Sultanbeyli Özel Ersoy Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
6,955 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Özel Ersoy Hastanesi
 • ADRES: Fatih Bulvarı No:175
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 398 00 88
 • WEB SİTESİ: www.ersoyhastanesi.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Gülseren 7 Ağustos 2021 23:28 CEVAPLA

  Ersoy Hastanesi Sultanbeyli şubesinde Doktor **beye 31/07/2021 tarihinde yeğenim için randevu aldık ve çocuğumuzu muayene ettirdik. İdrar tahlili istediler. Bizde aynı gün içinde yaptırdık. Doğal olarak tahlillerin kontrol edilmesi 02/08/2021 tarihine kaldı. Sabah saat 9 :00 da hastaneye gittik. Fakat kendisinin saat 11.00 de geleceğini söylediler. Evimiz hastaneye uzak olduğu için hastanenin yakınında 2 saat bekledik. Daha sonra hastaneyi aradık ve ***beyin bugün gelemeyeceğini söylediler. Biz doktorun izinli veya ne zaman gelmeyeceğini bilemeyiz. Her doktorun muayene listesi ve kontrol listesi vardır. Bunlara bakabilecek bir sürü doktor asistanları var. Ya yapacakları alt tarafı bunlara bakıp hastaları veya yakınlarını bilgilendirmek. Teknoloji çağında yaşıyoruz. İleri bir seviyeye geçmedik daha. Yani telepati gücümüz yok daha. O yüzden bu hasta ve yakınlarına bilgi verme hususunda lütfen bir sistem geliştirin artık. Lütfen rica ediyoruz.

 • Merve Turan 9 Haziran 2021 19:53 CEVAPLA

  Eşimle dışarı çıkmıştık kızımın dişten dolayı ateşi çıkıyor bizde yanakları kırmızı olunca ersoy hastanesi yakınımızda diye ateşini ölçmesi için hastaneye girdik sadece bir aletle ateşine bakicaklar daha kötüyse zaten muayene ettircektik birden biri geldi arkamızdan ne olduğunu bile bilmiyoruz terbiyesiz aşağılayıcı bir uslupla ne için geldiniz ıyimis muayene olmadan ateş ölcmek filan eğer muayene olmak isterseniz olun dedi sadece daha 10 aylık bir bebegin ateşi olculcelkti covid dönemi zaten normalde de yapilmyor mu yazıklar olsun sadece para odaklı olan bir hastane para olmazsa insan yerine bile konulmyorsunuz kaldı ki hastaya bakmak filan hak getire yazıklar olsunnnnnnn

 • Meral 8 Ekim 2020 12:18 CEVAPLA

  Bugün saat 09.00 hastanenize geldim acil bölümüne gelip çok sancım olduğunu ve saatler ağrı çektiğimi söyledim. Asla ilgilenilmedi yüzümüze dahi bakılmadı ben ağrı çekerken hemşireler ve doktorlar kendi aralarında gülüşüyordu hastaneden çıkıp gerekleri işlemleri uygulayacağımı belirtmek isterim devlet hastanesinde sıra beklememek için özel hastane olarak Ersoy Hastanesi’ni tercih ettim ama yanılmışım.

 • Kübra 8 Nisan 2020 16:38 CEVAPLA

  31 Mart 2020 saat 17.57 ‘de Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ne çok ağır migren krizi ile gittim. Bana sigortamın olmadığını söylediler. Kendimde bile değildim 150 TL muayene 120 TL serum parası aldılar. 21.40 gibi hastaneden çıkarken sigortam olduğunu söyledim SGK yi arayarak düzelttirebilirim dedim.

  Bu gece 12’ye kadar halledebilirseniz paranızı iade ederiz,12’yi geçerse edemeyiz dedi ki o saatte kimseye ulaşamayacağımı çok iyi biliyorlar. Ertesi gün sabah düzeltirim SGK’ dan daha 24 saat bile olmadığı halde paramı iade etmediler. Babamın üzerind

 • Gözde 17 Mart 2020 09:18 CEVAPLA

  11.03.2020 tarihinde çağrı merkezini arayıp çocuk doktoru kaça kadar orada diye sorup gittiğim hastanede çocuk doktorunun olmayışımı, hemşirelerin bugün tahlil alamayız yarın gelin tahliller için demesi mi, tuvaletlerin çok pis olması ve kokusunu mu hangisi söyleyeceğimi bilmiyorum. Ersoy Hastanesi Sultanbeyli şubesini tercih etmeyeceğim. Hiçbir çalışan diğer işlerden haberi yok herkes farklı bir şey söylüyor. G**hanımla görüştükten sonra doktor çocuğumu muayene etti. Hastane yetkilileri bir an önce hastanenize ilgi alaka ve temizlik ilgili toplantı yapın lütfen.

 • Adem 6 Mart 2020 16:21 CEVAPLA

  26.02.2020 tarihinde Sultanbeyli de bulunana Ersoy Hastanesi’ne gittim muayene eden doktor hiçbir şekilde detaylı gözlem yapmadan direkt boğazıma baktı ve direkt olarak vezneye yönlendirildim serum ücreti için serum bitti yazılan ilaçları aldım ve her gün durumum aynı ve değişmedi bu nedenle 02.03.2020 günü tekrar gittim girişteki hanımefendi muayene için bir daha ücret vermem gerektiğini söyledi ben de daha bir hafta olmadı bu nedenle tekrardan geldiğimi söyledim bir şey yapamayacağını söyledi ve beni geri gönderdi. tüm personeller ve doktor ilgisizdi ve her şey para olmuş durumda. Bu olaydan önce de yeğenimi de götürdüğümüz de onca para vermemize rağ

 • Faruk 6 Mart 2020 16:20 CEVAPLA

  29.02.2020 tarihinde Sultanbeyli Özel Ersoy hastanesinde muayene olmaya gittim. Şahsıma ait tamamlayıcı özel sağlık sigortam bulunmasına rağmen iznim ve bilgim olmadan bana sigortanın karşılamadığı bir takım tahlil ve testlerin yapıldığını vezneye gelince öğrendim. Bana bu durum hakkında bilgi verilmediğini ve üzerimde o kadar nakit olmadığını söyleyince benden 50 TL ücret talep ettiler. Ücreti kredi kartıyla ödedim. Yapılan işlemler için makbuz istememe rağmen makbuz verilmedi. Bana hizmet bedeli altında post makinesinden fiş verildi. Normal sigortayla özel hastanede muayene ücreti zaten 65 TL. Hem benden hem özel sağlık sigortamdan para alındı. Bu şekil bir olayla karşılaşılacağımı bilseydim zaten paramla muayene ve serum takılıyorsa özel sağlık sigortası yaptırmanın bir anlamı kalmıyor. Madem parayla muayene oluyorum neden özel sağlık sigortamdan kullanılıyor. Lütfen en yakın zamanda benim için olumlu bir dönüş yaparsınız.

 • Gülsen 19 Şubat 2020 11:04 CEVAPLA

  17.02.2020 Tarihinde Ersoy Hastanesi Sultanbeyli şubesinde ultrason çektirmek için uzun bir süre sıra bekledim ( meme kanseri hastasıyım) bu arada tam sıra bana geldi benden çok sonra gelen tanıdıkları birini aldılar neden alıyorsunuz sıra bende dediğim için ultrason çeken doktor adlı şahıs bana ukala ukala konuşma öncelikli dedi öncelikli değil tanıdıklarıydı bende hasta olduğumu sıra beklediğimi söyledim.

  Bana o kadar kişinin içinde çekmiyorum senin ultrasonu dedi bende ben buraya para verdim aciliyetim var kanser hastasıyım bende öncelikli olduğum halde insanların hakkını yememek için uzun bir süre sıra bekledim. Doktorun bu çirkin davranışından dolayı ultr acil olduğu halde çektirmedim lütfen hastaya düzgün davranan üslubu düzgün insanlarla çalışın ve her yere şikayet edeceğim parasını verdiğim halde sana ultrason çekmeyeceğim diyen bir doktor.

 • Eyüp 7 Şubat 2020 11:47 CEVAPLA

  Çocuğumu getirdim, a** bey diye bir tane çocuk doktoru var 15 kişi sırada ama doktor 20 dakika sonra gelecek dediler. Çocuğu göz doktoruna da götürecektim sıra varken bari onu halledelim dedim bu sefer göz doktoru H*** bey yok 15 dakika sonra gelecekmiş, bu nedir böyle. 10 gün önce gelmiştim yine çocuk doktoru yerinde yoktu burası hep böyle galiba.

 • Mustafa 7 Ocak 2020 16:38 CEVAPLA

  Geçen gece (19/12/2019) çocuğum (3 yaşında) ateşlenmiş. Ateşi 39.5derece olmuştu. Acilen Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ne getirdik (en yakın acil). Kalkmışlar bana bilgisayarda sorun var sistem yok kayıt alamıyoruz ve muayeneye almadılar. Şaştık kaldık yemin ediyorum. Acilen başka hastaneye götürmek zorunda kaldık.

 • Petek 7 Ocak 2020 16:37 CEVAPLA

  Devlet hastanelerinde randevu bulamadık. Özel Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ne babamı getirdim yeşilkartlı olduğu için 150 TL ücret ödedik. (Tahlil hariç) tahlile de 109 TL’den sağ olsunlar 9 TL indirim uygulayarak 100 TL yaptılar. Randevu saatimizden bir saat sonra muayene olabildik. Zaten durumumuz kötü ki yeşilkartlıyız. Üzücü gerçekten bir daha ayağımı atmayacağım hastane.

 • Nurgül 7 Ocak 2020 16:32 CEVAPLA

  07/12/2019 Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ne 13,30 da kızımı 7 yaşındaki kızımı kaşık ağrısı şikayetiyle götürdüm acil doktoru kızımı muayene etti çocuk doktoru görmesi lazım dedi. Çocuk doktoru iki de gelecek dediler neyse yarım saat beklerim dedim, ama saat iki oldu 14,30 da gelecek dediler ama doktor 15,00 de geldi kızım o saate kadar sancı çekti neyse doktor geldi ultrason çekilmesi gerekiyor dedi yumurtalıkları düğümlenmiş olabilir dedi, acil bir durum dedi Sancak tepe İ** V** araştırması Hastanesi’ne götür dedi. Allah korusun gerçekten öyle bir durum olsa kızımı doktor beklemek yüzünden kaybedeceğim. Böyle bir saçmalık olmaz para almadan bir işlem daha yapmazken bu hastane bana doktor yok diyemez insanların hayatlarıyla oynamaktır bu. Bir de bana diyorlar hafta sonu üçten sonra gelin acil bir durumda saat mı beklenir Allah aşkına soruyorum size. Bugün benimle birlikte kaç kişi mağdur oldu. Neyse İ** V** araştırma Hastanesi’ne gittim zor bela bu de bana orada hafta sonu ultrason yok demesinler mi bu nasıl olabilir devlet Hastanesi de ultrason olmaz mı ölelim mi yani şikayetçiyim sabahtan akşama kadar kızım sancı çekti nerede bizim haklarımız soruyorum size daha bir çok saçma şey oldu ben kısa anlattım şu an emin olun çözüm bulun istiyorum ve bana geri dönüş olsun istiyorum.

 • Zübeyde 31 Ekim 2019 15:03 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ersoy Hastanesi epilasyon ve lazer bölümüne anneme 24.10.2019′ da epilasyon yapılıyor ve yüzünü yakmışlar ve yarın hukuki yollara başvuru yapacağım.

  Personeller sürekli değişiyor kimi işini baştan salıp düzgün almadan bırakıyor, cihazlar sürekli arıza veriyor. Bu işi yapamayacaksanız kapatın.

 • Gülşah 31 Ekim 2019 15:00 CEVAPLA

  2 kez Ersoy Hastanesi Sultanbeyli’ye gittim, ilkin de kendi doktorumun yazdığı tahlilleri yakın olduğu için burada yaptırmayı tercih ettim, tahlilleri dışarıda yaptırdıkları için sonuçlarını 3 haftada zorla aldım ayrıca beni doğru düzgün yönlendiremedikleri ve özel sağlık sigortamdan işlem yaptıkları gereksiz yere bir sürü para ödedim, bugünde annemin devlet hastanesinde yazılan ve ilaçlarını SGK’dan aldığım kan serumları için hastaneyi aradım, mesai saatleri için de serumu taka bildiklerini ilettiler ve işten çıkıp annemi alıp hastaneye gittim, oraya gittiğimde muayene olmadan serum takılamıyormuş, ”doktor serum bitene kadar hastanın başında bekliyormuş” hangi hastane de böyle bir uygulama var Allah aşkına.

  Elimde devletin doktorunun yazdığı reçete ve ilaçlar var, alt tarafı damar yolundan bir serum takılacak ama buralar hastane değil ticarethane olduğu için hastanın mağduriyeti umurlarında değil, yönlendirme yapamayan personelinin sıkıntısını hastalar çekiyor. Şunu çok iyi anladım ki Sultanbeyli’de özel hastaneye gidilmez. Eğitim şart!

 • Erkan 31 Ekim 2019 14:57 CEVAPLA

  24 Ağustos 2019 tarihinde akşam saat 22:00 civarında kalp krizi geçiren babamı bize en yakın olan Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ne götürdük. Sedye ile içeri alınan hastamızın yani babamın yanında eşi olan annem ve arkadaşım vardı. Ben aracı park etmeye gidip geldiğimde yanındaki annem ve arkadaşıma kapıda o tarih ve saatte çalışan Doktor bizim hastamız değil biz bakmayız başka hastaneye götürün deyip kalp krizi geçirdiğini anlayıp başlarından savmak için müdahale etmeden kapıdan gitmemizi istediler. Biz ambulans istediğimizde 3 saat sonra gelir deyip bizi o halde çaresiz bıraktılar.

  Ne bir doktor ne bir hemşire hiçbir müdahale etmemiştir. Bunun üzerine zaten kriz geçiren babam sinirlenip daha kötü bir duruma gelmiştir. Biz ne yapacağımızı bilmeden mecburen kendi aracımızla başka hastahaneye götürdük. O zaman içerinde babamın krizi daha fazlalaşıp nefesi kesilmiş ve akciğerlerine kan dolmuş olması hayati riskini daha da fazlalaştırmıştı. Hastaneye yattığında direk yoğun bakıma aldılar ve ağzından gelen kan solunum yollarını kapattığı için direk makineye bağlamışlardır. Mecburen uyutarak oksijen verilip ve tedavi yapılmaya başlanılmıştı. Sonra bu kadar yaşanan ihmalsizlik ve müdahale etmemeleri zaten zor nefes alan babamın daha kötü olmasına neden olmuştur.

  Özel Ersoy Hastanesi ve 24 Ağustos 2019 tarihinde gece nöbette olan doktordan şikayetçiyim ve bunu savcılığa da taşıyıp gerekli tüm merciilerde hakkımı arayacağım. Tüm maddi özellikle manevi hatta doktoru işinden uzaklaştırmak ve hastaneyi kapattırmak için için gerekli her yola başvuracağımı da bildirmek istiyorum. Korkudan kamera kayıtlarını silmezlerse hepsi mahkemede çıkacaktır zaten.

 • Pınar 31 Ekim 2019 14:56 CEVAPLA

  Hamilelik süresinde Kurtköy ersoy hastanesinde muayene oldum ve son bir ay doktor hanım doğumumu sezaryen ile yapabileceğimi zorunlu olarak gösterebileceğini söyledi. Bunun üzerine Sultanbeyli ersoyda muayene olmaya başladım oradaki doktor N*** hanım suyumun azaldığını acil sezaryen yapması gerektiğini söyledi. Oradan çıkıp devlet hastanesine muayene oldum her şeyin normal olduğunu sezeryanlık bir durum olmadığını söyledi. Bir hafta sonunda Kartal eğitim araştırma Lütfi Kırdar hastanesinde normal doğumum gerçekleşti.

 • Ezgi 4 Eylül 2019 10:59 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ersoy Hastanesi nasıl özel hastane tahlil veriyorsunuz. 1 hafta sonra sonucu vereceğiz diyor benim sağlığım önemli ben hangi gün istersem o zaman vermek zorundasınız. Yan tarafında Saygı Hastanesi var aynı özel hastane hemen sonucu çıkartıp veriyor kesinlikle Ersoy Hastanesine adım dahi atmam.

 • Emre 23 Temmuz 2019 10:46 CEVAPLA

  Hamilelik döneminden doğuma ve doğumdan sonra da kontrollere Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ne gidiyoruz. Rota aşısını hastane bize 290 TL’dedi. Hastane altında eczanede 265 TL. Yani 25 TL daha düşük bende eczaneden aldım. Zaten rota aşısı ağızdan sadece damla çok kolay bir işlem. Hastane ben eczaneden aşı aldım diye aşı vurma parası 38 TL aldı. İnsanları saf yerine koymayın. Yazıktır, günahtır. Bunun da öbür dünya tarafı var. Daha da bir daha. Ayrıca kontrol muayenesine gittik bir gün önceden doktorun gelip gelmediğini sorduğumuzda doktorun geleceği söylenerek ona göre izin alarak hastaneye gittik.

  Doktor yokmuş başka doktora sevk ettiler oda çocuğa dokunmadan sadece ağızdan aşısını vurarak bizi gönderdi. Ne kilo ne boy ölçümü hiçbir şey yapmadılar. Para vermedik kontrole gittik diye bakım yok ama muayene parası versek nasılda şirinlikler gösterip bakıyorlar. Yazık gerçekten çok yazık.

 • Rabia 23 Temmuz 2019 10:42 CEVAPLA

  9 Temmuz 2019 Salı günü Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ne acil olarak kadın doğum bölümüne gittim doktor B*** Ö.’ye kapıda kanamam olduğu için acil dedim asistanı içeri almadı bekleyeceksiniz dedi sağ olsun kapıda bekleyen diğer hastalar sırasını verdi acil sizinki buyurun girin dediler neyse girdim doktor lakayıt bir şekilde kontrolümü yaptı dediği cümle “ben senin hamileliğinden bir şey anlamadım” eğer anlamıyorsa orada işi ne ve eğer bu şekilde bize davranılacaksa biz niye özeli tercih edip paramızla bir de azar işitir gibi muamele görüyoruz. Bebeğin iyi dedi kalp atışını duymak istediğimi söyledim o zaman bu işi siz gelin yapın diye bir cevap aldım.

  Gerekli bütün mercilere şikayet edeceğim bu kadını zaten 5 sene sonra hamile olduğumu öğrenmişim üstüne kanamam olmuş korkmuşum doktorun davranış biçimi iyice morel bozukluğu yaptı. Anlamadığı hamileliğime ilaçlar verdi şimdi nasıl güveneyim ben bu doktora kendi doktorum izinli diye mecburen bu doktora gittim gerekli uyarıların yapılmasını istiyorum.

 • Murat 18 Haziran 2019 08:38 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’nde 10 Nisan 2019 tarihinde bel fıtığından ameliyat oldum. 1 gece kalır taburcu olursun dedi İ*** T. Tam bir hafta sonra taburcu ettiler ama halen ağrılar içindeydim. Bugün 7 Haziran 2019 yani 8 hafta geçti aradan ve ağrılarım devam etmekte. Ersoy Hastanesi’ne şikayetimi yazdım 2 kez ve hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı. Maalesef ilk görüşmelerdeki efendi medeni doktordan eser kalmadı beni taburcu ederken elime verdiği epikriz bunun ispatı. Aşırı derecede ağrım var ve yanmalar geçmedi derken, o adam ağrılarda belirgin azalma var diye yazmış. Beyin cerrahi İ*** T. ve Ersoy olarak tabi ki geri dönüş sağlamadılar, hataları belli, her şey ortada.

 • Merve 16 Nisan 2019 09:12 CEVAPLA

  12 Mart akşamı oğlumun sağ burun deliğinde tıkanıklık fark ettim. 13 Mart günü Kurtköy Ersoy Hastanesi’ndeki doktorumuz D** beye götürdüm. Nezle veya grip durumlarında burunda böyle bir et büyümesinin görülebileceğini fakat görülen şeyin çok büyük olduğunu burnuna bir şey kaçmış olabileceğini ve bu nedenle KBB uzmanına götürmem gerekti. Aynı hastanede çalışan C** Ş**ya gösterdim. Gerekli incelemeyi (!) yaptıktan sonra bunun polip olduğunu epeyce büyüdüğünü burnun arka tarafını doldurduğunu ve ameliyat olması gerektiğini anlattı. Bunun için bizden bt istedi. Bt için aynı hastaneye başvurduk ve 22 Mart günü Sultanbeyli Ersoy’da bt çekildi. Pazartesi günü bt raporu ile aynı doktora başvurduk. Çok geniş bir alana yayılmış bir durum olduğu ve bunun kesinlikle bir prof tarafından ameliyat edilmesi gerektiği ve hatta patolojik sonuçların dikkatli değerlendirilmesi gerektiğini söyleyip bize bir doktor önerdi. Bu durum üzerine sayın M** A**a başvurduk ve sonuç olarak çocuğumun burnundan bir tane küçük ponpon çıkarıldı. Bir ponpon yüzünden 3 yaşındaki bir çocuğun bt’si çekildi. Bir haftalık süreçte bize yaşattıkları üzüntüyü anlatamam bile.

 • Çetin 8 Şubat 2019 11:13 CEVAPLA

  İstanbul/ Sultanbeyli Ersoy Hastanesi 20 Ocak Pazar günü oğlum ateşlendiği için bu hastaneyi gitmek zorunda kaldım sigortam olduğu halde 60 lira muayene ücreti 150 lira da tahlil parası aldılar benden. Fakat fişte öyle yazmıyorlar bunun 30 lirasını ekstra olarak alıyorlar. Acil girişten giriş yaptırmayıp insanları resmen yanıltıyorlar. Ben sigortalı olduğum halde ayak üstü yanılttılar resmen. Acaba devlet bunlara neden müsaade ediyor. Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’nde yanıltma var.

 • Hadice 24 Ocak 2019 16:16 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ersoy Hastanesi acil danışmadaki kızlar dinlemeden otomatik cevap veriyor müşterilerine? Bilgi vermeden kayıt açtırıyorlar para yontmak için siz kimsiniz pardon? Yarın bizzat hastanenize geleceğim bir de hastanenin müdürüne şikayet edeceğim. Bu yetmez.

 • Maçkalı 24 Ocak 2019 16:14 CEVAPLA

  7 yıllık evliyim 2 kere tüp bebek denedik olmadı, doktorum eşimde var olan varikoseli tedavi etmeden olmaz dedi. Yeni bir doppler istedi. Bizde Sultanbeyli Ersoy Hastanesinde çektirdik 250 TL’mi aldılar. Muayene eden doktor 2 taraflı varikosel olduğunu söyledi. Ama Ersoy Hastanesinde çekilen filmde yoktu. Biz oradan aldığımız film sonucunu doktora götürdüğümüzde doktorumuz başka bir hastanede daha çektirin çünkü ben gözümle her iki testiste varikosel var diyorum güzel çekmemiş Ersoy Hastanesi dedi. Bizde başka iki merkez de dopler çektirdik ve her iki testiste reflü akımı çıktı yarın saat 17.00 15.01.2019’da acil ameliyata alınacak eşim. Ama ne hikmettir ki Ersoy Hastanesi filmi doğru çekemediğini kabul etmiyor. Ücretimi geri ödemiyor… Gereği yapılsın yoksa Sağlık Bakanlığına şikayet edeceğim.

 • Bernanur 21 Aralık 2018 10:13 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ersoy Hastanesi çok iyi diye bilinen M**** Y***** e***’a oğlumun ateşi 39 iken gittik kan alındı idrar bakıldı gaita bakıldı ve kanında viral enfeksiyon olduğunu söyledi. 500ml serum yedik çok çok acil ilaçsız tedavi olunamayacağı durumlar haricinde ilaç kullanmak istemediğimi belirttiğim halde antibiyotik, 2 ateş düşürücü, 2 ağzında yara varmış onun için ilaç, 3 iğne, kabızlığı vardı ama bağırsak düzenleyiciye karşı olduğum için adatıpta çocuk cerrahisi olan doktorumun tavsiyesiyle zeytinyağı kullanırken onu bıraktırıp bağırsak düzenleyici yazması ve üzerine üçüncü gün kontrole götürdüğümde öksürüğünün devam ettiğini belirttiğimde bu çocuğu nerede üşüttün diye azar yemem ve üzerine bir poşet ilaç daha yazması hava makinesi aldırması hava makinesinin içine iki kutu farklı farklı ilaç yazması Vs… Vs…

  Bu çocuğun gelişimi de geri, boyu kısa deyip 5 tahlil istemesi hiçbir bilgi vermeden neye istinaden yazdığını kesinlikle bilmiyorum besin alerjisi şurubu yazması kısacası psikolojik baskı yapması, bilgi vermemesi gerek olmadığı halde 11 aylık bebeğime tonlarca ilaç yazması ve de bizim acaba bebeğimizin çözemediğimiz bir hastalığımı var dedirtmiş olması ve son yazdığı reçeteleri tahlilleri yırttık attık çünkü besbelli çözüm bulamayacaktı bize sadece ilaç ilaç ilaç tahlil baskı tavır.

  Bebeğimin doğduğu hastaneydi sevdiğim bir hastaneydi birkaç olaydan sonra soğudum buz gibi çok iyi olan doktor M**** y***** e*** ise kötü doktor kim? Velhasıl Emsey Hospital’a gitmek için tekrar sonuçları reçeteleri çıkarttırıp tonlarca kağıtla doktorun kapısını çaldık çaresizce çünkü bebeğim tekrar ateşlenmişti ve bana söylediği şey bu ilaçlar bebeğini daha çok hasta eder, bu ilaçları kullanmanı tavsiye etmiyorum viral enfeksiyon için sizin ilacınız zaman, zamanla geçecek bir hastalık bu ilaçlara gerek yok sadece ateşini takip et demesi ve bizim derin bir nefes aldırtıp oh dedirtti. Peki 1 hafta boyunca o doktorun bize, küçücük bebeğime çektirdikleri hakkımı helal etmiyorum. Bunun peşini de burada bırakmıyorum. Başhekimliğine ve Sağlık Bakanlığı’na da bildireceğim. Bebeğinizin sağlığı her şeyden önemi. Bebekler hasta olmasın hepsi sağlıcakla büyüsün.

 • Serfa 10 Aralık 2018 14:38 CEVAPLA

  Yaklaşık 3 ay ara ile Ersoy Hastanesi’nin Sultanbeyli ve Kurtköy’deki hastanelerine göz muayenesi için gittim. Her iki doktora da şikayetlerimi aynı şekilde anlattım. Her ikisi de astigmatizm olduğundan bahsetti. Buraya kadar her şey güzeldi ta ki optisyene gidene kadar. Ben reçetedeki değerleri pek anlayamadığım için büyük bir problem olduğunu da fark edememiştim. İlk muayenede silenderik göz dereceme 2.25, ikinci muayenemde ise 0.75 teşhisinin koyulduğunu söyledi. Birkaç soru sordu. Arada herhangi bir ekstra ilaç, solüsyon, lazer, lens, gözlük, ameliyat vb. Tedavisi almadığımı söyledim. Durup dururken, hiçbir şey yapmadan göz derecenizin 3 ayda bu kadar düşmesi mümkün değil dedi. Uzun lafın kısası, beni muayene eden doktorlardan en az biri hiçbir şey bilmiyor. Hastane yönetiminden talebim, derhal durumla ilgili tarafıma net bir açıklama yapılması. İnsanların sağlıkları ile oyuncak gibi oynayamazsınız. Daha iyi muayene ve tedavi imkanlarınız olduğunu düşünerek onca insan size büyük paralar veriyor. Peki ne için rastgele teşhisler koymanız için mi? Siz modern ve elit bir hastane olmaya mı çalışıyorsunuz yoksa kötü işletme gibi insan sağlığını hiçe sayıp cebinizi doldurmaya mı? Ersoy Hastanesi ile ilgili diğer şikayetleri de inceledikten sonra güvenim epey sarsıldı. Sanırım bu hastaneden hiç memnun kalan hasta olmamış.

 • Nevin 23 Ekim 2018 13:50 CEVAPLA

  18 Ekim Perşembe günü gece Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ndeki kadın doğum uzmanı B** Ö*** bayan doktoruna kontrole gittiğimde 15-20 dakika boyunca doktoru bekledik. En sonunda çağırttık, geldiğinde neyin var diye sordu bebeğimi kontrole geldim geçen hafta ters dönmüş dediler dedim. Bunun için mi geldin neyse yat bakayım dedi. Yattıktan sonra kalp atışı var görüyorsun deyip hemen sildi Selpak’la losyonu. Ben de hocam kilosu boyunu söylemediniz düzelmiş mi bir şey söylemediniz dedim. Her hafta boy kilosu mu söylenir dedi, tam çıkarken peki hocam fotoğraf da vermediniz deyince, daha geçen hafta almadın mi fotoğrafı her kontrolde fotoğraf veremiyoruz dedi. Hocam şu an bakmadınız bile dedim bir ton şey söyledi. Resmen kovdu. Bu ne saçmalıktır? Nerede görülmüş bu? Ben bu doktordan şikayetçiyim gittiği yere kadar da götüreceğim bu işi.

 • Necla 23 Ekim 2018 13:45 CEVAPLA

  Maltepe Ersoy Hastanesi’nde Nöroloji ve sonrasında nöroşirurji doktoruna gittim ve bir sürü ödemesini yaptığım tahlil görüntüleme işleminden sonra ameliyat olmama karar verildi. Ameliyat Maltepe’de değil de Sultanbeyli’de mümkünmüş. 8 Ekim sabahı Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ne ameliyat olmak üzere yatış yaptım. Şeker hastası olan 64 yaşındaki beni saat 14:00’e kadar beklettiler ve sonuçlarımda aksilik olduğunu kalp doktorunun görmesi gerektiğini söyleyerek ameliyatı ertelediler, o gün hastanede kalp doktoru bulunmadığı için ertesi güne kadar hastanede kaldım.

  9 Ekim günü kalp doktoru kalbimle ilgili şüpheye düştüğü için ve hastanede sintigrafi bulunmadığı için beni başka bir görüntüleme merkezine gönderdi, orada da ayrıca sintigrafi ücretimi ödedim. Bu kadar şüpheli bir durumda ve yetersiz görünen bir hastanede ameliyat olmaktan vazgeçerek girişte ameliyat için ödemiş olduğum 3000 TL’yi geri istedim. Ve sanki benim bir suçum ya da yanlışım varmış gibi ödediğim paradan 970 TL kesinti yaptılar.

  Ameliyat işlemleri için 8 Ekim’den önce tüm tetkiklerin yapılmış olması ve ameliyata hazır halde yatışımın yapılması gerekmiyor muydu? Bir gece hastaneyi çok beğendiğim için fantazi olsun diye turistik amaçlı mı Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’nde kaldım? Ameliyat için 3000 TL olarak anlaştığımız için 3000 TL ameliyat ücreti ödedim, yapılmayan bir ameliyat için bu kesinti neyin nesi? Ameliyat ücreti normalde 2030 TL’de 970 TL’sini başka şeyler için mi faturalıyorlar? Bunu baştan neden belirtmiyorlar? Ameliyat 3000 TL ise 970 TL neyin nesi? Paramın tamamının iade edilmesini talep ediyorum. Şikayet çözüldü yapmazsanız sevinirim, çünkü param iade olmadığı sürece bu şikayet çözülmemiş olacak.

 • Bayram 13 Eylül 2018 10:07 CEVAPLA

  06.09.2018 Sultanbeyli Ersoy Hastanesi Çocuk Doktoru M** bey ve ismini yarın öğreneceğim hemşire hanım, unutmayın ki hizmet sektöründe çalışmaktasınız ve özel bir kurum. İnsanlara sesiniz yükseltip hakaret etme yetkiniz yoktur. Aksine güler yüzünüzü her daim göstermek zorundasınız. 8 aylık çocuğa 5 saatlik serum takıp yatarak bu bitecek, siz bu çocuğun annesi değil misiniz? Bilgi isteyen bir hastayı bilgi vermeyerek doktorun yanına gittiğinde ne hakla suçlayabilirsiniz? Yapılan işlemin sonlandırılmasını istiyorum demesi üzerine ne hakla tehdit varı konuşabilirsiniz. Kesinlikle aldığınız ücretlerin hakkını veremiyorsunuz. Kendi bünyenizle başlayarak gerekli bütün mevki ve makamlara şikayet edeceğimi bilmenizi isterim.

 • Hatice 25 Temmuz 2018 13:26 CEVAPLA

  Bu şikayeti dikkate alırlar mı bilmem çünkü o kadar rahatlar ki para kaygıları yok. İnsan kaybetmek umurlarında değil. Ama hayatımda ilk defa böyle bir şey gördüm. Ayın 25 ‘inde kadın doğuma muayeneye gittim test yaptılar. 3 gün sonra çıkar dediler. 29 ‘unda tekrar gittim, sonucum çıktı ilaç verdi kullandım geçmedi hastalığım. Sonra kontrole gideyim dedim ayın 29 ‘ndan bugüne kadar saydım ve kontrole gittim, 10 gün içinde bana kontrol tarihim geçmiş dediler. Yeniden kayıt açıp 60 TL alacaklarını söylediler. Gerekçe olarak da hafta sonları da 10 gün içindeymiş. Bana kimse bunun bilgisini vermedi. Geçmiş olsa bile yine test yapıp para alacaksınız verdiği ilaç tedavi etmedi beni. Sadece doktorun yüzünü görmek için mi o parayı istiyorsunuz? Doktorun yüzü bilgisayara dönük devamlı, insanın yüzüne bile bakmıyor. Ben ayın 29 ‘unda aldım sonucumu, nasıl geçmiş oluyor? Resmen rezillik. Resmen ticarethane hastahane falan değil. Sonra bende **’ya gittim sordum, böyle bir durumda ne olurdu diye. 15 günü geçmediyse hastalığın seyri neticesiyle kabul edilir dedi. Sultanbeyli Ersoy Hastanesi ve çalışanları yazıklar olsun.

 • Kıyasettin 20 Haziran 2018 11:17 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ersoy Üroloji Doktoru tam 45 dakikada sünneti zor yaptı, kendimi zor tuttum.

 • Soner 26 Nisan 2018 12:37 CEVAPLA

  Sultanbeyli Özel Ersoy Hastanesi sözde kadın doğum uzmanı (!) Z** y— G*** adlı kişi hem benim verdiğim parayla geçinip hem de şahsıma ve hastama karşı hakarette bulunması, kaba davranması kabul edilecek bir davranış değildir! Hastane çalışanınız bahar hanıma durumu anlattım şikayet oluşturdu. Lakin bu şikayetimin çöpe atılmış olması riskini de göz önünde bulundurarak buradan da yazıyorum. Böylesi güzel profesyonel bir hastanenin böylesi bir sözde uzmanla çalışmasını aklım almıyor. Tüm Sultanbeyli tanıdıklarıma o kadın layığını görene kadar Ersoy Hastanesi’ne gitmesini engelleyeceğim.

 • Melek 3 Nisan 2018 10:14 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ersoy Hastanesi S** hanım adeletsiz davranan bir doktor beş hasta varken tuttu yedinci sırada ki hastayı aldı, sorduğumda da çalıyor demesi beni iyice sinir etti. acil bir vakası vardı dese anlayacam diğer beş hastanın ne işi var ne durumda biliyor musun yok.

  Suratına baksan kapalı haktan hukuktan kul hakkından anlayan insan dersin nerede, bizim insanlarımızdan da suç hem özel hastaneye git hem böyle bir haksızlığa maruz kaldığında ses çıkarma..

 • Mikail 12 Şubat 2018 09:24 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’nde doğum yatısı olan eşimi ücreti önden ödemeden hasta işlemlerini yapmayacaklarını kesin bir dille bize ilettiler. Sonuçta bu hastanede doğum yapacak eşim ve bir yere kaçtığımız yok. Ama maalesef paranın insan hayatından daha değerli olduğunu burada bize çok iyi gösterdiniz. Bu olayın neticesinde aldığınız bu terbiye dışı hareketinizin karşılığı ne olacak?