Sultanbeyli İstanbul AVM

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,254 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: İstanbul AVM
 • ADRES: Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 173
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 419 02 19
 • WEB SİTESİ: www.istanbulavm.co
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
Paket/Dağıtım/Servis 08:00 - 19:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


İstanbulAVM Sultanbeyli Şubesi – Mobilya, Beyaz Eşya, Koltuk, Oturma Grubu, Ev Elektroniği, Bilgisayar, Telefon, Dekorasyon, Aksesuar, Avize, Yatak, Beşik, Yemek Odası

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Arzu 23 Ekim 2018 13:52 CEVAPLA

  Sultanbeyli İstanbul AVM’den bir hali siparişi verdim 15 oldu hala gelmedi geldiğinde eve teslim yapacaklarını söylediler ama gelen halı başkasının halısı bu nasıl çalışmak alt tarafı kağıda bakıp halıyı arabaya yükleyeceksiniz o kadar umursamıyorsunuz ki müşteriyi bu yanlışlıklar size artık normal geliyor.

  15 gündür evde hali yok İstanbul AVM’den alışveriş yaptığıma pişman oldum! Arayıp bugün doğru halıyı getirin dediğimde halıya bakan arkadaş izinliymiş o yüzden getiremezlermiş. Sadece müşteriyi oyalıyorlar!

 • Hülya 25 Temmuz 2018 13:26 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli İstanbul AVM den şofben aldım ve hala getirmediler. Bugün 2 gün oldu ve sebep olarak evde yokmuşsunuz denildi. Evde olduğum halde nasıl evde yokum anlamadım. Hastane randevu mu bile getirecekler diye iptal ettim. Yetkili servis geldi montaj için ve hala şofben gelmedi. Şikayetimin gerekli yerlere ulaşmasını arz ederim.

 • Tuğba 15 Mart 2018 10:43 CEVAPLA

  Sultanbeyli’de bulunan İstanbul AVM’den bana bir porselen çaydanlık hediye alınmıştı. Çatlayınca geri götürdüm üstünü değiştirdiler. Tekrar olmaz değil mi dedim olmaz dediler, bu sefer de altı çatladı damlattı, götürdüm bu sefer firmaya söyleyeceklerini söylediler ben de çaydanlığı orada bıraktım, sizi arayacağız dediler aramadılar. Ben aradım dedi gelin alın çaydanlığı bir şey yapılamıyormuş firmada yapmıyormuş onlar da ne para iadesi ne de yerine başka bir şey veremiyorlarmış ben de almadım terbiyesizliğe gelince bunlara sayacak çok şey var. Sen parayı kazanırken üç kuruşu düşünüyorsun da ben neden hakkımı ararken bir çaydanlık için ortalığı ayağa kaldırdı oluyorum! O çaydanlığın parasına millet güneşin altında fındık topluyor pamuk topluyor vs. Bir günlük işçi parası!