TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,007 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Gratis
 • ADRES: Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 176
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0850 210 69 00
 • WEB SİTESİ: www.gratis.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Gratis Sultanbeyli Şubeleri: Ağız Bakımı, Anne Çocuk Bakımı, Cilt Bakımı, Erkek, Kadın, Koku, Parfüm, Makyaj, Saç Bakımı, Sağlık, Hijyen, Temizlik

.

Gratis Sultanbeyli Şubesi

Mehmet Akif Mah. Fatih Bul. No:176 – 0850 210 69 00

.

Gratis Sultanbeyli Atlaspark AVM Şubesi

Abdurrahmangazi Mah. Fatih Bul. No:67 (1B22 Nolu Mağaza) – 0850 210 69 00

.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Esra 7 Şubat 2020 11:44 CEVAPLA

  Sultanbeyli Gratis şubesinde etiketler indirim zamanı yenilenmiyor. Mağazaya ne zaman girsem indirimli günde, ürünler indirimsiz fiyatıyla gözüküyor. Hangi üründe indirim olduğunu bilmediğimden alışveriş yapmadan çıkıyorum. Ayrıca kasadaki eleman sayısı az ve gelen elemanda çok yavaş.

 • Serap 23 Temmuz 2019 10:42 CEVAPLA

  Sultanbeyli Atlaspark AVM’ye gittim gün içinde indirim var diye kendime lazım ürünlerden aldım yapıştırılan etiket fiyatlarının hepsi indirimli gözüküyor ama kasaya gelince indirim yok maalesef deniliyor bu ne saçmalık aynı ürünün barkodu nasıl oluyor da kasada fiyatı fazladan geçiyorlar. İnsanlar indirimde diye bakmıyor aldıklarına. Bir daha asla ama asla Gratis’ten alışveriş yapmayacağım. Almış olduğum tüm ürünleri de geri iadesini yaptıracağım. Kasada da zaten asık suratlı bir kızı koymuşsunuz halinden hiç memnun değildi. Bazen de etiketleri bilerek fazladan yazıp indirim varmış gibi gösteriyorsunuz almış olduğum şey zaten önceden benim indirimsiz o fiyat oluyor!

 • Burcu 21 Haziran 2019 11:16 CEVAPLA

  Sanırım Sultanbeyli Cadde mağazasındaki çalışan babasının hayrına ürün dağıtıyor. Bugün Gratis mağazasına gittim kasada duran somurtkan biri vardı sadece 0.25 kuruş var Mı diye bir ses duydum belki onu da içine konuşmuş olabilir. Böyle bir personel Gratis’ e yakışmıyor. Müşteriyle diyalog kurmak bu kadar zor olmasa gerek düşünüyorum.

 • Ayşenur 18 Haziran 2019 08:43 CEVAPLA

  Sultanbeyli deki yeni taşınan Gratis’deki çalışan personelinizi biraz seçseniz keşke, köyden yeni gelmiş gibi konuşuyorlar. Diksiyonları gerçekten çok kötü, iade yapacaktım Sancaktepe’deki Gratis’ten aldım dedim ayyy bu demokrasidekiler hep böyle yapıyor ya falan kendi personelini bana kötülüyor.

 • Elif 23 Ekim 2018 13:54 CEVAPLA

  Sultanbeyli merkez şubesinde: Çalışanlar çok kaba. Bir şey sorduğumuzda ters cevaplar veriyorlar. Gülen yüzün g’si yok. Kart çıkartmak istedim fakat çalışanlar ilgilenmedi. Herkes de aynı şekilde düşünüyordur eminim.

 • Bahar 1 Eylül 2018 12:48 CEVAPLA

  Sultanbeyli merkez caddedeki Gratis’te çalışanlar ve gösterdikleri ilgi (pardon göstermedikleri ilgi) müşteri memnuniyetini sıfır, sorular cevap vermek yok, korkumuzdan soru soramıyoruz hanım efendilere gözlerini devirerek cevap bile vermiyorlar yeterince şikayetçiyim problemle ilgilenin lütfen. Yoksa hitap ettiğiniz müşteri potansiyeli düşecek naçizane fikrim!