PTT Kargo Sultanbeyli Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7,490 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: PTT Kargo Sultanbeyli Şubesi
 • ADRES: Mehmet Akif Mh. Ziya Ülhak Cd. No: 33/A
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 398 16 14
 • WEB SİTESİ: www.ptt.gov.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
Paket/Dağıtım/Servis 08:30 - 17:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Kezban Doyranlı 18 Aralık 2020 09:50 CEVAPLA

  Rezalet bir kargo şirketi ürünüm 4 gündür şubede ama asla dağıtıma çıkmıyor birde çok ilgililermiş gibi internette numaraları var saatlerdir bir operatöre bağlanmaya çalışıyorum böyle bi saçmalık olamaz okuduğum bütün yorumlarda şikayetlerde aynı acaba ne zaman Sultanbeyli’i PTT şubesine bir düzen gelicek

 • Suheyla altunok 16 Kasım 2020 15:16 CEVAPLA

  Allah belanızi versin….

 • Esra 8 Ekim 2020 12:11 CEVAPLA

  28 Eylül saat 16.15 de belirttiğim şubeye gittim. Saat 16 dan sonra kargo kabul etmediklerini söylediler. Kargomu alıp evimin yolunu tuttum. Müşteri hizmetlerini arayıp saatlerce bekledim açmadı lar. İnternette araştırdım böyle bir uygulama yok. Bugün yine gittim yine kabul etmediler. Yarin gel diyorlar. Virüs riski var her seferinde oraya temas etmek zorunda kalıyorum. Bu ortamda insana git gel yaptırılır mi? Bu ne biçim bir sistem? Yağmurda sırılsıklam oldum o kadar yol gittim kargoya vereceğim diye. Bir kargo kabul etmek bu kadar zor mu? Bu kadar mı niteliksiz iş yapılıyor

 • Melek 19 Ağustos 2020 12:18 CEVAPLA

  Ayın 14ünde kargom sultanbeyliye gelmiş ama dağıtıma çıkmadı bir türlü bende sultanbeylideyim neden kaç gündür gelmiyor bu nasıl bir şey ne zaman alacağım kargomu hergün kargo gelecek diye beklemek zorundamıyım bu kadar zormu teslim etmek

 • Bahar 8 Nisan 2020 16:32 CEVAPLA

  12 Mart tarihinde verdiğim siparişim 14 martta PTT kargoya teslim edilmiş ve 16 martta Sultanbeyli PTT kargoya teslimatı gerçekleştirilmiş ve dağıtıma çıkarılmış olarak gözüküyor ve 6 gün olmasına rağmen hala elime ulaşan bir kargo yok. Defalarca PTT kargoya ulaşmaya çalıştım ama hiçbir şekilde cevap verilmiyor. Trendyol ile görüşüyorum hiç bir net bilgi verilmiyor. PTT her zaman aynı şeyi yapıyor dağıtıma çıkarmıyor kargom geri gitmesin ilgilenin lütfen diyorum kimsenin umurumda değil. Geri döner diyor. 6 günde bir kargoyu teslim ettiremiyorsunuz.

 • Fatma 8 Nisan 2020 16:30 CEVAPLA

  Yaklaşık olarak bir senedir ne zaman PTT ile ürün kargo edilecek olsa il içinde olan kargolarım dahil olmak üzere bir gün içinde Sultanbeyli’ye gelirken günlerce ürünümü bekletiyorlar. Ürünleri dağıtıma çıkarmıyorlar. Büroya gittiğimde ise tam bir fiyaskoyla karşılaşıyorum. Kargolar yerlerde ve ortam inanılmaz bir düzensizlik içinde. Çalışanlar yetersiz ve yetkili asla yok. Kendi el yordamımla ürünümü binlerce ürün arasından bulmaya çalışıyorum. Bir an evvel PTT Sultanbeyli dağıtım şubesine bir düzen gelmeli. Aksi takdirde hiçbir müşterisi kalmayacak. Bu arada telefonlara da asla bakılmıyor muhatabınız da yok.

 • Gül 17 Mart 2020 09:12 CEVAPLA

  06.03.2020 saat 08.30’da İstanbul Sultanbeyli şubesine gelen kargom hala dağıtıma çıkarılmıyor. İki gündür arıyorum not aldıklarını söyleyip kapatıyorlar. Tekrar aradığımda başka birime yönlendiriyorlar. Telefonda muhatap olduğum yetkililer o kadar umursamaz ki kargomun şubede olduğunu dilersem gelip alabileceğimi söylüyor akıl veriyorlar.

 • Dilek 19 Şubat 2020 11:04 CEVAPLA

  01/08 tarihinde şubeye gelmiş görünen kargom hala teslim edilmedi bugün şubeye gittiğimde orada çalışan memur bayan sert bir şekilde sistem kapalı yardımcı olamam dedi. Durumu anlattım kargodaki kitaptı çocuğum için önemli bir kitap olduğunu söyledim yinede tepkisiz davrandı ve daha sonra gelin dedi. Sultanbeyli adil mh PTT şubesi kargomun acil teslim edilmesini rica ettim ama yine kargom gelmedi.

 • Çağlar 7 Şubat 2020 11:40 CEVAPLA

  KP024***87857 kargo takip numaralı siparişim, İstanbul Sultanbeyli’nden 14.01.20120 tarihinde çıkışı yapılmasına rağmen 2 gündür Kıraç şubede bekliyor, arıyorum açan yok muhatap yok, acil kullanmam gereken gıda takviyesi MR öncesi kullanmam gerekiyor, bu ne vurdum duymazlık, lütfen acilen kargonun tarafıma ulaştırılmasını talep ediyorum.

 • Elif 7 Şubat 2020 11:39 CEVAPLA

  Sultanbeyli PTT 6 gündür şubede olan ürünü hala dağıtıma çıkarmadı. Daha önce de 11. Günde elime ulaşmıştı. İnsanları mağdur ediyorsunuz. 1 günde başka şehirden Sultanbeyli’ye gelen ürün 6 gündür dağıtıma bile çıkmadı. Ulaşma imkanım yok neredeyse ben gidip alayım o derece bıktırdınız artık.

 • İbrahim 7 Şubat 2020 11:36 CEVAPLA

  Yurt dışından 1 haftada gelen kargom burnumun dibindeki Sultanbeyli PTT şubesinden 3 gündür gelemiyor. Arayınca da tek kişi dağıtıma çıktığını ve çok yoğun olduğunu söylüyorlar.

  Mahallemden geçmelerine rağmen getirme zahmeti yok nedense! Şimdi sorum şu neden ilave personel alınmıyor PTT gibi firma şubesindeki tek personelle iş yürütmeye çalışıyor.

  Ondan sonra neden şikayet ediliyormuş. Sene 2020 bahaneler ve aksiyonlar hala aynı yazıklar olsun.

 • Hakan 7 Şubat 2020 11:34 CEVAPLA

  Yaklaşık bugün itibariyle 16 günü buldu Ankara Sincan Yenikent şubesinden verdiğim mektubu İstanbul Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi adresine ulaştırmadı yazıklar olsun Sultanbeyli PTT şubesinini arıyorum telefonlara cevap veren yok mektuptan haber yok bu nasıl bir iş nasıl bir çalışma sistemi nasıl bir iş ahlakı anlayışı yok böyle bir şey.

 • Kadir 7 Şubat 2020 11:33 CEVAPLA

  Bizler çalışmak istemesekte devlet kurumları PTT ile çalıştığından mecburiyetten yolumuz düşüyor. Ama kargo personelleri kargoyu 5. Kata çıkarmıyor. Bir de kapıya adreste bulunamadı yazısı yapıştırıyorlar. Evde olan kişi hasta olduğundan dolayı aşağı inemiyor, P** k. İsimli kargo çalışanı yukarı çıkmıyor ve kargom geri gidiyor. Bu işin peşinden gideceğim personeliniz hep aynı şeyi yapıyor. Çalışmak istemiyorlarsa çalışmasınlar kimse zorlamıyor onları.

  İstanbul/Sultanbeyli (Abdurrahmangazi Mah) 11:45 Kargo saati.

 • Tansu 7 Şubat 2020 11:31 CEVAPLA

  PTT Kargo! İstanbul içi Sultanbeyli’nden Üsküdar’a 3 günde kargo gider mi ya? Arıyoruz ulaşamıyoruz. Y**S** M—Kargo dün verilen kargoyu bugün teslim ediyor PTT Kargo ne yapıyor, yıl olmuş 2020 İstanbul içi kargoyu 3-4 gün sonra teslim ediyor.

 • Sadi 7 Ocak 2020 16:33 CEVAPLA

  KP02438***322 siparişim Sultanbeyli PTT Kargo tarafından zamanında teslim edilmedi bizzat kendim gittim içeride çalışan ile beraber bulduk bu şekilde teslim aldım. PTT çalışanı kargoyu teslim edecek kişini raporlu olduğu bilgisini verdi. Raporlu olan bir kişinin yerine yedek yok mu? Kargo içerisinde de bir düzen yok karmakarışık gözüküyordu. 3/12/2019 ürün aldığım firma Ümraniye Çekmeköy PTT Kargoya teslim etmiş. Bende bana ulaşmayınca 7/12/2019 kendim gidip aldım. Sistemlerinde teslim edildi diye yazılmış teslim etmediler kendim gittim teslim aldım.

 • Esra 31 Ekim 2019 15:01 CEVAPLA

  İstanbul Anadolu yakası Tuzla’ dan tarafıma gönderilen kargoyu İstanbul Anadolu yakası Sultanbeyli teslimat adresime 4 gündür teslim edemediler. Üstelik internet üzerinden takip ettiğimde kargomun dağıtıma bile çıkarılmadan geri gönderildiğini gördüm. Bana hiçbir bilgilendirme yapılmadı. İki gündür iletişim kurmaya çalışıyorum, çağrı merkezi dahi telefonlara bakmıyor.

  En sonunda Allah halime acıdı da çağrı merkezine ulaşabildim. Çağrı merkezi maalesef çözüm üretemeyip şubeyle görüşmem gerektiğini söyledi, bu arada şikayet kaydı oluşturdum bana acil dönüleceğini söylediler, ama tabii ki yine arayan soran olmadı.

  Daha sonra tekrar tekrar şube telefonlarını aradım, ancak ulaşmak ne mümkün? Bu kadar sorumsuzluk olmaz!

 • Seda 25 Eylül 2019 13:09 CEVAPLA

  PTT kargoda Sultanbeyli’ye gidecek olan KP023******65 numaralı gönderim Cumartesi Sultanbeyli’ye Pazartesi de Tuzla’ya gittiği için bir hata olduğunu düşündüm ve Tuzla dağıtım merkezini aradım. Fakat telefonu kesinlikle açmıyorlar. Bu sebeple müşteri hizmetlerini aradım. 16.09.2019 tarihinde 08:33 de 4441788 numaralı telefon ile müşteri hizmetleri A*** bey ile görüştüm. Ve bu durumu ısrarla anlamak istemedi. Ancak adres telefon mail adresi paylaşın deyip durdu. Gönderi hareketlerini bile ben söyledikten sonra görebildi. Konuşmanın kesinlikle dinlenmesini talep ediyorum. Müşteri hizmetlerinden daha hızlı bütün bilgilere ulaşabiliyorum. Konu hakkında bilgi almak isterken ancak bilgi vermiş olduk.

 • Halit 4 Eylül 2019 11:07 CEVAPLA

  29.08.2019 Tarihinde Sultanbeyli PTT Kargo merkezine ulaşan kargomu almak için şubeye gittim. Kargo girişi yapılmıştı, fakat kargomu bulamadılar. Numaramı bırakmamı isteyip gün içerisinde kargom bulunduğunda bana ulaştıracaklarını söylediler. Aynı gün içerisinde tekrar gittiğimde bu dağıtımların Sancaktepe tarafından yapılacağını söyleyerek kargom oraya yollandı. Sultanbeyli ikamet eden bir insanın kargosu neden Sancaktepe’den dağıtıma çıksın? Cuma günü resmi tatil olduğu için cumartesi günü çalışıldığını söyleyerek oradan alabileceğimi söylediler. Bugün Sancaktepe şubesine gittim ve kapalı olduğunu gördüm. Kapımın dibinde bulunan Sultanbeyli şubesi hem hatalı davranıp hem de beni boşuna uğraştıracak şekilde yanlış bilgi verdi. Görevleri kargomu kapıma kadar ulaştırmakken, ayaklarına gidip kargoma ulaşmaya çalışmama rağmen ulaşamıyorum. Bu ilgisizlikten öte ayıptır.

 • Derya 4 Eylül 2019 11:06 CEVAPLA

  PTT Kargo 4 gündür ellerinde olan ürünümü teslim etmiyor hasta olmama rağmen kendim almaya gittiğimde dalga geçer gibi ilkinde yardımcı olmadılar bakmadılar bile sisteme ikinci kez gittiğimde dağıtımda olduğunu ama getirmeyeceklerini bir saat şubede oturursam alabileceğimi söylediler Sultanbeyli PTT Kargo içerisinde oturan kişiler ve Mehmet Akif mahallesine dağıtım yapan kişiler kesinlikle bu işide aldıkları maaşıda hak etmiyorlar insanlarla konuşmayı bilmeyen kişiler daha bu kuruma çok zarar verir sırf PTT Kargo ile çalıştığı için bir daha Hepsiburada’dan alışveriş yapmayacağım.

 • Senem 4 Eylül 2019 11:04 CEVAPLA

  20/08/2019 tarihinde Gaziosmanpaşa PTT şubesinden Eyüp Kemerburgaz adresine gönderdiğim kargo sanırım sistemdeki bir sorun sebebiyle (sebebini bir türlü anlayamadık) Sultanbeyli ye yönlendirildi.

  Akşam kargonun kontrolünü sağlarken hatayı fark edip çağrı merkezini aradım ancak çağrı merkezinden düzeltme yapılamadığı sadece şubeden yapılabileceği söyledin ertesi sabah 11′ de gittim doğru adres yeniden sisteme girildi ancak bugün 6. gün olmasına rağmen kargom hala müşterime ulaşmadı ve bu sebeple müşterim ile sorun yaşamaktayım.

  Verilen tüm numaraları aradım en sonunda kargonun Sancaktepe’de olduğu ancak adres değişikliği barkodu çıkarılmadığını öğrendim toplam 5 gün sonundaki aldığım sonuç bu. Şu anda Sancaktepe şubesine hiçbir şekilde ulaşamıyorum ve kargom nerede ne zaman müşterime ulaşacak bilgi alamıyorum.

 • Nilgün 23 Temmuz 2019 10:51 CEVAPLA

  Allah rızası için Sultanbeyli’de oturuyorum Sancaktepe’deki kargomun gelmesin bekliyorum cuma gününden beri teslim edilmedi, halen son suratla geleceksin PTT’yi başlarına yıkacaksın. Kargo dağıtımda değil halen torbaya eklendi diyor takip etmekten kına geldi bana.

 • ümmügülsüm 23 Temmuz 2019 10:44 CEVAPLA

  Bana yurt dışından gelen bir kargoyu ailem İstanbul Sultanbeyli merkez PTT’den bana Hatay’a gönderdiler. Ancak kargom açılmış olarak aileme iade edildi. İçerisinde bazı eşyalarım alınmıştı. Ailem konuyla ilgili gönderim yaptıkları PTT’ye tekrar gitti ve durumu izah etti. Aylardır bu sorunu çözeceklerini söyleyerek bizi oyaladılar. En azından alınan eşyamın maddi değerinin ödenmesini istiyorum.

 • Aydın 16 Nisan 2019 09:16 CEVAPLA

  Her seferinde posta kargolarımda sorun yaşıyorum. Bu kadar sorumsuz çalışanlar olamaz. Kapıları açık bırakıyoruz buna rağmen zahmet edip zile dahi basmıyorlar. Bu saçmalıkları sona erdirin artık. Sultanbeyli/ İstanbul battal gazi şubesi yeter artık!

 • Ali 4 Mart 2019 15:44 CEVAPLA

  PTT Kargo Sultanbeyli şubesi bana kargomu getirdi. Evde olmadığım için teslim edilemedi ve bana haber kağıdı bıraktılar. Kağıda göre 10 gün içerisinde kargomu şubeden teslim alabileceğim bilgisi yazıyordu. Kargo şubesine gittiğimde ise tekrar dağıtımda olduğunu söylediler ama evime kesinlikle herhangi bir kargocu uğramadı. İki gün sonra tekrar şubeye gittim bu seferde kargom çok başka bir adrese yollanmış. Açıkçası gerçekten şikayetçiyim. Hep kargo firmasının sistem hatasından hem de şubedeki kapalı bayanın bana karşı olan tavrından. Kargonun verdiği haber kağıdını da atıyorum ve kargomu tekrar adresime kadar istiyorum.

 • Tunç 15 Şubat 2019 09:19 CEVAPLA

  01/01/2019 tarihinde İstanbul Sultanbeyli Battalgazi PTT şubesinden Bursa Yıldırım Selçukbey PTT şubesine bir zarf gönderdim o günden beri ulaşmadı. Ulaşmadığı gibi kimse de ilgilenmiyor. Kamu kurumu olarak bu kadar ilgisizlik ve rahatlık hiç etik değil.

 • Ahmet 24 Ocak 2019 16:15 CEVAPLA

  Aliexpress’ten aldığım 3 ürünüm gelmedi yani bana teslim edilmedi bunları kim teslim etmişse bana değil başkasına ya da teslim etmeyip teslim etti gösteriyor. A***K**** adına turgut reis Mahallesi akgün sokak no1/* Sultanbeyli adresime teslimat yapılmadı. Bunların kontrol edilmesi ve ürünlerimin bana teslim edilmesini istiyorum. 053624*****
  yazıktır günahtır. Bu yapılan şahıslar hakkında ilgili kişilerin ilgilenmesini arz ederim.

 • Enes 24 Ocak 2019 16:15 CEVAPLA

  8 parça takipsiz ürünüm yaklaşık 35 gün önce Türkiye’ye giriş yapmış. 35 gün önce gelen kargolarımdan ses seda yok. Müşteri hizmetleri de Sultanbeyli/İstanbul PTT şubesi de ilgilenmiyor bu kargolarımın çalındığını düşünmeye başladım artık. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 • Ahsen 4 Mayıs 2018 15:26 CEVAPLA

  Sultanbeyli İstanbul Adil mahallesindeki PTT’ye bundan bir ay önce e-devlet şifresi istemeye gittim, çalışan bayan bana E-devletin tüm ülkede bozuk olduğunu ve şifre veremeyeceğini söyledi.

  Eve gittiğimde ise İnternet bankacılığıyla şifre alabildim. Bugün yaşadığım olayda ise kargo göndermek için gittim. Aynı bayan kutularının olmadığını söyledi. Ben de kendi kutumla göndermek istemiştim ki ” Saat 15:30’dan sonra kargo gönderemezsiniz. ” cevabına karşılaştım.

  Önceden yolladığımı söylediğimde ise öyle bir şeyin mümkün olmadığını, oranın yeni bir şube olduğunu ve her istediğim işlemi yapamayacağımı söyledi. Çalışanın benimle saygısızca konuşması ve PTT’nin hizmetini yerine getirememesi konusunda şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını umuyorum.

 • Mertcan 26 Nisan 2018 12:37 CEVAPLA

  Sultanbeyli Fatih Mahallesi postanesi saat 4:20’de kapanıyor işlerimizi halledemiyoruz.

 • Halis 9 Mart 2018 09:40 CEVAPLA

  Yurt dışından verdiğim kargolar Allah’a emanet geliyor. Kargo üzerinde açık adres ve kişi bilgileri olduğu halde kargo binanın kapısına bırakılıp gidiliyor. Şansa kargoyu biri görürse alıyoruz yoksa kargo kayıp böyle bir davranış hiç yakışmıyor.