HABER DETAYI

26 Aralık 2017 08:38

Sultanbeyli Müftülüğü Aralık Ayı Mutat Personel Toplantısı

Sultanbeyli Müftülüğü Aralık Ayı Mutat Personel Toplantısı

Sultanbeyli Müftülüğü Aralık Ayı Mutat toplantısı Merkez Kuran Kursu toplantı salonunda gerçekleştirildi. 2017 yılı son personel toplantısına Sultanbeyli Kaymakamı Metin KUBİLAY katılarak din görevlilerimize yönelik konuşma gerçekleştirdiler.
.
Metin KUBİLAY yaptığı konuşmada; Müftülük hizmetleri, Müftülüğümüzün diğer kurumlar ve sivil toplum kuruluşları ile yaptığı işbirliğinden duyduğu memnuniyeti belirterek Müftümüz Bürhan KELEŞ ve Din görevlilerine teşekkürlerini iletti. Bundan sonra da yapılan hizmetlerin devamını ve gösterilen özverinin sürdürülmesi temennilerini belirttiler.
.
Toplantı sonrasında Sultanbeyli Sağlık Grup Başkanlığınca Din görevlilerimize uyuşturucu ile mücadele yöntemleri hakkında sunum yapıldı.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli İlçe Müftülüğü
0216 398 88 69 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Şükrü 7 Şubat 2020 11:42 CEVAPLA

    Sultanbeyli merkez camisinin kadın mescit giriş kapısının değiştirilmesi istiyoruz bunun için gereğinin en kısa zamanda yapılmasını arz ediyorum saygılarımla bilginize sunarım bir an önce ilgilenilmesini istiyoruz bu durum dinen de caiz değildir bunun için ilgilenin en kısa zamanda.

  • Zübeyir büşü 3 Eylül 2018 10:07 CEVAPLA

    Neden diyanete bagli olan ana okullari kayit parasi alir ve bu para nerede harcanir aylik 80tl zaten veriyoruz