Sultanbeyli İkinci El Cafe Malzemeleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,085 ZİYARETÇİ
  • KURUM / FİRMA: İkinci El Cafe Malzemeleri
  • ADRES: Mimar Sinan Mh. Cuma Cd. Öncü Sk. No: 17
      SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 216 592 8242
  • WEB SİTESİ: www.ikincielcafemalzemeleri.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 24:00
Paket/Dağıtım/Servis 09:00 - 19:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Sultanbeylide Lokanta Malzemeleri Alan yer ve Sultanbeylide 2.el Lokanta Ekipmanları satan firması olarak hizmet nveren firmamız Sultanbeyli Merkez, Fatih Bulvarı Battalgazi, Abdurrahmangazi, Ahmet Yesevi, Altıntepe, Mimar Sinan, Hasanpaşa, Gölet, Sultanbeyli Sanayi Sitesi, Sultanbeyl Yanyol, Paşaköy Yolu, Kurtköy Yolu, ve Çevresindeki Tüm Mahallelerde Sultanbeyli 2.elci firması olarak Sultanbeylide 2.el Lokanta Malzemeleriniz alınır ve Satılır.

.

Şirketimiz Sultanbeyli Merkez Ofisimiz olup Sultanbeyli Vergi Dairesine Bağlı Mimarsinan Mahallesi Cuma Caddesi Öncü Sokak No:16 Adresinde Sultanbeyli Lokanta Malzemeleri Şirket Merkezimizde hizmet vermekteyiz. Sultanbeyli Lokanta – Kafe Eşyaları ekipmanları Merkez Depomuzda sergilenmektedir. Merkez Depomuzun Adresi Üsküdar Bulgurlu Mahallesi, Söğütlü Çayır Caddesi, Sivaslı Sokak No:16/a Adresinde Ürün Satışımız veya Sultanbeylide Satılan ikinci el Lokanta Ekipmanları teslimimiz yapılmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • fatih bektaş 28 Mart 2018 02:26 CEVAPLA

    Labaratuvarımıza paslanmaz ekipmanlar aldık çok anlayışlı ve seviyeli firma servis bakımlı ürünler satmaktadır. biz pişman olmadık alanların pişman olacağını düşünmemekteyiz.