Sultanbeyli Evkur AVM Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,933 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: EVKUR AVM
 • ADRES: Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 139
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 419 00 66
 • WEB SİTESİ: www.evkur.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 21:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


Evkur Alışveriş Merkezi Sultanbeyli Mağazası: Bilgisayar, Telefon, Elektronik, Kamera, Beyaz Eşya, Mobilya, Halı, Ev Tekstili

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Şükrüye 17 Mayıs 2020 18:04 CEVAPLA

  Bir ay önce baza yatak başlık aldım ama hala gelmedi.Ürünümu getirir misin artık eski bazami attigim için yerde yatıyorum.Nerdeyse 2.taksit zamanı geldi ya lütfen

 • Furkan 8 Nisan 2020 16:41 CEVAPLA

  30.03.2020 saat 19.00 sularında Sultanbeyli Evkur şubesine taksitli telefon almanın şartlarını sormak için gittik. Tezgahta ki çalışana sorularımızı yönelttik o da hemen işlem yapalım X telefonu verelim dedi biz de kabul ettik. Sorularım şunlardı; evden başka bi adres vermem gerekiyor mu teyit için? Hayır hiç gerek yok dendi. Kredi puanının yüksek vs. Olması gerekiyor mu? Diye sordum sadece sigortalı olmanız çalışıyor olmanız yeterli dendi. Çok önceden ödemesinde askerlikten ötürü zorlandığım kredim oldu şu an icralık hiçbir durumum yok bu sorun olur mu? Dedim hiç sorun değil dediler. Bu sırada yanımda is arkadaşım var. Sordum ki kefil gerekiyor mu arkadaşım yanımdayken kefil olsun? Gülerek- abi sen çalışmıyor musun sigortan yok mu ne kefili hiç gerek yok dediler.

  Çıktık işlemleri yapmaya bi ödeme planı çıkarıldı imza atıldı evlerimize dağıldık. Ertesi gün evime teyide geldiler evdeydim ben karşıladım sorularını cevapladım. Gelen arkadaş bana dedi ki “tamamdır abi hiçbir sorun yok” iyi Günler dedim gitti. Bana Evkur dan SMS geldi. Bi link var tıklayıp siparişinizi takip edebilirsiniz yazıyor ama linke tıklanmıyor bu birincisi, linki 3 farklı cihazdan ellerimle tek tek yazdım böyle bir sayfaya ulaşılamıyor diyor bu da ikincisi. Ertesi günü bekledim Isimi garantiye alayım düşüncesindeyim ben. Şubeye gittim dedim siparişimi sorgulamak istiyorum bana söylenen is adresinizi sormamışlar size is adresinizi vereceksiniz oraya gidip çalışıp çalışmadığınız sorulacak. Ben başka adrese gerek var mi diye sordum aşağıda ki çalışana hiç gerek yok dedi, yukarı çıktık aynı arkadaş işlemleri yaparken is yeri adresi sormadı.

  Bir de benim ilk işlemimi kendisi yaptığını inkar ediyor ödeme planında kabak gibi adının yazmasına rağmen. Eyvallah dedim malum ülke durumları çalışıyor adam insanız sonuçta. Verdim adresi iki gün sonra gittim bana bu seferde sizin kefille gelmeniz gerekiyor. Bugün Cumartesi yarin Pazar, Pazartesi islem yapılsa salı günü yeniden gelin dendi. Maksimum 3 güne cihazınızı alırsınız dediler 6. Gün gittim 4 gün sonrasına bi daha gelin oldu. Tüm sorduklarımı gülerek cevaplayanlar yüzünden malum Corona virüsünden dolayı isimize gidemezken sürekli Sultanbeyli Evkur şubesine gidip gelmek zorunda kaldım. Değerinin üzerinde bi meblağa cihaz alıyoruz daha doğrusu almaya çalışıyoruz su gördüğümüz muameleye bakın.

 • İbrahim 8 Nisan 2020 16:37 CEVAPLA

  Evkur Alışveriş Ümraniye şubesinden Vestel marka televizyon aldım. Ve her ay taksit ödemesi yapıyoruz. Mart ayı içerisinde ödeme yaptım ve muhasebe bölümünde çalışan zayıf bayan arkadaş bana kalan tutarın makbuzda yazılı olanın olduğunu ve kendi ağzıyla sistemden makbuzdaki tutarın aynısını olduğunu söyledi. 28.03.2020 tarihinde Sultanbeyli şubesinden borcumun tamamı olan 1,628.74 TL tamamını ödemek istediğimi belirttim. Fakat ben tamamını ödeyeceğim dediğimde bana indirim yapılması gerekirken bana fazla ücret çıkarıldı ve kendileri bile buna anlam veremedi. Birkaç kişiyi aradı sormasına rağmen bana olumlu cevap veremedi. Evkur müşteri hizmetlerini aradım onlarda bana 1.628.74 TL fakat vade farkı koyulduğunu söyledi. 1 ay içinde 400 TL faiz olarak banka bile yapmamaktadır. Bu durum insanları mağdur etmeye ve insanları kandırmaya çalışmaktadır. Makbuzda yazılı tutarın kalan tutarın olduğunu söylemelerine rağmen benden 400 TL daha fazla ödeme alındı. Bu insanlık olarak çok kötü bir durumdur. Gerekli yerlere ve gerekli kurumlara şikayetlerimi yapacağımı bildirmek isterim. Evkur’un müşteri memnuniyeti diye bir şekli yok.

 • Ferhat 6 Mart 2020 16:22 CEVAPLA

  Samsung marka teşhir ürünü teşhir imzasıyla anlaşarak almış olduğum ürün piksel arızası olduğunun farkına vardım. Eve gelip kuran serviste satıcı Sultanbeyli evkur şubesi de ürünün arkasında durmadı .

 • Deniz 19 Şubat 2020 10:54 CEVAPLA

  Sultanbeyli Evkur’dan aldığımız empoli konsol ve aynasını kurmaya gelen arkadaşlar konsol kapaklarını eşit takamadı yerin yamuk olduğunu söyledi. Eşim terazi ile baktı yerin yamuk olmadığını gösterdi arkadaşlar ısrar ile düzeltme imkanın olmadığını bizlere söyledi yamuk satıyoruz bu modeller böyle İfadesi ile… Şimdi bu mağduriyeti Evkur’ un gidermesini bekliyorum 15 ay bu konsola para ödeyeceğim ve bu arkadaşlar biz yamukluğu fark edince bayağı strese girip sürekli ” böyle giderse işler yetişmeyecek” diyerek bizi suçladılar… Yamuk kapakların mağduriyeti en kısa zamanda giderilir. Yoksa buradan daha bir şey alınmaz.

 • Merve 7 Ocak 2020 16:43 CEVAPLA

  Yaklaşık 2 ay önce Sultanbeyli Evkur şubesinden gardırop aldım. 2 ay geçmesine rağmen ürünüm hala teslim edilmedi. Müşteri hizmetlerini her aradığımızda teslim tarihi erteleniyor. Sürekli beklememiz söyleniyor.
  Madem bu kadar uzun sürüyor ürünü satarken neden en geç 21 iş günü içinde teslim edilecek diyorsunuz. İnsanları kandırmayın. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Keşke buradaki yorumları ürünü almadan önce görseydim. Evkur pişmanlıktır.