HABER DETAYI

15 Mart 2018 09:26

Başhekim’den Tıp Bayramı Mesajı

Başhekim’den Tıp Bayramı Mesajı

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa BULUT, hastanenin resmi web sitesinden 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı yayınladı. İşte o mesaj:

.

“14 Mart Tıp bayramı dolayısıyla yılda bir defa da olsa hatırlanmak güzel. Bu vesileyle tüm meslektaşlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını kutlarım. Bizleri yetiştiren hocalarımıza hayatta olanlara saygı ve hürmetlerimi sunar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dilerim.”

.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi
0216 564 24 00 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

 • Büşra 25 Kasım 2021 16:09 CEVAPLA

  Sultanbeyli devlet Hastanesi;
  Dün Covid-19 testi için hastaneye gittim ve testimi yaptırdım. 3 güne sonucumun çıkacağını söylediler ve bende bunun üzerine doktora danıştım oda 2 günlük rapor yazacağını SGK ® üzerine işleyeceğini söyledi ve işlenmediğini bunun üzerine iş yerimden rapor olmadığından dolayı işe çağrılmam iş yerindeki kişilerin risk altında olması hiç yakışır bir şey değil. Nasıl bir sorumluluk üstlendiler anlamış değilim böyle bir sorumluluk yok. Yapamayacağınız bir mesleği edinmeyin lütfen…
  Söylediklerimin dikkate alınmasını ve buna bir çözüm getirilmesini arz ederim🙏

 • Umut 7 Ağustos 2021 23:31 CEVAPLA

  30.07. 2021 saat 00.10 müşahede odasında serum takılırken bir bayan personel asık suratlı bir şekilde yanıma gelip damar yolu bulamayıp kolumu delik deşik etti daha sonra bıraktı erkek bir personel geldi o da elimden damaryolu aradı ve damar yerine deri altından sıvı verdi elim 3 gündür şiş rezilliğin böylesini görmedim resmen kasap personelleri var acemiliğin böylesi yok lakayıt lakayıt konuşmalar sabaha kadar da deneyebiliriz dedi personel damar yolunu deneme tahtası miyim deyince bana olduğu kadar olmadığı kader dedi erkek personel.

 • Şerife 7 Ağustos 2021 23:25 CEVAPLA

  Hamile olduğum halde iki aydır randevu vermiyorlar hiç iyi hizmet verilmiyor ilgilenilmiyor derhal birilerinin bu şikayetlerimizi okuyup bizlere yardımcı olmalarını istiyorum rica ediyorum şu randevu neden alamıyorum almamı sağlayın lütfen bekliyorum

 • Derya 8 Ekim 2020 12:14 CEVAPLA

  Kadın doğum bölümüne geliyorum ve her seferinde doktor geç geliyor fazlasıyla beklemek zorunda kalıyoruz. Bu 2 İnci böyle oluşu bu konu hakkında dönüş yapılmasını bekliyorum. Doktorun ilgilenmesiyle kesinlikle bir şikayetim yok. Ama şu süreçte kalabalık ortamda duruyoruz.

 • Servet 6 Mart 2020 16:23 CEVAPLA

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi ortopedi doktoru h**o** kırılıp parçalanmış bir ayağa sadece basit bir çatlak diyip alçıya aldırdı. İki tane Ağrı kesici verip bir ay böyle dursun deyip bizi gönderdi. Daha sonra günler de kardeşimin ağrısı hiç geçmedi. K**araştırma Hastanesine götürüp doktora durumu deyince alıcıyı açıp bakması ayağın kangirene gittiğini demesi kan toplayıp deri ayağın iltihap sarması ayak neredeyse bir iki gün daha kalsa kesilecek duruma gelmiş olduğunu dedi doktorumuz ilk çekilen filime bakınca bu ayak düştüğü gün ameliyatlık olmuş dedi neden bu kadar beklediniz diye kızdı. Allah razı olsun hemen yatış yaptı ve yarın ameliyat olacak. Şimdi soruyorum bu da doktor oda insanların hayatı bu kadar basit değil 19 yaşında bir gencin hayatını bir doktorun cahilliği mahvediyordu.

 • Aysel 6 Mart 2020 16:17 CEVAPLA

  25.02.2020 de Sultanbeyli Devlet Hastanesine endoskopi randevusu almaya gittim. Kaybettiğim randevu kağıdını tekrar çıkarmak için genel cerrahi doktoru s… K. A gittim. 1 hafta önce gittiğimde de aynı aşağılayıcı tavrı göstermişti şimdi dozunu daha arttırdı 30 saniye de çıkaracağı kağıdı bir daha veremeyeceğini söyledi.

  Vermesi gerektiğini başka seçeneğim olmadığını söyledim. Israrla veremem ne yaparsanız yapın dedi. İlk iş 184 arayıp şikayet oluşturdum. Yetmedi hasta haklarına şikayet dilekçesi verdim. Son olarak da buraya yazıyorum.Devam edeceğim.

 • Kadir 6 Mart 2020 16:12 CEVAPLA

  Kurumunuzdaki çalışan heyet raporu almak üzerindeki istenilen tüm aşamalardaki çalışan personelden şikayetçiyim evet çözümlemek çok kolay kan tahlilim çıktıysa eğer bana direk kağıt verilsin ikide bir git gel yaptırmalarından ve boşuna olanlardan bahsediyorum psikiyatri bölümündekiler de dahil buna insanları yormadan olumlu ya da olumsuz bir evrakla o dakika gönderilmesini talep eder ve hastane çalışanlarından doktorlara tek bir sözüm yok aldıkları eğitimin hakkını çok güzel bir şekilde veriyorlar kalite burada belli oluyor normal doktor ya da hemşire olmayan masa personellerinizin tavırlarını ve umursamaz hareketlerini bazen karşısındaki insan da kaldırmayabilir veya bir yeri sorduğunda anlamaya bilir hastadır veya yorgundur sonuçta her gün çok iyi bir enerji ile uyanmıyor insan hep dinç ya da mutlu olamaz ve diyeceğim o ki. Masa başındaki çalışan personel ile karşısındaki insan cahil olabilir, kulakları duymaz, gözleri görmüyor olabilir ve en önemlisi yaşlı biri olabilir. Her masada oturan arkadaş personelden ricam sonuçta bu bir ekmek teknesi bir insanın evine götürdüğü helal rızkı ve bunu yoğunlukta kalabalık da olsa karşındakine saygı duymayabilirsin ama rızkına saygı duysunlar ve gelen hastaları güler yada ufak tebessümle karşılayabilirler sonuçta ben bir insanım nezaket gösterdiğim her kimse bana da bunu göstermek zorunda bu görgü ve edeptir. Kurumunuzun doktor hemşire haricinde çalışan insanların agresif olduğunu düşünüyorum.

 • Onur 19 Şubat 2020 10:58 CEVAPLA

  13.02.2020 saat 09.20 de randevumuz vardı c**s** c**a**adli çocuk sağlık doktoruna gösterdikten sonra bizi ultrasona yönlendirdi. Ultrason kayıt sekreteri 4 numaralı odaya kayıt açtı sıra numaramız 45. Sıra içeride olan hasta sırası 22 lerdeydi bizim çocuğumuz 2 aylık bebek enfeksiyon riski var sekretere ve doktora 2 3 defa rica etmemize rağmen bekleyeceksiniz dendi bebekler o sıralarda hastamı olsun bir de toplam ultrason odası var her biri ful bu hastanenin düzensizliği disiplinsizliği bu hastanenin iyice bir araştırılıp öyle gidilmesi gerek.insanlar saldırmak için yer arıyor bir daha asla gitmem. Bir de SGK ödüyoruz..

 • Dilber 19 Şubat 2020 10:52 CEVAPLA

  06 Şubat 2020 oğlumu çocuk cerrahına muayene ettirmeye çalıştım. Doktor demeye dilim varmıyor. Ben durumu izah etmeye çalışırken sürekli acelesi olduğunu hastaların beklediğini toplantıya gideceğini tekrarlayıp durdu. Böyleleri dayak yemeyi hak ediyor. O doktor vatandaşların vergisiyle maaş alıyor. Devlet Hastanesi diye bu kadar kötü mü davranmak zorundalar. İnsanlara yok mu burda bunları okuyan müdahale edecek biri ki ben bu kadını Sağlık Bakanlığı’na şikayet edeceğim, çünkü söz konusu 3 yaşında bir çocuğun sağlığı.

 • Muttalip 24 Ocak 2019 16:17 CEVAPLA

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi hiçbir şeye bakmıyor, hastalığın ne olursa olsun kapıdan geri gönderiyor. Doktorlar hiçbir şekilde ilgilenmiyor, hastalığın ne olursa olsun bir şeyin yoktur ağrın falan olamaz diyorlar. Doktorlar yüzüne bakıp çık dışarı diyorlar, zor bir hastalığınız dahi olsa bakmıyorlar.

 • Ahmet erol 12 Ekim 2018 02:15 CEVAPLA

  Bu hastahanenin C.i.m.e.r ve G.i.m.e.r ‘in kesinlikle ve kesinlikle denetimine girmeli yoksa yok yere cok kisinin canina neden olurr insanlik denen bir sey yok sisteminden tut doktoruna kadar çunku çok çirkin hareketlerle karşilaştimm Adam trafik kazasi gecirmis kanlar icerisinde fiziki kiriklarla can cekismesine rağmen acilen bu hastahaneye getirmek zorunda kaldiklari için uç gun boyunca kirik yerleri şişmesine rağmen ameliyata almiyorlar çunku doktorumuz yok neden yok ozel bir işi varmiş bu adamin en buyuk ve en özel işi kendi işidir cunku devlet seni bunun icin yetistirmis oraya koymuş sonra doktorumuz oraya geldikten sonra hastamiź acil olmadigi icin alamiyoruz ameliyatta demesi sizce ne kadar doğru trafik kazasindan cikip o.kadar yara bere kiriklar içerisinde ve oradaki acil bakmak zoruda kalan doktor onceden teşhisi koyup acilen ameliyatta alinmalidir diyende bu hastahanenin doktoru fakat biz doktorumuzun ozel.isinden ettigimiz icinn egosunu tatmin etme amacli hastamizi ameliyatta almadiğini ve baska hastahaneye sevkimizi istediğimizdede red vermek zorunda kalacağiz demesi sonrada sadece biz bakarsak bakariz bakmasak baska bir hastahaneye gitme gibi bir sansi yok demesi de insanlik.disı bir hareket yazik yazikk yaa

 • Ümit 4 Ekim 2018 15:13 CEVAPLA

  Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi çok soğuk, acil girişinde lodos var. Her yerden cereyan yapıyor. Otomatik kapıları çalışmıyor. Tuvaletleri çok pis ve hijyen yok. Disiplinsiz bir yer gibi duruyor. 2. kez geldim. Bence İstanbul’un en kötü hastanesi, denetleme yapılmasını rica ediyorum.

  • Aysel 9 Ekim 2018 16:12 CEVAPLA

   Hiç temiz bir hastane deil kapilar calismiyor ve cok soguk giriyor giriste içeriye ceryan yapiyor heryer