HABER DETAYI

15 Mart 2018 09:26

Başhekim’den Tıp Bayramı Mesajı

Başhekim’den Tıp Bayramı Mesajı

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa BULUT, hastanenin resmi web sitesinden 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı yayınladı. İşte o mesaj:

.

“14 Mart Tıp bayramı dolayısıyla yılda bir defa da olsa hatırlanmak güzel. Bu vesileyle tüm meslektaşlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını kutlarım. Bizleri yetiştiren hocalarımıza hayatta olanlara saygı ve hürmetlerimi sunar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dilerim.”

.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi
0216 564 24 00 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

 • Muttalip 24 Ocak 2019 16:17 CEVAPLA

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi hiçbir şeye bakmıyor, hastalığın ne olursa olsun kapıdan geri gönderiyor. Doktorlar hiçbir şekilde ilgilenmiyor, hastalığın ne olursa olsun bir şeyin yoktur ağrın falan olamaz diyorlar. Doktorlar yüzüne bakıp çık dışarı diyorlar, zor bir hastalığınız dahi olsa bakmıyorlar.

 • Ahmet erol 12 Ekim 2018 02:15 CEVAPLA

  Bu hastahanenin C.i.m.e.r ve G.i.m.e.r ‘in kesinlikle ve kesinlikle denetimine girmeli yoksa yok yere cok kisinin canina neden olurr insanlik denen bir sey yok sisteminden tut doktoruna kadar çunku çok çirkin hareketlerle karşilaştimm Adam trafik kazasi gecirmis kanlar icerisinde fiziki kiriklarla can cekismesine rağmen acilen bu hastahaneye getirmek zorunda kaldiklari için uç gun boyunca kirik yerleri şişmesine rağmen ameliyata almiyorlar çunku doktorumuz yok neden yok ozel bir işi varmiş bu adamin en buyuk ve en özel işi kendi işidir cunku devlet seni bunun icin yetistirmis oraya koymuş sonra doktorumuz oraya geldikten sonra hastamiź acil olmadigi icin alamiyoruz ameliyatta demesi sizce ne kadar doğru trafik kazasindan cikip o.kadar yara bere kiriklar içerisinde ve oradaki acil bakmak zoruda kalan doktor onceden teşhisi koyup acilen ameliyatta alinmalidir diyende bu hastahanenin doktoru fakat biz doktorumuzun ozel.isinden ettigimiz icinn egosunu tatmin etme amacli hastamizi ameliyatta almadiğini ve baska hastahaneye sevkimizi istediğimizdede red vermek zorunda kalacağiz demesi sonrada sadece biz bakarsak bakariz bakmasak baska bir hastahaneye gitme gibi bir sansi yok demesi de insanlik.disı bir hareket yazik yazikk yaa

 • Ümit 4 Ekim 2018 15:13 CEVAPLA

  Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi çok soğuk, acil girişinde lodos var. Her yerden cereyan yapıyor. Otomatik kapıları çalışmıyor. Tuvaletleri çok pis ve hijyen yok. Disiplinsiz bir yer gibi duruyor. 2. kez geldim. Bence İstanbul’un en kötü hastanesi, denetleme yapılmasını rica ediyorum.

  • Aysel 9 Ekim 2018 16:12 CEVAPLA

   Hiç temiz bir hastane deil kapilar calismiyor ve cok soguk giriyor giriste içeriye ceryan yapiyor heryer