Sultanbeyli FullaModa Giyim Mağazası – MD Fulla

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,972 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: FullaModa Giyim
 • ADRES: Mehmet Akif Mh. Kuran Kursu Cd. No: 7
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 4443770 Dahili: 334
 • WEB SİTESİ: www.fullamoda.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Fulla Moda Giyim Mağazası Sultanbeyli Şubesi: Erkek Giyim, Kadın Giyim, Çocuk Giyim, Ayakkabı, Çanta, Aksesuar, İç Giyim – MD Fulla

.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Hatice 24 Ocak 2019 16:13 CEVAPLA

  Fullamoda dün akşam saatlerinde 210 liralık alışveriş yaptım Sultanbeyli Fulla iç giyime bakan çalışana 90 beden iç giyim takımı istedim. Alışverişimi tamamlayarak evime gitti ve evde baktığımda 85 beden verdiğini gördüm. Sabah gidip değiştirmek istediğimde iç giyim değişimi yok, fakat çalışanınızın dikkatsizliği dememe rağmen gerekçeleri çalışan 90 beden vermiştir, siz belki değiştirmişsinizdir dediler. Değişimini yapmadılar. Müşteriye değer yok. Çalışanları kalitesiz, insanlar müşteri kaybettik dertleri yok. Bir daha asla ne kendim giderim, ne de çevremdekilerin gitmesine izin veririm.

 • Canan 2 Ağustos 2018 17:01 CEVAPLA

  İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli Şubesi’nde çalışan erkek katında çalışanınız S** isimli personeliniz saygısızca davranışından dolayı böyle bir şey yazmak istedim. İnsan gibi alışverişe geliyoruz kötü muamele görüyoruz. Lütfen gereken yerlere iletilmesini istiyorum. Böyle insanların mağazacıyım diye ya da eğitim görmemiş insanların yapması uygun değil. Gerçekten daha üst yerlere gitmemi, ulaşmamı istemiyorsanız bir sonraki alış verişimde o insanı orada görmek istemiyorum. İyi günler iyi çalışmalar. Efendim konunun üzerinde durmanızı temelli ediyorum.