Sultanbeyli Joypark Oyun Eğlence Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,721 ZİYARETÇİ
  • KURUM / FİRMA: JoyPark Oyun & Eğlence Merkezi
  • ADRES: Abdurrahmangazi Mh. Fatih Bulvarı No: 67 Kat: 3
      SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 496 80 81
  • WEB SİTESİ: www.joypark.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Bowling
Bowling, özel olarak üretilmiş 3 delikli bir topu, hattın başından atarak, hattın sonunda dizili olan 10 lobutu devirmeyi hedefleyen salon oyunu. Zeminin özel olması nedeniyle, bu oyun için üretilmiş özel ayakkabılar giyilir. Mümkün olduğunca lobut devirmek esastır. İdeal olan, her atışta, lobutların tamamını devirmektir, ki buna ‘Strike’ ismi verilir. Bowling’te, hattın uzunluğu ve lobutlar (pinler) standarttır. Top ise, alternatiflidir. Oyuncu, var olan toplar içinden ağırlığı kendisine en uygun olanını seçer ve atışta bu topu kullanır. Oyun içinde, attığı topu, dilediğinde değiştirebilir. Bir ya da birden çok kişi ile oynanabilir. Tercih edilen, grup halinde oynamaktır. Oyuncu, hattın başındaki çizgiyi geçemez.Her oyuncu için, her biri iki denemeden oluşan, toplamda 10 parti atış hakkı vardır. Oyuncu, bir partinin ilk atışında strike yapamazsa, ikinci atışı yaparak o partiyi tamamlar. Sadece son partide, strike’dan sonra tekrar atış hakkı kazanır.
.
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanları, çocuklarımıza yönelik, sosyalleşmelerinin yanı sıra, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine de katkı sağlayacak şekilde oluşturulmuş, geniş oyun bölgeleridir. Olası düşme, çarpma durumlarında çocukları maksimum derecede korumak amacıyla özel olarak dizayn edilmiş alanlardır. JoyPark’ta çocuk oyun alanlarının hijyenine ekstra önem gösterilir. Bu noktalarda, çocukların öğrenme, eğlenme süreçlerinde kendilerine yardımcı olacak personelimiz bulunmaktadır. Alanların çevresinde, ebeveynlerin istirahat ederken, çocukları takip edebilecekleri noktalar bulunmaktadır. Dilerlerse, çocuğun ihtiyaçları çerçevesinde, mevcut ortam şartlarına uyum sağlamak koşuluyla, çocuklarının yanlarında bulunabilirler. Çocuk oyun alanları, esneklik, koordinasyon, tepki hızı, kuvvet, denge konularında çocuklara destek olmaktadır. Ayrıca, yaşıtlarıyla doyasıya eğlenebilme, arkadaş edinebilme, toplum içinde birey olarak kendini ifade edebilme imkanı vermekte, bu da çocuğun kişiliği ve özgüveni için kritik önem arz etmektedir.
.
Karaoke
Kişinin, sözlerini önündeki ekrandan veya kağıttan takip ederek, seçtiği şarkıyı söylemeye çalışmasına verilen isimdir. Takip etmeyi kolaylaştırmak amacıyla, şarkının sözleri, müziğin akışıyla doğru orantılı olarak ekranda simge, renk gibi ayraçlar kullanılarak farklılaşır. Karaoke sırasında, şarkıcının sesi duyulmaz. Yalnızca şarkının müziği duyulur ve karaoke yapan kişi, bu müziğin üzerine şarkı söyler. Burada önemli olan sözleri doğru ve müziğin ritmine uyumlu olarak söylemenizdir. Yalnızca sesi güzel olanlar karaoke yaparlar, gibi bir ön koşul yoktur. Önemli olan, eğlenmektir. Japonya’dan çıkmış ve dünyaya yayılmış olan bu eğlence biçiminin adı da Japonca’dır ve yerelleştirme gereği duyulmamıştır. Solistsiz orkestra anlamına gelen karaoke için bir makine gereklidir. 1971 yılında, Inoue Daisuke isimli kişi, ilk karaoke makinesini otomobil teybi, küçük bir amfi ve bir madeni para kutusunu bir araya getirerek oluşturmuştur. JoyPark’ta karaoke, sizin için ayrılmış, 4-5 kişinin bir arada olabileceği, özel localarda yapılmaktadır.
.
7D Sinema /360 Derece 7D Sinema / 360 Derece VR
7D Sinema, ileri teknoloji ürünü, bunun için özel olarak oluşturulmuş salonlarda, sinema keyfi yaşatan eğlence ünitesidir. Özel gözlükleri ve hareketli koltukları ile, kendinizi maceranın tam ortasında bulursunuz. Tercihinize bağlı olarak, bir macerada dağın zirvesinden aşağıya hızla inmenin heyecanını birebir yaşayabilir, başka bir zaman kendinizi motosiklet ile çetin bir takibin içinde bulabilir, tam karşınızdan gelen tren ile burun buruna geldiğinizde kaçmak için kendinizi keskin manevralar yaparken bulabilirsiniz. JoyPark’ın iki şubesinde bulunan 360 derece 7D sinemada ise, koltuklarınıza daha sıkı tutunmanız gerekir. Çünkü, kendi etrafınızda 360 derece döner ve adrenalin seviyesini yükseltir.
.
Video Oyunları
Hız tutkunları, güç tutkunları, rekabetten hoşlananlar, ekip oyunlarını sevenler, bireysel başarıları tercih edenler… Her zevke, her tercihe göre video oyunları JoyPark’ta. Spor araba ya da motosiklet kullanmak ama bunu güvenli bir ortamda yapmak istediğinizde, “balık tutasım var ama denizde değil” veya “hep bir enstrüman çalmayı istemiştim, mesela piyano” dediğinizde, gönlünüzce eğlenmeyi özlediğinizde, sizi JoyPark’ta bekliyor olacağız.
.
Çarpışan Arabalar
Türkiye’nin en popüler, en çok tercih edilen eğlence ünitelerinden biridir çarpışan arabalar. Lunaparklar dünyasının yansımasıdır. JoyPark’ta “Çılgın Taksi” ismiyle de hayat bulan çarpışan arabalar, korumalı, güvenli ve modernleştirilmiş şekliyle ziyaretçilerinin hizmetinde.
.
“Anında Kazandıran” ve “Biriktirdikçe Kazandıran” Oyunlar
Her yaş için eğlence alternatifi bulunan JoyPark’ta “anında kazandıran” ve “biriktirdikçe kazandıran” oyunlar var. Anında kazandıran oyunların hediyelerine, hiç beklemeden sahip oluyorsunuz. 1 TL ile bile kendiniz ve sevdikleriniz için hediyeler kazanabiliyorsunuz. Biriktirdikçe kazandıran oyunlarda ise, oyun sonlarında makinelerin size vereceği biletleri (ticket) topluyor ve bilet sayma makinesinde saydırdıktan sonra kazandığınız puanları kartınızı okutarak hesabınıza yükletiyorsunuz. Kartınızda biriken puanları kullanarak, “Hediye Alanları”nda bulunan birbirinden güzel hediyelere sahip oluyorsunuz. JoyPark’ta eğlenirken kazanıyorsunuz.

.

Joypark Sultanbeyli Atlaspark Şubesi – Joy Park Çocuk Oyun Eğlence Merkezi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Mert Ali 1 Mart 2018 09:50 CEVAPLA

    Oyun cihazlarının çoğu bozuk, karta yüklediğimiz paralar boşa gidiyor. Kartı okutmamıza rağmen konsollar aktif olmuyor ve oynanamıyor.