Sultanbeyli Engince Mobilya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,654 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Engince Mobilya
 • ADRES: Abdurrahmangazi Mh. Fatih Bulvarı No: 85
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 398 19 97
 • WEB SİTESİ: www.engince.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
Paket/Dağıtım/Servis 08:00 - 19:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


Engin Ce, Engin-ce, Yatak odası, yemek odası, aksesuar, çocuk odası, oturma grubu, koltuk, tv, baza, genç, yaşam alanları

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Mehtap 17 Mart 2020 09:20 CEVAPLA

  Dün öğlen saatlerinde koltuk takımı arayışımız için Sultanbeyli Engin Ev mağazasına gittik. Mağazaya ilk adım attığımızda satış görevlisinin soğuk tavrıyla karşılaştık üç kişiydik annem kuzenim ve ben. Karşılama tavrı yerine kim için bakıyorsunuz dedi. Annem için olduğunu belirttik. O dakikadan sonra alakasız tavırlar başladı. Benim annem 60 yaşında kendi çabamızla mağazayı dolaştık herhangi bir tanıtım anlatım hiçbir şey yok. Bildiğim kadarıyla çok katlı bir mağaza biz teklif ediyoruz bayana yukarıda farklı çeşitler var mı diye sonra çıkıyoruz yukarı zoraki ve bedava mal veriliyormuş bir havada çıktıktan sonra ne tarz baktığımızı sordu işinizi hızlandırayım dedi. Bir an önce çıkın der gibi benim bildiğim temsilciler insanlara farklı öneriler sunabilmeli ilgili alakalı davranmalı görevi satış yapmaksa bizim önümüzden ileri yürümeli biz kendimiz mağazayı keşfetmemeliyiz ürün aramamalıydık annem sonra sinirli bir şekilde çıkmak istedi ve aklımızda marka ve herhangi bir ürün kalmadan mağazadan ayrıldık.

 • Açelya 23 Temmuz 2019 10:46 CEVAPLA

  İnternetten görerek ornella koltuk takımını satın aldık. Sultanbeyli mağazasında koltuk takımı mevcut değildi. Koltuk takımı eve teslim edildi ve hem görsel hem de konfor anlamında koltuğu beğenmedim. İade etmek için müşteri hizmetlerini aradığımda koltuğun bize özel üretildiğini ve kesinlikle iade alamayacaklarını belirtti. Koltuğun sadece rengini belirledim. Bunun dışında koltuk şekli vs… Hiçbir değişiklik olmadı. Kalitesini beğenmediğim koltukta kesinlikle oturmak istemiyorum. Konu hakkında Tüketici Hakları’na da başvuracağım. Aldığım ürün hiç kullanılmamış halde evde bekliyor. Tüketici neden bu kadar mağdur ediliyor?