Sultanbeyli Akpınar Vinç & Manitou Kiralama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
560 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

KURULUŞ HAKKINDA

Akpınar Vinç temellerini 2000’li yıllarda taşımacılık sektörü ile başlatmıştır. Bugün taşımacılık alanında hızla yükselmiştir. Firmamız başarısını sadece nakliye alanında değil bu sektörde bulunan birçok alana da yansıtmıştır.
.
Akpınar Vinç, önümüzde ki yıllara doğru ilerlerken birçok proje ile kendini kanıtlamayı ve kalıcı olmayı hedeflemektedir. Kalkınmanın yapı taşlarından olan birlik ve beraberlik ile taşımacılık sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride ilerleyen Akpınar Vinç, ilk projesinden bugüne, her zaman “kalite”yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.
.
Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette “kaliteye” ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. Taşımacılık ve vinç hizmetleri her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır.

.

.

Kiralık Vinç & Manitou Kiralama

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.