HABER DETAYI

12 Aralık 2018 11:08

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi Sultanbeyli’ye Taşınacak

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi Sultanbeyli’ye Taşınacak

Türkiye’nin en büyük göğüs hastalıkları hastanelerinden Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin geçtiğimiz hafta ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin bulunduğu kısmının çatısı çökmüş, çökme nedeniyle de ameliyatlar ertelenmişti. Gelişmelerden sonra hastanenin ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin Sultanbeyli’ye taşınmasına karar verildi.
.
İstanbul Maltepe’deki Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin bulunduğu D Blok’un çatısı çökmüş, binanın üst katındaki bazı tıbbi cihazlar da sular altında kalmıştı. Geçtiğimiz hafta yaşanan bu olay nedeniyle ikisi acil yaklaşık 10 hastanın ameliyatı da ertelenmişti.
.
SULTANBEYLİ’YE TAŞINIYOR
Tadilata alınan D Blok’taki ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin Sultanbeyli’ye taşınacağı öğrenildi. Taşınma işlemi nedeniyle de ameliyatlar bir hafta süreyle durduruldu. Öte yandan hastanede taşınma işlemlerinin başladığı ve cuma günü tamamlanacağı öğrenildi.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi
0216 564 24 00 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.