Sultanbeyli Poli Spotçular Çarşısı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9,277 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Poli Spotçular Çarşısı
 • ADRES: Akşemsettin Mh. Atatürk Cd. No: 334
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 487 25 45
 • WEB SİTESİ: www.polispotcularcarsisi.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


Poli Spotçular Çarşısı Sultanbeyli Şubesi – Beyaz Eşya, Yatak Odası, Bebek Odası, Beşik, Oturma Grubu, Koltuk Takımı, Ranza, Baza, Genç Bebek Çocuk Odası, Mutfak Mobilyası, Televizyon, Ev Aksesuar Spot Mağazası

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Seda 23 Temmuz 2019 10:37 CEVAPLA

  Poli AVM Sultanbeyli Menesse Mobilya sadece para almanın derdinde. Sattıkları ürünün arkasında değiller. Üstelik hakkını savunduğunda bir hakaret bir terbiyesiz konuşmalar dahada yetmezse velisi babasını konuşturuyor. Ben böyle bir ticaret görmedim utanmadan bir de çok ahlaklı bir ticaret yapmış gibi sana ders vermeye kalkıyorlar. Menesse Mobilya’dan değil mobilya çöp bile almam.

 • Nilgün 20 Haziran 2018 11:20 CEVAPLA

  10 ay önce Sultanbeyli Poli Spotçular Çarşısı Berkan Mobilya’dan koltuk takımı aldım almaz olaydım. 15 gün içinde gelecek dediler 20 gün sonra getirdiler oda telefonda kavga ederek orta kısımlara ayak koymamışlar 1 ay sonra kırıldı ayaklar. Aradık 1 ay sonra gelip monte ettiler alt kasa kırıldı ben nakliye ücreti mi ödeyeceğim deyip gelip koltuğu alıp değişmediler. Şimdi koltukta ses geliyor o kadar kötü ve berbat malzeme kullanmışlar ki oluru yok artık satarken 5 yıl garantili deyip asla malın arkasında durmayan insanlar.

 • Mert 17 Haziran 2018 11:19 CEVAPLA

  Sultanbeyli Spotçular Çarşısı içerisinde bulunan Rüya Mobilya’dan (Efe Mobilya) Ocak 2017 ayında peşin olarak aldığım yatak odası, oturma grubu ve yemek masası takımını Haziran 2017 tarihinde teslim etmelerini istedim. Adamlar dövüş kavgayla ancak 2017 Eylül’de yolladılar. Yatak odasını da teşhir yollamışlar. Yenisi gelince değiştireceklermiş. Düğünüme bir hafta kaldığı için kabul etmek zorunda kaldım. Poli Spotçular Çarşısını aradım konuyu çözüme kavuşturun diye. Adamlar Çarşı içerisinden taşınmışlar, biraz daha sabredin teslim eder dediler. Tarih Haziran 2018 oldu, hala yatak odasını değiştirmediler. Poli Spotçular yönetimi de, adamlar buradan taşındıkları için bir şey yapamayız diyorlar. En sonunda iki tarafı da mahkemeye verdim, yoksa başımı belaya sokacaklar.