Sultanbeyli Aliadent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,415 ZİYARETÇİ
  • KURUM / FİRMA: Aliadent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
  • ADRES: Mehmet Akif Mh. Mustazaf Sk. No: 10
      SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 398 89 92
  • WEB SİTESİ: www.aliadent.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Alia Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Alia Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, açıldığı tarihten günümüze yeni nesil diş hekimliğini kendi değerleriyle birleştirerek uygulamalarını kişiye özel çözümlerle ortaya koymayı hedeflemiştir.
.
Hizmet Tanımı
Çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, pedodonti (çocuk dişleri), kanal tedavisi, diş eti hastalıkları gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bunun yanında uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır. Hedefimiz mükemmelliktir. Üstlendiğimiz her işi ‘en iyi’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.
.
VİZYON & MİSYON
Alia Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır. Hedefimiz mükemmelliktir. Üstlendiğimiz her işi ‘en iyi’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.

.

TEDAVİLER
Adeziv (Bonding) Restorasyonlar, Ağız Hastalıklarının Tedavileri, Ağız Hijyeni Eğitimi, Ağız İçi ve Ağız Dışı İlk Muayene, Ağız-Diş Bakımı ve Beslenme Önerileri, Cad-Cam Uygulamaları, Dental Fobi, Dental İmplant Uygulamaları, Dental Volumetrik Tomografi, Diş Beyazlatma (Bleaching), Diş Çekimi, Diş Travmalarının Tedavisi, Dişeti Çekilmelerinin Tedavileri, Gummy Smile, Diştaşı Temizliği (Detertraj), Eklem Plağı Tedavisi, Emax ve Empres Tedavileri, Endodontik Tedaviler (Kanal Tedavileri, Amputasyonlar), Fissür Örtücü Uygulamaları, Flep Operasyonları, Fluorid Jeli/Verniği Uygulamaları, Gece Plağı, Gömülü Diş Çekimleri, Hareketli protezler (Total/Parsiyel Protezler), İmplant Üstü Protezler, Kemik Ogmentasyonu, Kist Operasyonları, Kötü Ağız Alışkanlıklarını Durdurmaya Yönelik Tedaviler, Kron-köprü protezleri (Metal-Seramik/Zirkonyum), Lamina Uygulamaları (CAD-CAM), Lazer/Biyomateryal Destekli Periodontal Başlangıç Tedavisi, Lingual Ortodontik Tedavi, Lokal Anesteziklere Karşı Alerji, Ortognatik Cerrahi Hazırlığı, Panoramik Grafi, Porselen Dolgular (İnley-Onley Restorasyonlar), Sabit Ortodontik Tedavi (Kapaklı Braketler), Sefalometrik Grafi, Şiddetli Bulantı Refleksi, Sinus Lifting, Süt ve Genç Sürekli Dişlerde Restoratif Tedaviler, Tek Diş Grafileri (RVG), Tıbbi ve Dental Anamnez (Hastanın Özgeçmişi), Yer Tutucular, Zirkonyum Kronlar

.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.