Sultanbeyli MNG Kargo Ahmet Yesevi Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8,332 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: MNG Kargo Ahmet Yesevi Şubesi
 • ADRES: Ahmet Yesevi Mh. Bosna Bulvarı No:28/A
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 592 65 07
 • WEB SİTESİ: www.mngkargo.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
Paket/Dağıtım/Servis 08:30 - 17:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • EDA ÖZDEMİR 27 Mayıs 2020 13:39 CEVAPLA

  Bugün tarafınızdan kargomu teslim almaya geldiğimde kargo için ücret ödemem gerektiğini söylemiştiniz.Ücret çıkmasının nedeni size getiren mng kargo şirketinin eksik bilgi girmesi . Sizi bilgi vermek için aradığımızda ulaşamıyoruz şubenizde size ulaşamıyor. Telfonlarınıza cevap vermediğiniz için kargomu teslim alamıyorum.Dönüş yapılmasını rica ederim.

 • Ayhan Ceylan 20 Mayıs 2020 17:30 CEVAPLA

  Bugün tarafınızdan kargomu teslim aldım. Göndermiş olduğunuz teslimat mesajında bütün hijyen kurallarına uygun teslimat yapılacağını beyan etmişsiniz. Temassız ve eldiven Maske kuralına uyulmaktadır yazmışsınız. Fakat kargoyu getiren elemanınızda ne eldiven nede maske yoktu. Madem kurallara uymuyorsunuz o mesajında atmayın. Telefonları açma tenezzülün de bile bulunmuyorsunuz……

 • Demet kaya 17 Nisan 2020 21:55 CEVAPLA

  17.04.2020 tarihinde trendyoldan yaptıgım kargom bugün geldi fakat bir adet ürün teslim edildi diğer kargom verilmedi.Ben de müneccim olmadığımdan aracınıza bakın bi ürünüm daha olacaktı demedim haliyle.Sonra mng kargodan saat 19:06 saatinde bir msj geldi adrese gelindi fakat kimse olmadığından teslim edilemedi yarın (cumartesi) gelip alabilirsiniz diye.Yarın dışarı çıkmak yasak birincisi,ikinciside madem evde değildim diğer ürünü nasıl teslim ettiniz acaba?

 • Rabia Aksoy 14 Nisan 2020 11:53 CEVAPLA

  Kargom gelmiş ve evde bulunamadigindan teslim edilememiştir gelip alın diye mesaj geldi. Evden dahi çıkmadım kargom gelmedi bana geldi deniyor. Ariyorum acilmiyor. Sorumsuz bir kargo!

 • Ebru 7 Şubat 2020 11:30 CEVAPLA

  Sultanbeyli Ahmet Yesevi şubesi MNG Kargo’ya iade ettiğim Trendyol ürünüm kayıp. Kapıdan kargocu arkadaşa teslim etmiştim ama ürün yok ortalıklarda. 3 hafta önce iade ettim bir haftadırda her gün arayıp durumunu soruyorum bilir kisi yok. O değil Trendyol iade süremde doldu ki artı ürünümde yok ki ortada zaten daha ürünümün sistemde girişi dahi yok. Ya ürünümü bulup teslim edin ya da para iadem yapılsın!

 • Ömür 31 Ekim 2019 14:48 CEVAPLA

  Kargom 3 gündür teslimat şubesinde bekletiliyor. Gönderi hareketinde teslim edilemedi yazıyor. Yani kapıya gelinmiş ve beni bulamamışlar. Ben evden bakkala dahi bilerek çıkmadım Çünkü Bu iki oldu MNG Kargo aynisini bir daha yaptınız. Aradığımda ise İstanbul Sultanbeyli Ahmet Yesevi şubesindeki telefona çıkan bayan yanındakine gittinizmi aradinizmi falan gibilerinden bir şeyler söylüyor. Bana geri söylenen bekletelim mi kargonuzu gelip alacak misiniz denildi. Bende benim kargom kapıma geldi mi ki ben gelip alayım dedim. Geri söylenen o zaman yarin kargonuz gelir denildi. Gerekli yerleri aradım şikayetimi yaptım. Yalnız herkes MNG Kargo’nun sorumsuzluğunu görsün diye burayada yazmak istedim.

 • FATMA KILIÇ 14 Ağustos 2018 16:53 CEVAPLA

  ÇOK KÖTÜ KARGOSUNUZ

 • SEDA 3 Nisan 2018 09:44 CEVAPLA

  TAM 12 KERE ARADIM KORGOMUN GELİNİP ALINMASI İÇİN . NEDEN AÇMIYORSUNUZ BU NASIL SORUMSUZLUK !