Sultanbeyli Arzu Ajans Organizasyon & Reklam

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
779 ZİYARETÇİ
  • KURUM / FİRMA: Arzu Ajans
  • ADRES: Hamidiye Mh. Fırat Cd. No: 133
      SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 487 0359
  • WEB SİTESİ: www.arzuajans.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
Paket/Dağıtım/Servis 09:00 - 18:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Sultanbeyli Arzu Ajans Danışmanlık & Organizasyon Reklam Hizmetleri
Arzu Ajans; kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerinin reklamsal tanıtıma yönelik ihtiyaçlarının yanında, matbuu ve basılı evrak ihtiyaçlarınında karşılanmasına olanak sunan ve bu hizmetleriyle bütünleşmiş bir reklam ajansıdır. Müşterilerine entegre ajans sistemiyle ürün ve hizmetlerini, kaliteden ödün vermeden sunmayı prensip edinen Arzu Ajans; saygınlık ana ilkesi ile birlikte size özel çözümler üreterek, çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

.
Matbaa,davetiye,promosyon, tabela, afiş, cam giydirme, açılış organizasyonları alanında faaliyet gösteren firmamız, tüm yönleriyle arzu ve isteklerinize göre çalışmalarına yön vermektedir.Bunun yanında ajansımız, globalleşen dünya ile sektörel gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilen ve sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için gece gündüz demeden titizlikle çalışmaktadır. Bu işlevleri yerine getirirken, profesyonel bir ekip ve geniş tedarikçi ağı ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Kosgeb, İTO bağlı kuruluş olan Arzu Ajans marka tesciline sahiptir.

.
Önümüzdeki yılları sektör içinde atılım yılı olarak gören ARZU AJANS; yeni plan ve programlarının yanında, profesyonel kadrosunu genişletmeyi ve siz değerli müşterilerine fiyat avantajlarıyla hizmet vermeye devam ederek, sizlerle birlikte sektöründe kalıcı büyümeyi hedeflemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.