MNG Kargo Sultanbeyli Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,451 ZİYARETÇİ
 • KURUM / FİRMA: MNG Kargo Sultanbeyli Şubesi
 • ADRES: abdurrahmangazi Mh. Şanlıurfa Cd. No:37/C
    SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 • TELEFON: 0216 419 94 20
 • WEB SİTESİ: www.mngkargo.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
Paket/Dağıtım/Servis 08:30 - 17:00
HİZMET BÖLGELERİ SULTANBEYLİ
QR KODU

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Yasin 28 Haziran 2019 08:32 CEVAPLA

  Kısa ve öz anlatıyorum. Kargom tüm gün boyunca evde olduğum halde adresinizde size ulaşamadık gibi bir SMS atılıp teslimatı yapılmadı. Ben kargomu şubeden almayacağım, siz benimle iletişime geçtikten sonra kapıma getireceksiniz. Sizden ricam insanların vakitlerini çalmayın belki ülke için fayda sağlayacak birileri vardır aramızda?

 • Dilan 23 Ekim 2018 13:42 CEVAPLA

  Sultanbeyli MNG Kargosu telefon açmaz ürün teslimatı yapmaz.
  Bu kadar sorumsuz çalışan bir firma daha görmedim. Ürünümü kaybettiler. Sonra buldular ama tam 20 gün sonra. Ve şimdi ürün Sultanbeyli şubesinde 4 Ekim tarihinden bu yana. Ve arıyorum açmıyorlar açtıklarında XA yarin teslimat yapacağız deyip ürünümü bana getirmiyorlar. Bu kadar sorumsuz bir firma daha görmedim.

 • Arzu 7 Ağustos 2018 14:38 CEVAPLA

  30.07.2018 tarihinde gelen mesajda siparişiniz teslim edilmek üzere yola çıkmıştır yazıyor ne gelen var ne giden mesaj atmıyorlar not bırakmıyorlar ben mail de aldığım sitenin bana attığı mailini görüyorum ve teslim edilmediğini kargo şirketine geri gönderildiğini öğreniyorum kargo şirketini arıyorum açan yok. Sultanbeyli MNG Kargo’dan şikayetçiyim 1 haftada 1 kargo teslim edilemez mi ya bu ne saçmalık. Her seferinde sorun yaşıyorum.

 • Emre 9 Mart 2018 09:43 CEVAPLA

  RL910460 numaralı gönderimiz Sultanbeyli şubesi tarafından 6 gündür alıcısına teslim edilmedi. Not bırakıldı yazıyor ama müşterimiz hiç uğramadıklarını söylüyor. Gönderimizin alıcısına ulaştırılmasını rica ediyorum.

 • Bİlal 2 Şubat 2018 11:48 CEVAPLA

  2 aydır tarafıma gönderilen bir kargoyu getiremeyen bir kargo firması ve üzerine aradığınızda haksız oldukları halde hala sorumsuzca yaklaşımları, çözümlemeye yönelik hiçbir çalışma yok. Çalışanlardan tutun Sultanbeyli, Aymakoop ve İstoç Şubesine kadar ve dahilinde merkez birimine kadar mağduriyetim hala devam etmekte artık yoruldum aramaktan. Üzerine imha edilecek tehditti de ayrı bir psikoloji. Bir de bunun parasını da isterler gel de çıldırma.

 • Ferhan 1 Şubat 2018 09:06 CEVAPLA

  MNG Kargo İstanbul Sultanbeyli şubesi cumartesi gününden beri kargomu getirmiyor. Aradığımda evde olduğum halde evde bulamadık diyor. Madem bulamadınız neden kapıda not yok? 3 gündür arıyorum çok ilgisizler dönüş yapacağız diyorlar dönmüyorlar.

 • Zübeyde Y. 16 Ocak 2018 09:55 CEVAPLA

  Merhaba, MNG Kargo paketleri yanlış adrese götürüp bu sefer ulaşılamadı deyip tekrar kargomu götürüyor ve Şubeyi aradığım zaman hiç bir şekilde ulaşamıyorum, ürünlerim elime geçmediği için mağdur oluyorum. Konu hakkında acil aksiyon alınmasını rica ederim.

 • Zuhal 15 Ocak 2018 10:00 CEVAPLA

  2 gün önce Sultanbeyli MNG Kargo’ya ulaşan kargom mesafe kısa olmasına rağmen teslim edilmedi, aradım önce defalarca telefonu açmadılar, sonra açtılar, hafta sonu araya girecek teslim edilsin artık dedim, buna rağmen hala iletilmedi, yorumlara bakıyorum herkes bu firmadan şikayetçi, ya düzeltilsin bu sorun ya da kapatılsın bu firma.

 • Melek 12 Ocak 2018 09:59 CEVAPLA

  xxx numaralı kargonuz adresinize getirilmiştir. Bulunamadığınızdan şubemizde beklemekte olup, yarın almanız rica olunur. Defalarca bu sorun Sultanbeyli MNG Kargo’su tarafından yaşanıyor. Artık özellikle belirtiyorum MNG Kargo ile çalışan hiçbir firma ile çalışmıyorum. Büyük ciddiyetsizlik.