TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,800 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: Domino's Pizza
 • ADRES: Abdurrahmangazi Mh. Fatih Bulvarı No: 77
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 419 22 44
 • WEB SİTESİ: www.dominos.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 02:00
Paket/Dağıtım/Servis 10:30 - 01:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Domino’s Pizza Sultanbeyli Şubesi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Raşit 6 Mart 2020 16:22 CEVAPLA

  Vermiş olduğum pizza siparişim soğuk geldi ve telefonla iletişime geçtiğimde herhangi bir özür veyahut başka bir şey denmedi .yapacak bir şey yok deyip telefonu kapatmamı beklediler! Müdürlerinin olmadığını ifade ediyorlar yer Sultanbeyli Domino’s Pizza.

 • Elif 19 Şubat 2020 10:53 CEVAPLA

  Domino’s pizza’nın Sultanbeyli şubesinden yaklaşık en az 2 aydır verdiğim siparişlerimin hepsi yanlış geliyor. Uygulama üzerinden sarımsak kenar olarak verdiğim ve özellikle notlar kısmında bunu belirttiğim halde siparişim sürekli sarımsak kenar olmadan geliyor. Bunun şikayetini müşteri hizmetlerini arayarak her defasında dile getiriyorum ve geri dönüş sağlayarak bundan sonra bu sorunu yaşamayacağımı söylüyorlar ama bunu yapmaya devam ediyorlar. Yaklaşık 1 saat önce verdiğim siparişimde yine aynı sorunu yaşadım müşteri temsilcisi şube ile görüştüğünü yenisini getireceklerini söyledi. Yarım saattir bekliyorum. Artık benimle dalga geçildiğine eminim! Bu kadarına da pes yapamıyorsunuz bu işi!

 • Volkan 7 Ocak 2020 16:42 CEVAPLA

  Abdurrahman gazi Sultanbeyli Domino’S Pizza’dan sipariş verdim bir saate geldi ve soğuktu kırk dakika sonra aradım gelmedi diye hemen geliyor size çok yakın dendi ama yirmi dakika sonra. Geldi hiç memnun kalmadım ve arkadaşa bir saate geldi dediğimde lakayıt bir tavırla ben bilmiyorum dendi.

 • Burak 31 Ekim 2019 15:05 CEVAPLA

  Sultanbeyli Domino’s şubesinden 23.20’de sipariş verdim 24.00’de hala gelmemişdi siparişim şubeyi arayıp yarım saati geçtiğini ödeme yapmayacağımı söyledim bana 23.00 den sonra geçerli olmadığını söylediler. Kurallara baktığımda öyle bir madde göremedim. Pizza soğuk geldi ayrıca.

 • Ahmet 4 Eylül 2019 10:50 CEVAPLA

  Domino’s Sultanbeyli’de küçük boy pizza siparişi verdim küçük boyunda küçüğü geldi ve 27 TL ayıp günah bu kadarda insan kandırılmaz bir an önce dönüş yapılsın bu kadar olmaz yıllardır sipariş veririm gelir bu kadar para ödemedim bu yapılanı da tüm sosyal medyada paylaşacağım gereken her yerde de göstereceğim.

 • Erkan 8 Ağustos 2019 14:12 CEVAPLA

  Sultanbeyli Saygı Hastanesi yanındaki Domino’s Pizza şubenize bir kızım bir de oğlum iki çocuğumla gittim sipariş vermek istedim ancak sizin çalışan kasa personeliniz siparişimin ödeme kısmına geldiğimde uzattığım 100 TL ufak bir yırtık olduğundan kabul etmeyip gidip paranızı bozdurun kabul etmiyoruz biz diyerek münakaşa yaşanmıştır. Uzatılan param değeri imha edilecek ve kabul edilmeyecek nitelikte değildir görsel de paylaşıyorum sizinle ayrıca iki çocukla itiraz niteliğinde olmak yerine daha nazik bir dille iletişim sağlansa daha iyi olabilirdi. Neyse ki Domino’s markasına yakışmayarak müşteriyi sipariş alamayarak gönderildim. Daha da sipariş vermeyip çevremden de kullandırılmayacaktır.

 • Reyyan 8 Şubat 2019 11:10 CEVAPLA

  Sultanbeyli Abdurrahmangazi Domino’s’tan 19:56 da sipariş verdik bize 21:05’de gönderildi. Aradığımızda yoğunluktan dolayı geç olduğu söylendi, yine bekledik bayağı bir, tekrar aradık iptal ettirdik. Dalga geçer gibi sonradan gönderildi bir saati geçen bir sürede.