Sultanbeyli Özel Saygı Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,122 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Özel Saygı Hastanesi
 • ADRES: Fatih Bulvarı No:75
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0850 32150 00
 • WEB SİTESİ: www.saygihastanesi.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Esra 19 Ekim 2020 20:27 CEVAPLA

  Cildiye hakkında bilgi verir misiniz öneren varmı?

 • Yakup 8 Ekim 2020 12:18 CEVAPLA

  Saatlerce sıra gelmesini beklemek mi dersiniz, insanlara karşı hastane çalışanlarının saçma sapan tavır ve davranışları mı dersiniz, doktorlara derdinizi anlatamadan kendinizi kapının dışında bulmak mı dersiniz! Dahası evet hepsini bizzat yaşayan biri olarak paranızla rezil olmak için daha ötesi yok en doğru adrestesiniz… Gerçi hastane de haklı bu kadar rezilliğe rağmen adım atılacak yer yok. Sultanbeyli insanına müstahak!

  • Esra 19 Ekim 2020 20:28 CEVAPLA

   Gerçekten mi ya çok üzüldüm

 • Cevdet 8 Ekim 2020 12:17 CEVAPLA

  04. 10. 2020’de İstanbul Sultanbeyli de bunan saygı hastanesine 2 yaşındaki kızım için enfeksiyon çocuk doktoruna muayene oldu daha sonra bizden 2 tane tahlil istediler. Bunları da yaptırdıktan sonra veznede benden 155 TL istediler. Ödemeyi yaptıktan sonra fatura istedim, önce vermek istemediler ısrar edince verdiler ama 140.10 olarak itiraz edince biz devlete ödenen katkı payını yazmıyoruz diyerek gönderdiler.

 • Tuğba 8 Nisan 2020 16:39 CEVAPLA

  02.04.2020 tarihinde Sultanbeyli Saygı Hastanesi’ne saat 16:00 civarı öksürük burun akıntısı şikayetiyle gittim, önce acil bölümde ateş ölçüldü daha sonra acildeki doktor KBB veya dahiliye baksın dedi. Veznedeki çalışana şikayetimi tarif ettim öksürük olması nedeniyle dâhiliye bakması gerekiyor ama şu an bakamıyor. KBB ise öksürük ile ilgili bir şey yapamıyor diye ekledi. Ben ise KBB bölümüne gitmek mecburiyetinde kaldım yani zorunda bırakıldım. Şu an sormak istediğim soru şu bu kuruma benim şikayetim belki şu an ki virüsün bir belirtisi ancak yardımcı olmadınız ve tam olarak alanı olmayan bir hekime yönlendirdiniz. Ve ben toplu ortamlarda bulunuyorum ve 90 TL muayene ücreti alıp esas şikayetime bakılmıyor şikayetçiyim.

 • Cem 6 Mart 2020 16:09 CEVAPLA

  Sultanbeyli’deki bu hastane tamamen çevresinde başka hastane olmadığı için kullandığımız bu hastane her seferinde para için elinden geleni yapan bir hastanedir. 1,5 aylık bebeğimin nefes alması 70’e kadar düşmüş ve nefes almakta zorlanıyordu. Sırf para almak için yatış verdi ve saçma sapan tespitler koydu.

 • Kerim 7 Şubat 2020 11:48 CEVAPLA

  Kısa bir süre önce, baba oldum, ilk defa baba oluyorum, oğlumuz gelişim sürecinde duruş bozuklu sebebiyle olduğu beyan edilen sol ayak bileği içeriye dönük doğmuştu, mutluluğumuz şaşkınlık ve endişe duygularımızla iç içe girmişti, doğumu yaptıran hocadan, bu konuyla ilgili gerekli bilgiyi aldıktan sonra, zaman kaybetmeden iyi bir hastane ve doktor arayışına, girdik, birkaç referans ve internet araştırmalarımızda Saygı Hastanesi ve E** C*** ismindeki çocuk ortopedi doktorunu bulduk, randevu aldık, daha sonra bebeğimizin ayağını alçıya alacağını söyledi, bizde kabul ettik, bir hafta zarfında alçıyı açtırmak için tekrar gittiğimizde bebeğimizin ayağının alçının çok sıkı yapılmasından dolayı ödem olduğunu fark etti, ayak bileği, üstü iltihap kaplamıştı, bize, ilaç yazdı ve 2 gün sonra tedaviye devam edeceğimizi söyledi, ama iki günde geçmedi.

  Biz de bu konuyu araştırdık, asla öyle alçıya alınmaması gerektiğini, başka uzman doktorlarla istişare ettik, neticede, iyileşmesi,3 hafta sürdü, haftalık olarak alçıya alma sürecimiz ve tedavinin süresi ve bebeğimizin ayak bileğinin esneterek tedavi süreci zaman aşımına uğradı, başka bir uzman doktorda tedavi edilmesini öngördük, bizi üzen en önemli konuya gelmek gerekirse, ne E** C*** bey, ne hastane, tedaviye neden devam etmediğimizi, ve hastasını merak etme ve ilgilenme cüretinde bulunmadılar!

  Neticede 2 haftalık bebek, kişisel görüşüm, mesleki sorumluluk ve hastane onkoloji birimi olarak ilgisiz ve sorumluluktan uzak bir hastane!

 • Elif 7 Şubat 2020 11:47 CEVAPLA

  26 Ocak 2020 tarihinde saat 04:50 sularında özel saygı hastanesinde gece mesaisinde acil bölümünde çalışmakta olan g*** isimli doktor 1.5 yaşındaki kızım elzem durunun alerjik reaksiyon gösterip ateşlenmesi ve cildinde kabarcıklar çıkması nedeniyle hastaneye başvurduk, çocuk doktoru olmadığını danışman belirtmiş olup yinede doktor bey görsün denmişti kendilerinin görmesi için acil bölüme girdiğimizde hemşire hanım doktor beye sorduğunu ve Yakacık çocuk hastanesine gitmemiz gerektiğini bildirdi. Doktor bey kendisi uyuduğu için odasından kalkıp uyanıp çocuğumun sıkıntısına bile bakmadan farklı hastaneye gitmemizi önerdi yani çocuğumun ölüm fermanını imzalamıştı resmen. Diğer kişilere gidemeyiz aracımız yok sizi şikayet edeceğim özel diye geldik bu hastanede doğum yaptım denmesine rağmen sorun oluşmasın diye tamam doktor beye iletelim bu durumdan haberi bile yok dendi. Az önce hemşire sorduğunu ve başka hastaneye gitmemizi doktorun ilettiğini söylemişti halbuki. Hasta ve hasta yakınlarına yanlış beyanda verilmiş oldu. Sultanbeyli özel saygı hastanesinde bulunan g***isimli doktordan ve o gece mesaide bulunan hemşire ve sağlık çalışanlarından şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Samet 7 Şubat 2020 11:46 CEVAPLA

  İlgisiz ve alakasız, sadece ticaret amaçlı kurulan Özel Sultanbeyli Saygı Hastanesi’ne acil bölümünden giriş yaptık, eşimin mevsimsel hastalığı nedeniyle, fakat grip başlangıcı denildikten sonra acilde ki doktor serum taktı ve bir şeyiniz yok dedikten sonra hiç tetkik yaptırmadan gönderdi bizi. Ertesi gün akşamı eşim daha kötü oldu, bu sefer Özel Sultanbeyli ** Hastanesi’ne gittik, doktor sağ olsun çok ilgilendi gerekli bütün tetkikleri yaptırdı. H1N1 virüsü olduğunu tespit etti.

  Özel ** Hastanesi olmasaydı Özel Saygı Hastanesi bizi felakete sürükleyecekti. Bu kadar kötü ve ilgisiz hastane ömrümde hiç görmedim, ne hekimleri ne de çalışanları kötü bir kuruluş. Sadece ticarethane olarak kullanılıyor. Şikayetçi olmak adına her yere başvuracağım. Bir daha gitmek mi, tövbe olsun.

 • Turgay 7 Şubat 2020 11:46 CEVAPLA

  Kardeşimin çocuğu evde fenalaştı Sultanbeyli Saygı Hastanesine götürdük oksijenine baktılar normal dediler doktor geldi servisimiz sabah saat 9 da açılıyor isterseniz ben bir kan alayım dedi böyle isteksiz bir davranışla yaklaştı. Sonra olur mu öyle şey dedik çocuğu aldık başka hastaneye götürdük orada ikinci kez havale geçirdi şu an hala yoğun bakımda. Bu arada bebekte Sultanbeyli Saygı Hastanesinde dünyaya geldi. 2,100 gr doğmasına rağmen taburcu ettiler. İnsan sağlığıyla para için resmen oynuyorlar.

 • Fatih 7 Ocak 2020 16:44 CEVAPLA

  28 Aralık 2019 gece Sultanbeyli Saygı Hastanesi’ne gittim, güler yüzlü personel olmasa çekilmezdi, acil önü sigara kokusundan geçilmiyor, temizlik sıfır, acil müşahede alanı perdeleri kirden kararmış, tek kelimeyle Ayıp…
  Zaten hastasınız ve temizlik vazgeçilmeziniz hasta olunca, bu mu Saygı, bu hastayla dalga geçmektir ve saygısızlıktır. Sahibini göreve çağırıyorum.

 • İskender 7 Ocak 2020 16:40 CEVAPLA

  22.12.2019 tarihinde Sultanbeyli Saygı Hastanesi, saat 16:00 sularındaki nöbetçi doktor, (ismini bilmiyoruz – tarih saat belli) saçma bir şekilde hasta refakatçileri ile münakaşaya girmiş ve mesleğinin gerektirdiği şekilde değil de doktorluk mesleğinin önemine ve ciddiyetine aykırı bir şekilde cevap vermiştir. Hastamızın alkol ile olan alerjik reaksiyonuna acil müdahale ederken ne yapmamız gerektiğini sorduğumuzda “laubali ve baştan savma bir şekilde içmeyin düzelir gibi ” lakayıt bir şekilde cevap vermesi sınırları aşmıştır. Bizimle sözlü tartışmaya girmiştir. doktorumuzun, bu bilimsel tespiti karşısında “nobel tıp ödülünü” alması için elimizden geleni yapacağız.

 • Mahmut 25 Eylül 2019 13:09 CEVAPLA

  Özel hastanelerden nedir çektiğimiz? Sultanbeyli Saygı Hastanesi’ne 9 ay boyunca eşimi kontrole götürdüm doğum yaptı ve 1.5 hafta sonra kanama şikayetiyle hastaneye gittik aşırı derecede sonra doktor denilen kişi eşime dönüp ya neden böyle oldu ki deyip sanki doktor bizmişiz gibi!

  Saçma sapan şeyler neyse biz sabaha karşı 5’te hastaneye yattık sonra ilaç serum derken 11’de sabah çıktık 2 gün sonra tekrardan eşimin kanaması gerçekleşti yoğun bir şekilde tekrardan aynı hastaneye gittik bu sefer başka kadın doğum uzmanı vardı ve bizden bizim doktorumuz olmadığı için kayıt açtırıp ücret aldılar muayene ücreti ve sizin içinizi temizlememiz lazım dediler bir önceki 2 gün önceki doktorda hiçbir şey yok içinde tertemiz demişti!

  Neyse artık tepem attı hem kontrole geldiğimiz halde bizden tekrardan ücret aldılar ve iki doktorunda aynı uzman dalında oldukları halde ikisininde farklı şeyler söylemesi
  artık çileden çıkardı bir de doktorun özel bir şey sorması iyice zıvanadan çıkarttı pat diye saygısız bir şekilde sorması sanki biz cahiliz de sanki saf yerine koyarcasına tabii ki de doktordur her şeyi soralır hastalıktan dolayı ama her şeyin bir adabı vardır bu hastaneyi alo 170 Sağlık Bakanlığı’na ayrıca şikayet ettim zaten SGK’daki tanıdıklarımıza da gerekenleri söyledim en iyi bildiğimiz hastane bile bu şekilde olmuş yazıklar olsun kazandığınız paralar helal değil.

 • Gülten 21 Haziran 2019 11:17 CEVAPLA

  03.06. 2019.04.06.2019 bağlayan gece kızımızı yüksek ateşten kusma ishal ile özel Sultanbeyli Saygı Hastanesi Uzm. Dr. G*** K***’ya muayene olduk. Serum verildi kan tahlili yapıldı bize grip başlangıcı diyerek bir fitille evimize döndük. Aynı gün içerisinde çocuğumuz tekrar ateş kusma ishalle aynı şikayetlerle başka bir acil doktoruna gittiğimizde bize boğazlarının iltihap olduğunu ateşinde bundan kaynaklandığını doktor söyledi ve tekrar aynı gün içerisinde aynı tahliller yenilerek bizden tekrar tahlil parası alındı.

  Uzm Dr. G*** K***’un tecrübesizliği yüzünden hasta olarak geçirdiğimiz zaman kaybımıza mı yoksa aynı gün içinde birkaç saat arayla iki defa tahlil. Parası alınmasına mı uğraşalım bilemedik

 • Sinem 16 Nisan 2019 09:13 CEVAPLA

  19 Mart 2019 tarihi akşam saatlerinde Sultanbeyli Saygı Hastanesi acil polikliniğinde muayene oldum ve doktor diğer güne rapor yazmak istedi. O gün için kabul etmedim ve kötü olursam yarın kontrole gelip öyle yazarız dediğim de, doktorum tamam dedi. Daha önce acil polikliniğinde muayene olduğumda hastası olmadığım doktor muayene etmiş ve herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım ve hastane yönetimi de acilde muayene olunduysa gene doktor fark etmeden acilde tekrar kontrol ediliyor denilmişti. Bugün kontrole gittiğim de G** bey diye bir doktor yerinden kalkıp yanıma gelip muayene etme gereksiniminde bulunmayıp, doktoru olmadığı için raporda yazamadığını söyledi. Hasta haklarına kadar çıktım ve mağduriyetim giderilmedi ve bununla ilgili tüm şikayetlerimi ve yapılması gereken ne varsa yapacağım.

 • Mehmet 16 Nisan 2019 09:08 CEVAPLA

  Saygı Hastanesi Sultanbeyli saatlerce sıra bekletiyor. Demiyor ki bize doktor şu saatte gelecek. Ruh sağlığı ve hastalıkları Doktor Ç*** beyin keyfini bekliyoruz gelecek de nur yüzünü göreceğiz. Eğer bu hastaneyi tercih edecekseniz, dedikleri randevu saatinden daha fazla bekleyecek şekilde program yapın da sonra gününüz mahvolmasın benimki gibi.

 • Züleyha 27 Kasım 2018 15:46 CEVAPLA

  Özel diye adlandırılan sözüm ona özel Sultanbeyli Saygı Hastanesi’ne gece saat 12 sıralarında hamile olan gelinimizi şiddetli baş ağrısı çekmesi nedeniyle Saygı Hastanesi’nin aciline götürdük. acilden giriş yapılmasına rağmen yapılan her şeyden ücret alınması artı hamile olmasına rağmen bebeğe bakılmaması sabahında tekrar kontrol için gittiğimizde bebeğin kalp atışı duyulmuyor diye farklı bir ultrasyona sırf para almak için o durumda bile bizden hala para almak için uğraşan çalışanları bebeğin kalp atışları yok duyamıyoruz dedikten sonra sonuç olarak farklı bir hastaneye herhalükarda göndereceklerini bile bile bizden son olarak renkli ultrason parası almayı ihmal etmeyen Saygı Hastanesini şiddetle kınıyorum.

 • Muhammed 23 Ekim 2018 13:46 CEVAPLA

  Gece acile gittik ödemeyi yaparken kart çekmedi dedi görevli arkadaş ben de online bankacılık ile hesabımı kontrol edip gösterdim, bak çekmiş dememe rağmen ısrar tekrar çekip mükerrer ise biz size öderiz dedi. Fakat 2 ay oldu ödeme yapılmadı hala.

  Ben Çekmeköy’de oturuyorum Sultanbeyli’ye ayaklarına çağırıyorlar, yok form dolduracakmışım, yok bankaya bildireceklermiş bilmem ne. Paramı verin kardeşim sizin hatanız yüzünden ben niye sizin ayağınıza geliyorum?

  Kartıma iadesini yapın paramın. Sizin tuhaf bürokrasiniz beni bağlamıyor!

 • Serhat 23 Ekim 2018 13:40 CEVAPLA

  Ben s** y** Sultanbeyli Saygı Hastanesine lazer epilasyona gidiyordum. Hiç memnun değilim olmayan yerlerimde tüy çıktı ve bir çok kezde yandım işlem sırasında. Ben paramın iadesini istiyorum yoksa gerekli yerlere şikayet edeceğim. Bana gerekli bilgiyi veriniz

 • Fadime 22 Haziran 2018 16:48 CEVAPLA

  E** A** kadın doğum doktoruna saat 2 ‘de geldim, fakat saat 16:40 ‘dan beri sıra bekliyorum. Doktorun asistanında iş yok, araya kaynak yaptırıyor sürekli. Şikayetçiyim.

 • Zakire gök 2 Temmuz 2017 23:21 CEVAPLA

  En azından o ağrı kesici Bursa 24 saat rahat olacaktı ama hastanenizde doktor yokmuş yapamadı diş ağrısı Siz çektiniz mi Biliyor musunuz Bir ağrı kesici vurulacaktı şişme ağrı kesici vurmadan eve yolladınız neymiş Doktorunuz yokmuş o zaman Dr bulundurun 24 saat niye açıksınız

 • Zakire gök 2 Temmuz 2017 23:19 CEVAPLA

  Eşim dişi ağrıdığı için hastanenizde geldi Doktorunuz olmadan müdahale yapamayacağınızı söylemişsiniz alt tarafı bir ağrı kesici vurulması lazımdı sadece bir ağrı kesici vurup onun o diş ağrısına kurtulmuşsun sağlayabilirsiniz kendisi otobüs şoförü otobüse çıkacak o kadar insanın vebali onun boynunda ve o ağrıyla şimdi nasıl gidecek O zaman hastanenizde bir doktor bulundurun