Sultanbeyli Özel Saygı Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,085 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Özel Saygı Hastanesi
 • ADRES: Fatih Bulvarı No:75
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0850 32150 00
 • WEB SİTESİ: www.saygihastanesi.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Fatih 7 Ocak 2020 16:44 CEVAPLA

  28 Aralık 2019 gece Sultanbeyli Saygı Hastanesi’ne gittim, güler yüzlü personel olmasa çekilmezdi, acil önü sigara kokusundan geçilmiyor, temizlik sıfır, acil müşahede alanı perdeleri kirden kararmış, tek kelimeyle Ayıp…
  Zaten hastasınız ve temizlik vazgeçilmeziniz hasta olunca, bu mu Saygı, bu hastayla dalga geçmektir ve saygısızlıktır. Sahibini göreve çağırıyorum.

 • İskender 7 Ocak 2020 16:40 CEVAPLA

  22.12.2019 tarihinde Sultanbeyli Saygı Hastanesi, saat 16:00 sularındaki nöbetçi doktor, (ismini bilmiyoruz – tarih saat belli) saçma bir şekilde hasta refakatçileri ile münakaşaya girmiş ve mesleğinin gerektirdiği şekilde değil de doktorluk mesleğinin önemine ve ciddiyetine aykırı bir şekilde cevap vermiştir. Hastamızın alkol ile olan alerjik reaksiyonuna acil müdahale ederken ne yapmamız gerektiğini sorduğumuzda “laubali ve baştan savma bir şekilde içmeyin düzelir gibi ” lakayıt bir şekilde cevap vermesi sınırları aşmıştır. Bizimle sözlü tartışmaya girmiştir. doktorumuzun, bu bilimsel tespiti karşısında “nobel tıp ödülünü” alması için elimizden geleni yapacağız.

 • Mahmut 25 Eylül 2019 13:09 CEVAPLA

  Özel hastanelerden nedir çektiğimiz? Sultanbeyli Saygı Hastanesi’ne 9 ay boyunca eşimi kontrole götürdüm doğum yaptı ve 1.5 hafta sonra kanama şikayetiyle hastaneye gittik aşırı derecede sonra doktor denilen kişi eşime dönüp ya neden böyle oldu ki deyip sanki doktor bizmişiz gibi!

  Saçma sapan şeyler neyse biz sabaha karşı 5’te hastaneye yattık sonra ilaç serum derken 11’de sabah çıktık 2 gün sonra tekrardan eşimin kanaması gerçekleşti yoğun bir şekilde tekrardan aynı hastaneye gittik bu sefer başka kadın doğum uzmanı vardı ve bizden bizim doktorumuz olmadığı için kayıt açtırıp ücret aldılar muayene ücreti ve sizin içinizi temizlememiz lazım dediler bir önceki 2 gün önceki doktorda hiçbir şey yok içinde tertemiz demişti!

  Neyse artık tepem attı hem kontrole geldiğimiz halde bizden tekrardan ücret aldılar ve iki doktorunda aynı uzman dalında oldukları halde ikisininde farklı şeyler söylemesi
  artık çileden çıkardı bir de doktorun özel bir şey sorması iyice zıvanadan çıkarttı pat diye saygısız bir şekilde sorması sanki biz cahiliz de sanki saf yerine koyarcasına tabii ki de doktordur her şeyi soralır hastalıktan dolayı ama her şeyin bir adabı vardır bu hastaneyi alo 170 Sağlık Bakanlığı’na ayrıca şikayet ettim zaten SGK’daki tanıdıklarımıza da gerekenleri söyledim en iyi bildiğimiz hastane bile bu şekilde olmuş yazıklar olsun kazandığınız paralar helal değil.

 • Gülten 21 Haziran 2019 11:17 CEVAPLA

  03.06. 2019.04.06.2019 bağlayan gece kızımızı yüksek ateşten kusma ishal ile özel Sultanbeyli Saygı Hastanesi Uzm. Dr. G*** K***’ya muayene olduk. Serum verildi kan tahlili yapıldı bize grip başlangıcı diyerek bir fitille evimize döndük. Aynı gün içerisinde çocuğumuz tekrar ateş kusma ishalle aynı şikayetlerle başka bir acil doktoruna gittiğimizde bize boğazlarının iltihap olduğunu ateşinde bundan kaynaklandığını doktor söyledi ve tekrar aynı gün içerisinde aynı tahliller yenilerek bizden tekrar tahlil parası alındı.

  Uzm Dr. G*** K***’un tecrübesizliği yüzünden hasta olarak geçirdiğimiz zaman kaybımıza mı yoksa aynı gün içinde birkaç saat arayla iki defa tahlil. Parası alınmasına mı uğraşalım bilemedik

 • Sinem 16 Nisan 2019 09:13 CEVAPLA

  19 Mart 2019 tarihi akşam saatlerinde Sultanbeyli Saygı Hastanesi acil polikliniğinde muayene oldum ve doktor diğer güne rapor yazmak istedi. O gün için kabul etmedim ve kötü olursam yarın kontrole gelip öyle yazarız dediğim de, doktorum tamam dedi. Daha önce acil polikliniğinde muayene olduğumda hastası olmadığım doktor muayene etmiş ve herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım ve hastane yönetimi de acilde muayene olunduysa gene doktor fark etmeden acilde tekrar kontrol ediliyor denilmişti. Bugün kontrole gittiğim de G** bey diye bir doktor yerinden kalkıp yanıma gelip muayene etme gereksiniminde bulunmayıp, doktoru olmadığı için raporda yazamadığını söyledi. Hasta haklarına kadar çıktım ve mağduriyetim giderilmedi ve bununla ilgili tüm şikayetlerimi ve yapılması gereken ne varsa yapacağım.

 • Mehmet 16 Nisan 2019 09:08 CEVAPLA

  Saygı Hastanesi Sultanbeyli saatlerce sıra bekletiyor. Demiyor ki bize doktor şu saatte gelecek. Ruh sağlığı ve hastalıkları Doktor Ç*** beyin keyfini bekliyoruz gelecek de nur yüzünü göreceğiz. Eğer bu hastaneyi tercih edecekseniz, dedikleri randevu saatinden daha fazla bekleyecek şekilde program yapın da sonra gününüz mahvolmasın benimki gibi.

 • Züleyha 27 Kasım 2018 15:46 CEVAPLA

  Özel diye adlandırılan sözüm ona özel Sultanbeyli Saygı Hastanesi’ne gece saat 12 sıralarında hamile olan gelinimizi şiddetli baş ağrısı çekmesi nedeniyle Saygı Hastanesi’nin aciline götürdük. acilden giriş yapılmasına rağmen yapılan her şeyden ücret alınması artı hamile olmasına rağmen bebeğe bakılmaması sabahında tekrar kontrol için gittiğimizde bebeğin kalp atışı duyulmuyor diye farklı bir ultrasyona sırf para almak için o durumda bile bizden hala para almak için uğraşan çalışanları bebeğin kalp atışları yok duyamıyoruz dedikten sonra sonuç olarak farklı bir hastaneye herhalükarda göndereceklerini bile bile bizden son olarak renkli ultrason parası almayı ihmal etmeyen Saygı Hastanesini şiddetle kınıyorum.

 • Muhammed 23 Ekim 2018 13:46 CEVAPLA

  Gece acile gittik ödemeyi yaparken kart çekmedi dedi görevli arkadaş ben de online bankacılık ile hesabımı kontrol edip gösterdim, bak çekmiş dememe rağmen ısrar tekrar çekip mükerrer ise biz size öderiz dedi. Fakat 2 ay oldu ödeme yapılmadı hala.

  Ben Çekmeköy’de oturuyorum Sultanbeyli’ye ayaklarına çağırıyorlar, yok form dolduracakmışım, yok bankaya bildireceklermiş bilmem ne. Paramı verin kardeşim sizin hatanız yüzünden ben niye sizin ayağınıza geliyorum?

  Kartıma iadesini yapın paramın. Sizin tuhaf bürokrasiniz beni bağlamıyor!

 • Serhat 23 Ekim 2018 13:40 CEVAPLA

  Ben s** y** Sultanbeyli Saygı Hastanesine lazer epilasyona gidiyordum. Hiç memnun değilim olmayan yerlerimde tüy çıktı ve bir çok kezde yandım işlem sırasında. Ben paramın iadesini istiyorum yoksa gerekli yerlere şikayet edeceğim. Bana gerekli bilgiyi veriniz

 • Fadime 22 Haziran 2018 16:48 CEVAPLA

  E** A** kadın doğum doktoruna saat 2 ‘de geldim, fakat saat 16:40 ‘dan beri sıra bekliyorum. Doktorun asistanında iş yok, araya kaynak yaptırıyor sürekli. Şikayetçiyim.

 • Zakire gök 2 Temmuz 2017 23:21 CEVAPLA

  En azından o ağrı kesici Bursa 24 saat rahat olacaktı ama hastanenizde doktor yokmuş yapamadı diş ağrısı Siz çektiniz mi Biliyor musunuz Bir ağrı kesici vurulacaktı şişme ağrı kesici vurmadan eve yolladınız neymiş Doktorunuz yokmuş o zaman Dr bulundurun 24 saat niye açıksınız

 • Zakire gök 2 Temmuz 2017 23:19 CEVAPLA

  Eşim dişi ağrıdığı için hastanenizde geldi Doktorunuz olmadan müdahale yapamayacağınızı söylemişsiniz alt tarafı bir ağrı kesici vurulması lazımdı sadece bir ağrı kesici vurup onun o diş ağrısına kurtulmuşsun sağlayabilirsiniz kendisi otobüs şoförü otobüse çıkacak o kadar insanın vebali onun boynunda ve o ağrıyla şimdi nasıl gidecek O zaman hastanenizde bir doktor bulundurun