Sultanbeyli FLO Ayakkabı Mağazası

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,275 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: FLO Ayakkabı ve Giyim
 • ADRES: Abdurrahmangazi Mh. Fatih Bulvarı No: 67
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0850 290 33 56
 • WEB SİTESİ: www.flo.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


Flo Ayakkabı & Giyim Sultanbeyli Mağazası Atlaspark AVM Şubesi & Outlet

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Ali 7 Ağustos 2021 23:22 CEVAPLA

  Atlas park AVM Sultanbeyli mağazasından. Adidas ® marka ayakkabı aldım ayakkabıyı 1 numara büyük aldığım halde ayakkabıda yandan vurma söz konusu oldu. Ayakkabıyı aldım mağazaya gittim ayakkabının kalıp’da 2 gün beklenmesi gerektiği söylendi. Ancak 2 günün sonunda ayakkabıyı almaya gittiğimde çalışanlara ayakkabıyı almak için. Geldiğimi söyledim ancak 10 dakika boyunca bekledim. Sonrasında daha bekleyecek’miyim dedim neyi diye cevap aldım. 20 dakika sonunda ayakkabıyı zorla bulup bana verdiler. Mağazada çalışanlar soğuk ve itici tavırlarla muameleyle, karşılayıp o şekilde hizmet verdiler. Eve gelip denediğimde hiçbir şekilde işlem yapılmadığını gördüm. Sonrasında mağazayı aradım hiçbir şekilde defelarca aramama rağmen kimse açmadı. Ayakkabıya 470 TL para verdim üzerine aksilik yaşadım ayağımı mahvetti.

 • Metin 17 Mart 2020 09:18 CEVAPLA

  14.02 tarihinde Viaport Sultanbeyli FLO mağazasından yaptığım alışveriş sonucu ürün kısa bir süreçte yırtıldı ürün değişikliğine gittiğimde kasiyer arkadaş ürünü bulamadığını söyledi ısrar ettim mağaza sorumlusu arkadaşa çağırdı onla görüşmemiz şu şekilde tamamen kendini savundu konuşmama bile izin vermedi, bir kaç bir şey söyledi dinledikten sonra mahalle abisini yapması gereken incelemeleri yapmasını söyledim gereken inceleme yapılınca yüzü kızarık bi şekilde evet ürünü buradan almışsınız ama etiketi karışmış Türkiye’de bu kadar işsiz üniversite mezunu sizi temsil edebilecek gençler var ki seçiminiz çok yanlış bu mağaza adına görüşlerim bu ailem yanımda olmasına rağmen benimle bu şekilde konuşan şahsımı dilenci gibi aşağılanmasını telafi edersiniz diye ümit ediyorum FLO ailesi.

 • Muhammed 7 Şubat 2020 11:32 CEVAPLA

  30.12.2019’da Sultanbeyli Atlas AVM ‘den saat sabah 10.00 ile 11.00 arası 99.90 TL’ye aldığım Kinetix marka ayakkabıyı saat 14.00 -15.00 arasında Hakmar’da 60 kusur TL’ye görmek çok zoruma gitti. Her ikisi de kendi markanız olmasına rağmen ürünü zincir marketlere daha ucuza sattırmanız, etik olmayan, ticari ahlaka uymayan, haksız rekabet üzerinden vatandaşı yanıltmaktan başka hiçbir şey değil. Ben kayıtlarınızda tel numaramdan da anlayacağınız gibi 2 kere hata yapıp alışveriş yaptım ikisinde de aynı şeye rastladım. Helal de etmiyorum.