Sultanbeyli Philips Yetkili Servisi – Hür Elektronik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,526 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Philips Yetkili Servis
 • ADRES: Turgut Reis Mh. Fatih Bulvarı No: 219
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 498 81 83
 • WEB SİTESİ: www.philips.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Sultanbeyli Hür Elektronik: Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Avent, Ses Sistemleri, Televizyon – Philips Resmi Yetkili Servis Merkezi

Filips, Pihilips, Philips, Pilips, Piliphs, Plips

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Yusuf 7 Şubat 2020 11:37 CEVAPLA

  Philips Lumea sc2003/11 model (Seri No.: sp1a13075b4176) epilasyon cihazı geçen yıl pil tutmamaya başladı. Sultanbeyli yetkili serviste ücret karşılığında pili değiştirildi. Bu yıl aynı sorun yeniden oluştu. Aynı yetkili servise bıraktım ve 1 hafta sonra pil devresinde sorun olduğu, söz konusu parçanın bulunmadığı, bu sebeple tamirinin yapılamadığı ancak fark ücreti ödemem durumunda Philips BRI921/00 Lumea modeli ile değiştirilebileceği belirtilmiştir. İnternette sıfırı 1.500 TL olan cihaz için eski cihazın üstüne 1.375 TL’değişim ücreti istediler. Ayrıca taksit imkanı yok, nakit! Bu nasıl bir mantık, parça bulundurma zorunluluğu olan Philips yedek parça bulundurmuyor ve bana dışarıdan rahatlıkla alabileceğim bir fiyatla değişim öneriyor. Philips’e yakışan; ya ücreti karşılığında ürünü tamir etmek, ya da yedek parça bulundurmadığınız için makul bir fiyat farkı ile değişimini sağlamak olmalıdır.

 • Ümran 16 Nisan 2019 09:18 CEVAPLA

  Philips mutfak şefi kullanıyorum. Makinemin kıyma bölümünde kıyma çekmek istediğimde makine error verdi. Kullanırken içinden farklı bir dişli sesi gelmeye başladı. Böyle bir şey olamaz ya ürün kıyma falan çekemiyor yani. O da yetmezmiş gibi farklı birine içini açtırıp cihazıma zarar vermesinler diye Philips’in Sultanbeyli Uzundere’deki kendi yetkili servisine götürdü ama resmen makinemi mahvettiler. İçini açmak için vidaların olduğu yerleri eritmişler. Makinenin kapağını oturtma yerlerini açamamışlar oraları zedelemişler bir de ürünün tamiri için 750 TL ücret istiyorlar. Böyle bir şey nasıl oluyor anlamıyorum.

  Madem üründen anlamıyorsun bari zarar verme. Bir de bunlara yetkili servis olmak için onay veriliyor anlamıyorlarsa bu işi yapmasınlar. Bu yetkili servisten de ayrıca şikayetçiyim. Bu konuyla ilgili bana dönüş yapmasını istiyorum. Philips ürünlerini tercih ediyorum. Evet nedir ki kaliteli olsun veya bir sıkıntımız olduğunda tamiri olabilsin karşımızda bir muhatap bulalım diye ama onarımı yapılırken olan duruma bak. Bir de ürün fiyatı kadar para istemek nedir . Tamir de bu kadar para istemek saf yerine koymaktan başka bir şey değil insanları. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

 • Emrah 24 Ocak 2019 16:12 CEVAPLA

  Sevgili Philips yaklaşıp 1 buçuk sene önce aldığım süpürgemin kafa kısmı sürekli çıkmaya başladı. Bende faturasıyla birlikte Philips yetkili servisine gittim. Bu servis İstanbul Sultanbeyli’deki servis. Parçanın kırık olduğunu söyledi 75 TL karşılığında yenisini almam gerektiğini söyledi. Ben baktığımda parçada kırık çatlak vb. bir şey göremiyorum. Ben ürüne hasar vermediğimi düşünüyorum. Evi süpürürken sürekli kafası çıkıyor. Resimlerini de paylaşacağım. Sizden ricam müşteri memnuniyetimi ön planda tutmanız ve yardımcı olmanız.

 • Musa balcı 12 Ekim 2018 08:12 CEVAPLA

  Selamünaleyküm kardeş meyve suyu sıkacağı mısın arızalı Ben sizin bakıyorsun lan Nasıl iletişim kuracağız Yeriniz nerede