Sultanbeyli Modalife Mobilya Şubesi Mağazaları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7,422 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Modalife Mobilya
 • ADRES: ModaLife Mobilya Mağazası Şubeleri
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 444 66 32
 • WEB SİTESİ: www.modalife.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Moda Life Mobilya Mağazası Sultanbeyli Şubeleri: Düğün Paketi, Salon Paketi, Oturma Grubu, Panel Mobilya, Yatak/Baza/Başlık, Pratik Mobilya

.

Modalife Sultanbeyli – 1 (XL) Şubesi Mağazası

Hasanpaşa Mh. Fatih Bulvarı No: 28 – 0216 398 00 65

.

Modalife Sultanbeyli – 2 (XL) Şubesi Mağazası

Ahmet Yesevi Mh. Demokrasi Cd. No: 51 – 0216 592 26 28

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Merve 6 Mart 2020 16:06 CEVAPLA

  Ayını tam hatırlayamıyorum ama 2015 yılında tüm mobilya alışverişimi Sultanbeyli Modalife şubesinden yaptım. Köşe takımı yatak odası yemek masası zigon sehpam ünitem. Mobilyalar bir geldi ki zigon sehpam çiziklerle dolu bildiğiniz teşhir ürünü. Yemek masamı montaj esnasında deldiler. Yatak odasının Dolap kapakları 5 ay olmadan düştü. Köşe takımımın içi siyah kir kustu. O zaman müdürle iletişime geçtik zerre ilgilenmediler bizimle dalga geçtiler resmen. En sonunda eşim o kadar gerildi ki bıraktık peşini. Her mağazalarını gördüğümde nefret kusuyorum. Kimse kapısından bile geçmesin diye yazıyorum bu şikayeti. Yere minder serin oturun daha mutlu olursunuz.

  Bu şikayeti aylar öncesinde yapmıştım. Sonuç beklediğim için yapmamıştım zaten.

 • Gökhan 7 Şubat 2020 11:39 CEVAPLA

  Modalife Sultanbeyli yan yol şubesinden köşe takımı aldım. Yatak olan modelinden döner kısmın tekerlekleri yamulmuş. Alıp tamir ettiler 50 TL ücret alarak 1 ay geçmeden yine aynısı oldu ve tekrar ücret talep ediyorlar nefret ettim artık usandım. Tüketici Mahkemesi’ne gideceğim.

 • Kadir 18 Haziran 2019 08:34 CEVAPLA

  Sadece ürünü alana kadar ilgi! Ya sonrası malum bir kovulmadığım kaldı. Bir daha tövbe kimseye tavsiye etmediğim gibi alacak olana da mani oluyorum. Olmaya devam edeceğim. Yatak odası takımı almıştım alt aparatları plastik olduğundan yıpranmış ve yenisini tedarik için Ümraniye mağazaya gittiğimde karşılaştığım manzara bizde yok Sultanbeyli depoya gidin yok dedik bizde depo yani anladın mı Sultanbeyli depo internette adresi var! Çok yardımcı oluyorlar yani mamülü satana kadar bey ya da bayan sonrası yok. Bir daha önünden geçmem.