MNG Kargo Sultanbeyli Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8,428 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: MNG Kargo Sultanbeyli Şubesi
 • ADRES: abdurrahmangazi Mh. Şanlıurfa Cd. No:37/C
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 419 94 20
 • WEB SİTESİ: www.mngkargo.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
Paket/Dağıtım/Servis 08:30 - 17:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • necati tiryaki 18 Ocak 2021 09:13 CEVAPLA

  01/14/2021 tarihinde kargomu teslim ettik diye msj atmışsınız ben işte olmama rağmen bana teslim etmişsiniz sözde fakat kargom elime ulaşmadı kargomu kime verdiniz yada nerde kaybetdiniz verilmeyen kargoyu nasıl teslim ettik diye msj atıyosunuz kargomun bulunmasını istiyorum
  yokda bu iş mahkemeye kadar gidecek

 • Cemal 8 Ekim 2020 12:17 CEVAPLA

  29.08.2020 tarihinde MNG Kargo Ardahan şubesinden tarafıma beyan edilen adrese gönderilmek üzere 922536603669 takip numaralı kargom MNG Sultanbeyli şubesi aracılığıyla tarafıma eksik teslim edilmiştir. Kargomda 15 kilogram bulunmakta olup 10 kilosu teslim edilmiştir. Kargomun eksik kalan kısmı MNG Kargo Ardahan şubesi tarafınca Marmara dağıtım şubesinde bulunduğu bildirildi. Buna rağmen kargo tekrar kayıp edildi. MNG Kargo Genel Müdürlüğe şikayet edildi şubeler arandı ne bir geri dönüş var ne de kayıp olan kargom ile ilgili bedel ödemesi yapıldı. Sorumsuzluğun fatura ağır kesilecektir.

  MNG Kargo Sultanbeyli şubesinin yaptığı sorumsuzluk kendilerini haksız konumuna düşürmektedir. Sorunum ile ilgili çözüm bulunmaz ise yasal mecralara başvuru yapmaktan avukatlarımı bilgilendirmekten yasal haklarımı sonuna kadar arayacağımdan tazminatımı talep edeceğimden şüpheniz olmasın. Kanaatimizce 5 kg bal MNG Sultanbeyli şubesi çalışanları tarafınca alındığını düşünmekteyim. Kargo çalışanları alınan kargo bedeline ait para üstü vermemek için bozuk para taşımamaktadır. Kargo paketlemesinin rezalet olması cabası.

 • Ahmet 21 Mayıs 2020 12:14 CEVAPLA

  Bu kadar saçma salak bir firma olamaz kargom evime gelecekti ama bana söyledikleri sacmalil gelip almanız lazım beyefendi diyorlar biz eve geldik ve siz evde yoktunuz diyor bahsettiği tarih 18 Mayıs yanı bu kadar saçma bisey olamaz söylediği tarihde sokağa çıkma yasağı vardı ve bütün aile evdeydik yalan söyledikleri bariz ortada ben bütün yasal haklara başvurucam ve şikayetçi olucam bu firma adına

 • Muharrem 8 Nisan 2020 16:35 CEVAPLA

  Öncelikle işini hakkıyla yapan kargo firmalara saygılar sunuyorum. Geçtiğimiz bu Zorlu karantina günlerde bazı ihtiyaçlarımızın temini konusunda e-ticarete yönelmek zorundayız. Alışveriş yapmak kolay lakin bazı sorumsuzluk sahibi kişi veya kurumlar bu durumu çekilmez hale sokmakta. Öncesinden tanıdık gelen yalanlarına devam etmekte. MNG Sultanbeyli Ahmet Yesevi şubesi kargomu bana şubeden aldırdı. Sebebi evde yoktunuz diyor. Yalan çünkü benim eşim ev hanımı ve 1 aya yakın süredir evden hiç çıkmadı buna rağmen MNG saha elemanı yalan söyledi. Bu ilk kez de başıma gelmiyor. Ben genel anlamda neredeyse bütün ihtiyaçlarımı internetten alan biriyim.

 • Tolga 17 Mart 2020 09:09 CEVAPLA

  4 Mart 2020 gönderim tarihli kargom MNG Kargo Hasanpaşa şubesinden teslim alındı ve Sultanbeyli Ahmet Yesevi şubesine gönderilmek üzere paketlendi. Ancak o günden bu Yana akıbeti belli değil. Arayıp sorduğumda alıcı şube Hasanpaşa’dan çıkmamış diyor, Hasanpaşa şube de alıcı şubenin yalan söylediğini kendilerinin çıkış yaptığını söylüyor. En son gelinen nokta ‘Üzerindeki Barkod düşmüştür kaybolmuştur’ denildi Hasanpaşa şube tarafından. Dalga mı geçiliyor? Kargo akıbeti öğrenmek istiyorum ve firmadan şikayetçiyim.

 • Ferhat 19 Şubat 2020 10:56 CEVAPLA

  mng kargo sultanbeyli şubesinin 3 yılı aşkındır sözleşmeli müşterisiyim. son 6 aya kadar her gün kargo götürdüğümüz için gelen kargolarımızı da şubeden alıyorduk ancak değişen koşullar sebebiyle her gün şubeye gitme ihtimalimiz olmuyor. normalde yapmaları gereken kargolarımızı getirmeleri için arayıp gelen kargolarımızı adrese getirmelerini söylüyoruz bugün belediye kapalı oraya gelemiyoruz gel şubeden al diyorlar. bu konunun dışında ayrıca 2017, 2018, 2019 yıllarından bazı (tamamı değil dönem dönem) mal bedelli (kapıda ödeme) kargoların ücretleri de tarafımıza gönderilmemiştir. alacaklı bulunduğumuz mng kargo’nun müşteri panelinde görülmektedir. bununla ilgili genel merkez, bölge müdürlüğü ve şube ile defalarca görüşmemize rağmen bu ücretler tarafımıza gönderilmemiştir. yetkilerden ricam bu durumların çözülmesidir.

 • Kadir 19 Şubat 2020 10:54 CEVAPLA

  Eşim kitap siparişi verdi. Kargo Sultanbeyli Ahmet Yesevi şubesinde cumartesi günü (08.02.2020) saat 10.34 de kurye ye teslim edilmek üzere zimmetlendi. Gün boyu evden hiç çıkmadım kargoyu teslim almak için. 12 den sonra Ahmet Yesevi şubesini aradım 14.30 -15.30 arası teslim edilecektir söylendi. Ama ne gelen oldu ne de giden. Müşteri hizmetlerini aradığım da yoğunluktan dolayı teslim edilmemiş tır dendi. Aksam eşime dalga geçer gibi bir mesaj geldi. Kargonuz adresinize getirilmiştir. Adreste bulunmadığınızdan pazartesi şubeye gelip teslim alabilirsiniz. Şaka gibiler ya. Böyle bir firma böyle sorumsuz, böyle iş ahlakı başka bir kargo firması görmedim. Resmen insanlarla dalga geçiyorlar. Binada kamera da var değil adresimize sokağa gelen bir tane MNG çalışanı yok. MNG Kargo insanların parasını alıp bir de anlamaz yerine koymayın.

 • Yasemin 25 Eylül 2019 13:12 CEVAPLA

  Sultanbeyli MNG Kargo her seferinde evde olmama rağmen siparişlerimi evde bulunmadığıma dair mesaj gönderip kargomu şubeye bırakıyor. Bir kere iki kere olur diyoruz da her seferinde mi aynı şey olur. Bu iş verenlerde hiç mi şüphe etmiyor kardeşim bu kargolar neden hep adres sıkıntısından şubeye geliyor diye. Sırf sizin yüzünüzden internette sipariş vermeye korkuyorum. Gerekli kişilerin ilgilenmesini rica ediyorum.

 • Ömür 25 Eylül 2019 13:06 CEVAPLA

  Kargom 3 gündür teslimat şubesinde bekletiliyor. Gönderi hareketinde teslim edilemedi yazıyor. Yani kapıya gelinmiş ve beni bulamamışlar. Ben evden bakkala dahi bilerek çıkmadım Çünkü Bu iki oldu MNG Kargo aynisini bir daha yaptınız. Aradığımda ise İstanbul Sultanbeyli Ahmet Yesevi şubesindeki telefona çıkan bayan yanındakine gittinizmi aradinizmi falan gibilerinden bir şeyler söylüyor. Bana geri söylenen bekletelim mi kargonuzu gelip alacak misiniz denildi. Bende benim kargom kapıma geldi mi ki ben gelip alayım dedim. Geri söylenen o zaman yarin kargonuz gelir denildi. Gerekli yerleri aradım şikayetimi yaptım. Yalnız herkes MNG Kargo’nun sorumsuzluğunu görsün diye burayada yazmak istedim.

 • Nurullah 8 Ağustos 2019 14:07 CEVAPLA

  21 Temmuz’dan itibaren 25 Temmuz’a kadar Sultanbeyli MNG Kargo Şubesine açtığım kurye talebi 6 gündün erteleniyor evime kimse gelmiyor, bu konuda çağrı merkezide Sultanbeyli şubesi de aynı şeyi söyleyip erteliyorlar, mağdur ediyorlar ve hiçbir çalışma yaptıkları yok şube telefonları bile açmıyor.

 • Yasin 28 Haziran 2019 08:32 CEVAPLA

  Kısa ve öz anlatıyorum. Kargom tüm gün boyunca evde olduğum halde adresinizde size ulaşamadık gibi bir SMS atılıp teslimatı yapılmadı. Ben kargomu şubeden almayacağım, siz benimle iletişime geçtikten sonra kapıma getireceksiniz. Sizden ricam insanların vakitlerini çalmayın belki ülke için fayda sağlayacak birileri vardır aramızda?

 • Dilan 23 Ekim 2018 13:42 CEVAPLA

  Sultanbeyli MNG Kargosu telefon açmaz ürün teslimatı yapmaz.
  Bu kadar sorumsuz çalışan bir firma daha görmedim. Ürünümü kaybettiler. Sonra buldular ama tam 20 gün sonra. Ve şimdi ürün Sultanbeyli şubesinde 4 Ekim tarihinden bu yana. Ve arıyorum açmıyorlar açtıklarında XA yarin teslimat yapacağız deyip ürünümü bana getirmiyorlar. Bu kadar sorumsuz bir firma daha görmedim.

 • Arzu 7 Ağustos 2018 14:38 CEVAPLA

  30.07.2018 tarihinde gelen mesajda siparişiniz teslim edilmek üzere yola çıkmıştır yazıyor ne gelen var ne giden mesaj atmıyorlar not bırakmıyorlar ben mail de aldığım sitenin bana attığı mailini görüyorum ve teslim edilmediğini kargo şirketine geri gönderildiğini öğreniyorum kargo şirketini arıyorum açan yok. Sultanbeyli MNG Kargo’dan şikayetçiyim 1 haftada 1 kargo teslim edilemez mi ya bu ne saçmalık. Her seferinde sorun yaşıyorum.

 • Emre 9 Mart 2018 09:43 CEVAPLA

  RL910460 numaralı gönderimiz Sultanbeyli şubesi tarafından 6 gündür alıcısına teslim edilmedi. Not bırakıldı yazıyor ama müşterimiz hiç uğramadıklarını söylüyor. Gönderimizin alıcısına ulaştırılmasını rica ediyorum.

 • Bİlal 2 Şubat 2018 11:48 CEVAPLA

  2 aydır tarafıma gönderilen bir kargoyu getiremeyen bir kargo firması ve üzerine aradığınızda haksız oldukları halde hala sorumsuzca yaklaşımları, çözümlemeye yönelik hiçbir çalışma yok. Çalışanlardan tutun Sultanbeyli, Aymakoop ve İstoç Şubesine kadar ve dahilinde merkez birimine kadar mağduriyetim hala devam etmekte artık yoruldum aramaktan. Üzerine imha edilecek tehditti de ayrı bir psikoloji. Bir de bunun parasını da isterler gel de çıldırma.

 • Ferhan 1 Şubat 2018 09:06 CEVAPLA

  MNG Kargo İstanbul Sultanbeyli şubesi cumartesi gününden beri kargomu getirmiyor. Aradığımda evde olduğum halde evde bulamadık diyor. Madem bulamadınız neden kapıda not yok? 3 gündür arıyorum çok ilgisizler dönüş yapacağız diyorlar dönmüyorlar.

 • Zübeyde Y. 16 Ocak 2018 09:55 CEVAPLA

  Merhaba, MNG Kargo paketleri yanlış adrese götürüp bu sefer ulaşılamadı deyip tekrar kargomu götürüyor ve Şubeyi aradığım zaman hiç bir şekilde ulaşamıyorum, ürünlerim elime geçmediği için mağdur oluyorum. Konu hakkında acil aksiyon alınmasını rica ederim.

 • Zuhal 15 Ocak 2018 10:00 CEVAPLA

  2 gün önce Sultanbeyli MNG Kargo’ya ulaşan kargom mesafe kısa olmasına rağmen teslim edilmedi, aradım önce defalarca telefonu açmadılar, sonra açtılar, hafta sonu araya girecek teslim edilsin artık dedim, buna rağmen hala iletilmedi, yorumlara bakıyorum herkes bu firmadan şikayetçi, ya düzeltilsin bu sorun ya da kapatılsın bu firma.

 • Melek 12 Ocak 2018 09:59 CEVAPLA

  xxx numaralı kargonuz adresinize getirilmiştir. Bulunamadığınızdan şubemizde beklemekte olup, yarın almanız rica olunur. Defalarca bu sorun Sultanbeyli MNG Kargo’su tarafından yaşanıyor. Artık özellikle belirtiyorum MNG Kargo ile çalışan hiçbir firma ile çalışmıyorum. Büyük ciddiyetsizlik.