Sultanbeyli EnerjiSA AESAŞ Müdürlüğü

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
56,944 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: EnerjiSA AESAŞ Sultanbeyli Müdürlüğü
 • ADRES: Mehmet Akif Mh. Fatih Blv. Yavuz Selim Sk. No: 11
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 444 43 72
 • WEB SİTESİ: www.enerjisa.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA


Sultanbeyli Ayedaş AESAŞ Enerji SA Şubesi Veznesi, Elektrik Abonelik, Fatura Ödeme Merkezi, Elektrik Saati

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Ramazan 9 Aralık 2022 10:32 CEVAPLA

  Merhaba İstanbul Sultanbeyli Fatih Mahallesi dün sabah yaşanan elektrik kesintisi ve sık sık gidip gelme nedeni ile buzdolabım bozuldu. Bu olay ikinci kez başıma geliyor. Bu olaydan kaynaklı zararımızın tarafınızca karşılanmasını talep ediyorum bilginize arz ederim.

 • hikmet şahin 14 Şubat 2022 11:34 CEVAPLA

  Sultanbeyli Battalgazi mah. Sur yapı İlkbahar sitesinde oturmaktayım. Sitemizin iskanı hala alınmadığı için elektrik faturalarımız tek fatura üzerinden TİCARETHANE olarak kesilmekte olup ve bize yansıması çok farklı oluyor. Bu ay 154 Kwh elektrik harcamam olmasına rağmen gelen faturam 420 TL olmuştur. Bu konu hakkında nasıl bilgi alabilirim.

 • Fatih Cirt 10 Şubat 2022 13:00 CEVAPLA

  Battal gazi mahallesi altay sokak ayin 9 unda fatura yazan arkdas kimse benim dasireyi yazmadan gitmis gelsin onu yazisin sonra 1 ay gececek cif fatura gelecek

 • Ahmet 8 Ekim 2020 11:34 CEVAPLA

  Bulunduğum Sultanbeyli adil Mahallesi Yeşilova ve Küba sokaklarında ışıklandırma bulunmuyor. Talep ettiğimiz halde takılmadı. Melike Tatar’ın Viaport ‘taki mağazasından aldığım ikili örme takım 3 gün sonra tiftiklendi. Yıkama yapmadığım halde tiftiklendi.

  Ürünü iade ettim, kontrol edilerek tarafıma kullanıcı hatası olduğu söylendi ve ürünü teslim almam söylendi. Şimdi soruyorum yıkama bile yapılmayan bu ürün nasıl tiftiklenir. Tüketici Hakem Heyeti’ne başvuracağım acil dönüş bekliyorum.

 • yunus SÜNGÜR 28 Nisan 2020 19:45 CEVAPLA

  eelektrik üćreti çok yüksel başka bir enerji firmasına geciş yaparan fatura da düşüş olurmu

 • Musa 17 Mart 2020 09:11 CEVAPLA

  Son zamanlarda fark ettim, Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi’nde, gece 02 ile 03 saatleri arasında elektriklerimiz kesiliyor. Plansız kesintiler, bilgi verilmeyen kesintiler ve bu bayağı zamandır var. Evde kombi, buzdolabı sürekli çalışıyor ve bu ani kesintilerden haberimiz olmadığı için bu elektronik eşyaların iç malzemelerinde yüksek akımdan dolayı yanma olasılığı yüksek veya arızalanması. Soruyorum bu eşyalar yanarsa arızalanırsa veya yangın oluşturursa bunun hesabını kim verecek. Efendim sizin tesisatınız eski veya şu bu nedenle hata sizde mi diyeceksiniz?

  Sayın yetkililer yapmayın her ay düzenli olarak hak etmediğim kaçak kullanıcıların parasını bile ödüyorum. Geç yatırsam cezalı duruma düşüyorum. Paramızı verin der gibi mesaj üstüne mesaj atıyorsunuz. Çok mu zor gün içinde haber vermek ama efendim ani arıza nereden haber verelim bahanesi yazmayın sakın. Çünkü hep aynı saatlerde oluyor. Bu iş para istemeye benzemez ama hizmet vermeye gelince yoksunuz. Buradan kayıtlara geçsin diye yazıyorum. Kesintilerin saatini yazacağım eğer elektronik eşyalarıma zarar gelirse kanuni tüm haklarımı saklıdır.

 • Ömer 19 Şubat 2020 11:00 CEVAPLA

  1 gün önce İstanbul Sultanbeyli ilçesinde 14.02.2020 tarihinde elektriğimi kesen Ayedaş şirketi aynı gün aynı saatte hemen ödeme yapıp faturalarımı ödememe rağmen gelip elektriğimi açmıyorlar şu an bir gün geçmesine rağmen hala mühürlü saatimiz. Müşteri hizmetlerini 3 kere arayıp evde bebeğimin olduğunu elektriğimin bir an önce açılmasını istediğim halde gelip uğrayan ilgilenen yok bir de müşteri hizmetlerinin dalga geçer gibi 24 saatin yasal süreç olduğunu beklemek zorunda olduğumuzu söylüyor.

  24 saat yasal süreç ise tamamen doldurulması bu kış ayında bu kadar hassas bir konuda yeterli personel çalıştırmayarak insanların evlerinde üşümesine ihtiyaçlarını gideremeyip mağdur olmasına sebep olan Ayedaş’tan şikayetçiyim ve acilen bu firmadan elektrik almayı bırakacağım. Elektriği keserken çok hızlı ve alakalılar ama iş aynı elektriği açmaya geldi mi yasal süreçten bahsediliyor bu iş ahlakına ve etiklerine uygun değil hakkımı helal etmemek ile beraber şikayetçide olacağım.

 • Yasin yüksel 31 Ocak 2020 15:39 CEVAPLA

  Bu kadar kötü bir işletme olamaz İstanbul gibi bir yerde sürekli elektrik kesintisi yaşıyoruz müşteri hizmetlerini arıyoruz öyle bir şey görünmüyor diyor sanki yalan söylüyoruz 1 ayda 4 veya 5 defa kesinti yaşadık yeter be artık yeter

 • Şüheda 8 Ağustos 2019 14:09 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi tüzel sokakta sokak lambaları gündüzleri sönmüyor akşamları da yanmıyor. Bunun takibi yapılmıyor zannımca. Hem büyük bir israf hem de dengesizlik söz konusu. Yetkililerden konuya bir çözüm getirmesini rica ediyorum.

 • Oktay 5 Kasım 2018 15:07 CEVAPLA

  Sultanbeyli’de yüksek gerilim hattı evimizin üstünden geçiyor. Beyaz eşyalara ve insan sağlığına zarar veriyor. Çocuklarımız buralara tırmanmaya çalışıyor. Neden hala sorun çözülmüyor? Neden daha medeni bir duruma getirilmiyor?

 • ibrahim yıldız 23 Ocak 2018 12:59 CEVAPLA

  sultanbeyli içerisinde bir fatura ödeme merkeziniz var perşembe pazarı yavuzselim bu yetkili bayiniz sürekli fatura tutarını üzerinde %3 komusyon almaktalar biz vatandaş olarak sizlere devamlı faiz ödemek istemiyoruz enerjimi ayedaş yada başka satış firmasına taşıyacagım bu millet koyun deyil istediğinizzaman sagacaksınız

 • Hasan 18 Ocak 2018 16:00 CEVAPLA

  Sultanbeyli Çiftlik Köprüsü (Yenidoğan istikameti) bittikten sonraki 2 direğin aydınlatması aylardır yanmıyor. (Çiftlik köprüsünü geçtikten sonra Petrol Ofisi paralelindeki Bosna Bulvarından bahsediyorum) Mobil uygulamadan 5 kez arıza bildirdim. 186’yı aradım. (Agent’ın saygısızca tutumu ile şikayetimi bildirdim. Ne kadar şikayetim geçerli oldu emin değilim)

  100 kez daha uygulamadan arıza bildiriminde bulunsam bu şikayet “Tamamlanmıştır” deyip hiçbir şekilde düzelmeyecek. Lütfen bu konu hakkında bir çözüm bulun!