Sultanbeyli Bakır Helke Mahalle Sütçüsü

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
933 ZİYARETÇİ
  • KURUM / FİRMA: Bakır Helke Süt
  • ADRES: Battalgazi Mh. Bosna Bulvarı No: 98
      SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0850 888 88 34
  • WEB SİTESİ: www.bakirhelke.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
Paket/Dağıtım/Servis 7/24
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Sultanbeyli Bakır Helke: Günlük Doğal Taze Çiğ Süt, Süt Ürünleri, Peynir, Yoğurt, Kahvaltılık, Zeytin, Zeytinyağı, Yumurta, Salça, Et Ürünler, Donuk Ürünler, Online Sipariş, Paket Servis, Tereyağı
.
HELKE çiftliğinde günün ilk ışıklarıyla başlar hikayemiz. Yemyeşil çayırlarda otlayan hayvanlarımızın sütlerini sağar, tavuklarımızın yumurtaları toplarız.

.

Anne sütüyle yetişen çocuklarımızın büyüdüğünde de aynı doğallığı bulması için çalışırız. Her şeyin fabrikasyon olduğu, içine katkı maddeleri konularak besin değerlerinin yok edildiği bir ortamda sofralara sağlıklı ve besleyici bir gıdalar sunabilmek içindir tüm çabamız.
.
İstiyoruz ki çocuklarımız, gençlerimiz, her yaş grubundan insanlarımız sağlıklı ve besin değeri yüksek sütlerimizi, peynirlerimizi, yoğurt ve yumurtalarımızı tüketsin. Besin değeri kaybolmadan sütü en faydalı haliyle içsin, bu sütten yaptığımız peynirleri ve yoğurtlarımızı gönül rahatlığıyla yiyebilsin.
.
İşte bu yüzden günün ilk ışıklarıyla başlar hikayemiz. Çünkü biliyoruz ki sevdiklerinin ve kendisinin sağlığını düşünenler kahvaltı sofralarında HELKE’yi bekler.

.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.