk 6 parça mantar 12 parça soğan yedik. Resmen kendini aşırı derecede bozmuş. Bir daha asla Tavuk Dünyası yemeyeceğim. Hem fiyatlar artıyor hem porsiyonlar düşüyor.

 • Uğur 25 Kasım 2021 15:48 CEVAPLA

  02.11.2021 tarihinde saat 19.00 – 20.15 arası Sultanbeyli Atlaspark AVM ®’de bulunan ve her zaman yemek için tercih ettiğimiz Tavuk Dünyası’na çocuklarım ve eşimle beraber gittik. Tavuk Suyu Çorba, Başlangıç Tabağı, Patates Kızartması, Ali Nazik, Çocuk Köftelim ve Barbeküs’ten oluşan içecekler ile toplamda 130,70 TL’lik bir siparişimiz oldu. İlk olarak çorbamızı aldık, gelen çorba sanki tavuk üzerine yağlı su dökülmüş gibi görünüyordu. Karıştırarak tadına baktığımızda da tavuğun pişmediğini ve tadının her zamankinden farklı olarak çok kötü olduğunu fark ettik. Garson arkadaşlara uygun bir şekilde iadesini ve iptalini istediğimizi söyledik. Gerçekten tadına bakılacak gibi bile değildi. Sürekli olarak tercih ettiğimiz ve lezzetini bildiğimiz bir firmanın bu şekilde bir servis sunmasına şaşırmış, olabilir diye düşünerek iptalini istedik. Ancak garson arkadaşlar yetkililerine de danışarak içerisine kaşık girdiği ve tadına bakıldığı için iptal edemeyeceklerini söylediler.

  Durumu kendilerine yukarıdaki detaylar halinde anlatmamıza rağmen prosedür bu şekilde biz de çalışanlarız iptal edemiyoruz kurallarımız bu şekildedir cevaplarını aldık. Yıllardır sürekli olarak bilfiil tercih sebebimiz olan bu restoran ve lezzetlerini bu şekilde marka değerinden uzaklaştırmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Yine aynı gün Alinazik haricinde diğer gelen siparişlerimizde soğuk ve her zamanki lezzetinde değildi. Servis de yine kötüydü, içecekler defaten iletmemize rağmen yemek bitimine yankın ancak gelebildi. İçecekler geldi pipet gelmedi, ayrıca istedik. Servis açıldı bıçak verilmedi ayrıca istedik. İşin özünde 130,70 TL tutarını ödedik ama ne lezzetini tadabildik ne de mutlu bir şekilde ayrılabildik. Umuyorum ki bir yetkili veya ilgili bu sorunumuza bir dönüş sağlayarak bir telafi sunar.

 • Gülden 14 Aralık 2018 07:59 CEVAPLA

  Sultanbeyli Atlas AVM Tavuk Dünyası’nda siparişlerimizi verdik gelen menü çok vasattı,menüleri bozmuşlar artık. Yemeklerimiz olduğu gibi yanık geldi barbeküs kremantar söyledik hem soğuk hem yanık içeceklerde sıcak şubeden şubeye değişiyor herhalde hiç memnun kalmadık.

FİRMA ETİKETLERİ