Sultanbeyli eBebek Mağazası

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8,738 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: ebebek Anne Bebek Ürünleri
 • ADRES: Abdurrahmangazi Mh. Fatih Bulvarı No: 97
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 325 11 11
 • WEB SİTESİ: www.e-bebek.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

ebebek Anne Bebek Ürünleri Mağazası Sultanbeyli Plato AVM Şubesi: Bebek Giyim & Tekstil, Bebek Odası, Banyo & Bakım, Bebek-Çocuk Bezi, Mendil, Oyuncak, Kitap, Aksesuar, Araç-Gereç, Beslenme, Emzirme, Güvenlik Ekipmanları, Oto Koltuğu, Puset, Bebek Arabası, Travel Sel, Elektronik Ürünler, Dekorasyon, e-bebek e bebek 

.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Tevfik 8 Ekim 2020 12:22 CEVAPLA

  6/10{2020 tarihinde Ebebek Sultanbeyli plato AVM şubesinden toplam 329 TL lik alışveriş yaptım fakat almış olduğum hatalı olduğundan iade etmek istedim fakat ambalajı olmadığı için yüzde 20 kesinti olduğunu söylediler. Kabul edip kalan paramı aldım fakat almış olduğum ürün 279 TL bana hediye çeki göndermişler. Onu da indirim olarak saymışlar ne dolambaçlı iştir ya kasada indirim yapılır ya da sonradan söylenir iş iptale gelince hediye çekini fiyattan düşürmüşler benden yaptıkları kesintinin iadesini talep ediyorum. Teşekkür ederim

 • Gülçün 6 Mart 2020 16:18 CEVAPLA

  İstanbul Sultanbeyli Ebebek’ten aldığımız Baby&Me pişik kremi 3 aylık bebeğimizin poposunu kıpkırmızı ve kabarık pişik yaptı.

  2 kere kullandık ve bıraktık. Hiç memnun kalmadım. Artık kullanmıyoruz. Kokusu da çok ağır. Önce bezden zannettik. Bezi bile değiştirdik. Sonra pişik kremini sürmedim. Bebeğimin poposu iyileşti.

 • Mehmet 6 Mart 2020 16:12 CEVAPLA

  Sultanbeyli ebebek şubesinden Motorola marka ateş ölçer aldım ürünü açtıktan sonra ürünün daha önce kullanıldığını hatta ürünün arıza dolayısıyla iade edildiğini ve tamir edilip tekrardan sıfır gibi satışa sunulduğunu gösteren evrakları kutunun içinde unutmuşlar. İade eden kişinin 3 derecelik bi hata yüzünden ürünü iade etmiş bu evrakları görmesek Allah korusun cihaza güvenip bebeğimizi bununla olcsek ateşini havale bile geçirebilir.

  insan sağlığına bu kadar mı kıymet veriyorsunuz.bir de reklam yapmışsınız anne ilgisi uzman bilgisi sizin uzmanlığınızı gördük ne üzere olduğunu ayıplı ürün satmakmış ve ürünü daha önce kullanan kişinin bütün kişisel bilgileri de kutudan çıktı gerçekten harikasınız. bütün haklarımızı arayacağız.

 • Ruken 6 Mart 2020 16:05 CEVAPLA

  4 gün önce Kaysermall AVM şubesinden oto koltuğu aldık hediye ve alırken çalışan arkadaşa değişim vb. İade hakkımızı sorduk sorun yok istediğiniz yerden ürün kullanılmadı takdirde değiştirebilirsiniz ya da iade olabilir dedi üründen sadece bir adet kaldığını direk orada duran koltuğu bize verdi ne ambalajı ne kutusu yoktu bizim de pek tecrübemiz olmadığı için rastgele bir araç koltuğu alıp çıktık.

  İstanbul’a hediye edeceğim arkadaşa getirdim ve kendisinin aracında ızofik s denilen sistem olduğu için o özellikli olan oto koltuğu ile değişim ya da iade hakkımızı kullanmak istedik ve Sultanbeyli plato Ebebek şubesi benden %20 ambalaj ücreti keseceğini söylüyor pardon da bu ne saçmalık bana ambalaj vermeyip benden bunu kesmeye çalışmak nedir yıllardır Ebebek müşterisiyim, bu şekilde saçma bir iletişim görmedim. Resmen adam beni ilgilendirmez aç Kaysermall ile işini hallet demeye getirdi. Artık kesinlikle sizden alışveriş yapmayacağım. Üç beş kuruş için yapılan bu küçük oyunlar bir art niyet.

FİRMA ETİKETLERİ