Sultanbeyli Özel DünyaGöz Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,107 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: DünyaGöz
 • ADRES: Hasanpaşa Mh. Fatih Bulvarı No: 41
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 444 44 69
 • WEB SİTESİ: www.dunyagoz.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


Dünya Göz Merkezi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Şükriye 17 Mart 2020 09:20 CEVAPLA

  10.03.2020 tarihinde Sultanbeyli Dünya Göz Hastanesi hastanesine 4 aylık kızımın göz kontrolü için gitmiştik. Muayene eden doktor gözü gören kızımın gözlerine çok az görüyor, numarası 6’nın üzerinde olduğunu söyleyerek 4 numara gözlük verdi. Bir de bizimle ” ne var bunda, benimde gözlüğüm var ”diyerek dalga geçti. Sormuş olduğumuz sorulara da dalga geçerek yanıt verdi. Allah’tan doktora güvenmeyerek, başka bir doktora gittik ve kızımın gözlerinde hiçbir problem olmadığı öğrendik. Dünya göz’de ki doktorun amacının gözlük vererek, sağlam olan gözleri bozmak olduğunu ve bu işi ticarete döktüğünü gördük. Çocuk sağlığı ile böyle oynayan Dünya Göz Hastanesi. Sağlam göze yazmış olduğu gözlük reçetesi de aşağıdadır.

 • Ayyuce 17 Mart 2020 09:08 CEVAPLA

  İnternet sitesinde emeklilere, hafta içi doktor talebi olmadan ücretsiz muayene hakkı olduğunu görüp Pendik Dünya Göz Hastanesi Hastanesi için randevu oluşturmak istedim. Ancak Sultanbeyli şubesine gidersem bunun mümkün olduğunu, Pendik şubesinde 43 TL ücret talep edildiğini öğrendim. Bu detay verilen ilanlarda kesinlikle yazmıyordu. Tek şartı; randevunun hafta içi olması ve doktor talebi olmamasıydı. Uygulanan bu politika hastayı bir müşteri olarak görüp, daha az hasta talebi olan bir hastaneye yönlendirme politikasıdır.

 • Ferdi 7 Ocak 2020 16:36 CEVAPLA

  Dünya Göz Hastanesi Hastanesi Sultanbeyli sözde Pro. F doktor h*****hocadan Temmuz 2018 yılında (prk) adli bir lazer ameliyatı oldum. Göz numaram 2.75 e 2.50 idi ameliyat başarılı geçti dendi. 1 hafta sonra ince çizgiler görmeye başladım, kontrole gittiğimde dile getirdim zamanla geçecek dedi. İlk 3 ay normaldi yavaş yavaş görmem düştü ve 2019 Aralık ilk haftası arayıp dile getirdim. Benden 250 kusur muayene ücreti istendi ameliyat oldum, şikayetçiyim dedim. Yarın arayalım dediler ertesi gün aradılar ve 15 TL hizmet bedeli istedi muayene ücreti yerine verdim, hocanın yanına geldim gözünde ilerleme var, kitap çok okuyorsun galiba dedi ki ben kitap falan okumam.

  Ayrı bir konu 2. Ameliyat yapalım dedi ücretsiz 10.12.2019 tarihinde 2. Ameliyatımı oldum ve yakını görme problemim de başladı. Telefona bakınca 5 dakika sonra gözün çok aşırı bulanıklaşıyor ve etrafa bakınca nesneleri çift ya da gölgeli görmeye başladım ve bin pişman oldum!

 • Tuba 19 Şubat 2019 09:31 CEVAPLA

  Dünya Göz Hastanesi Sultanbeyli ‘de geçen ay okuma güçlüğü çekmeye başladım diye gittim ve bana gereksiz bir sürü test yaptıktan sonra ileri derecede bozuk diye 1, a 2 derece gözlük verdi 6 ay sonra gel gerçek dereceni vereceğim bu alışman için dedi. 3,5 a 4 müşteri derecem ama bende bir şüphe oluştu. Ben karanlıkta araba kullanan biriyim o derece bozuk olsa nasıl yapıyım bunu kısacası bu şüpheyle devlete gidip muayene oldum doktor bana direk seni bayağı iyi kandırmışlar dedi. İlgide sıfırdı bu arada o kadar para verdik.

 • Fatma 25 Temmuz 2018 13:28 CEVAPLA

  Ben 17.07.2018 tarihinde Dünya Göz Hastanesi Sultanbeyli’den göz ağrısı için muayene olmaya gittim fakat benim Mapfre Sigorta vardı ve ücretsiz karşılaşacağını belirterek para ödemeden muayene oldum sonra kontrol sırasında 2 tane test istediler onlar için 150 TL fiyat çıkardılar ve sigortası sadece ameliyatlarda kullanacağını belirterek benden 83 TL muayene parası istediler. Ekstradan resmen 83 lirayı vermek zorunda kaldım daha önceden kontrol edilseydi böyle bir ücret vermeyecektim resmen kullanıldım bu durumdan çok şikayetçiyim.

 • Hakan 1 Mart 2018 10:52 CEVAPLA

  13.45 için verilen randevuyu 45 dakika sonra hala almayan ve sırada hasta olduğunu söyleyen Sultanbeyli Dünya Göz Hastanesi’ne kocaman bir tebrikler. Firmadan bugün arayan Serap Hanim ozurlerini ileterek, normalde bu tur gecikmelerin asistanlar tarafından bildirilmesi gerektiğini ancak olagandisi olarak bu bildirimin cumartesi bize yapılmamış olduğunu iletti. En azından firmanın şikayet takibini yapıyor olması güzel.