TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7,033 ZİYARETÇİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Sultanbeyli Okuma Evi – Okuma Odası – Okuma Kafesi – Kütüphane

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Enes Akı 3 Kasım 2021 17:18 CEVAPLA

  İlçemiz de bir okuma evinin olması mükemmel bir hizmet fakat kapanış saatinin 17.00 olması anlaşılır bir durum değil.

 • Cansu Doğan 19 Haziran 2020 00:27 CEVAPLA

  Okuma evi 20.06.2020 tarihinde açık olur mu?

 • Hilmi Erdoğan 14 Ekim 2019 16:21 CEVAPLA

  Öncelikle böyle projeleri hayata geçirenleri canu gönğlden tebrik ediyorum.Mütemadiyen gittiğim bir mekan.Kapanış saatinin 22.00 e kadar uzatılması isabetli olur.Kullanımı revaçta olan bir okuma evi.Hususan camakenli kısma da klima konulması elzem.Belediyemize iyi çalışmalar diliyorum

  • Berdan coşkun 15 Kasım 2021 17:33 CEVAPLA

   Kaçta kapanıyor??

 • Halime Boz 10 Ocak 2019 21:43 CEVAPLA

  İyi akşamlar. Bir hafta önce tekrar kendimi Sultanbeyli okuma evinin önünde buldum.15 dk ligin vaktim geçirelim dedim.içerideki çay kafe yi kapatmislar ders çalışma alanı yapılmış. Gençler sessizce ders çalışıyor. Oturacak yer bulamadım. İŞTE BU!!!👏👏👏 Teşekkür ederim.

 • Zübeyr Gündüz 10 Ocak 2019 14:09 CEVAPLA

  Güzel bir çalışma fakat kapanış saatinin daha da uzatılması gerekiyor.

 • Halime Boz 12 Mart 2018 12:20 CEVAPLA

  yi günler Sultanbeyli Merkez Camii’nde Bahçesindeki okuma evini (odasi) bugün farkettim. Oturup sakin kitap okuyacağım bir yer ararken.Gözlerime inanamadım. Yanlış mı okudum.dedim.Kapıda görevliye sordum evet dedi.İçerisinde çok güzel dizayn edilmiş. Kitap masa çay vs.servis.Taktir ettim.Çok iyi düşünülmüş. Çok memnun oldum.Ancak kitabımız okumaya başladığımda konuşma sesleri çok yüksek. Siz de taktir edersiniz ki okuma salonunda SESSİZLİK !Önemlidir. Çay ocağı okuma salonunda .Bence uygun değil. Yan tarafta cafe tarzı bir salon ver ses geliyor.Ayrıca gelen kişiler okumak yerine çay muhabbet etmek için gliyor gibi.Örn. üç kişi sohbet edoyor;bir amca tel sesini acı ilahi dinleyerek kitap okuyor.Garsonlar yemek siparisi veriyor sohbet ediyor.Bir saat kitap okumaya çalıştım. ÇOK MEMNUN KALDIM!YAZDIKLARIM DİKKATE ALINIP İYİLESTİRİLİRSE ÇOK DAHA VERİMLİ BİR PROJE OLACAKTIR.GENÇ, OKUYAN NÜFUSU FAZLA OLAN SULTANBEYLİ’YE YAKIŞIR BİR ÇALIŞMA OLACAKTIR.Bu yazdıklarım şikayet için değil. Bizzat yasadigimı paylaşmak ve tavsiye içindir. ÇALIŞMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

FİRMA ETİKETLERİ