Sultanbeyli Sistem Trafik Ürünleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
378 ZİYARETÇİ
  • KURUM / FİRMA: Sistem Trafik
  • ADRES: Yavuz Selim Mh. Antalya Cd. Pırlanta Sk. No: 19
      SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 497 23 34
  • WEB SİTESİ: www.sistemtrafik.net
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Sultanbeyli Sistem Trafik: Ayna, Bariyer, Delinatör, Güneş Enerjili Ledli Trafil Levhası, Hissedilebilir Yürüme Yolu, Kasis, Buton, Kaygan Zemin, Koni, Otopark Ürünleri, Reflektif Bantları ve İkaz İşaretleri, Sınır Elemanları, Tabela, Uyarı Dikmesi, Zincir

.

Sistem Trafik, trafik güvenliği alanında faaliyet göstermek üzere 2014 yılında kurulmuştur. Uzun bir geçmişi olmamasına rağmen kullandığı ekipmanlar ve 1.sınıf uygulamaları sayesinde sektörde tanınan bir firma haline gelmiştir. Firmamız, yatay ve düşey trafik işaretlerinin trafik güvenliğindeki öneminin bilincinde olup, bunu tüm işlerinde ortaya koyma amacını benimsemiştir. KGM ve belediyelerin projelerini hayata geçirerek vermiş olduğu trafik mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra Alışveriş Merkezlerinin otoparkları, hava alanları, yarış pistleri ve fabrika sahaları gibi projelerin yatay ve düşey işaretlerini kaliteli şekilde uygulayıp hayata geçirmektedir.
.
Firmamız, kısa bir süre içerisinde yol çizgileri ve trafik levhaları denince akla ilk gelen firma olmayı temenni etmektedir. Bu sektörde müşterilerimize en iyiyi verebilmek, uygun fiyatla kaliteli ve hızlı çözümler sunmak en büyük hedefimizdir. Bilindiği üzere sektörde uygulama sırasında kullanılan ekipmanların büyük bir kısmı yurt dışında yapılmaktadır. Firmamız bu ekipmanları %100 yerli imkanlarla imal etmeyi hedeflemektedir.

.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.