HABER DETAYI

14 Mart 2019 09:30

Sultanbeyli Halk Eğitimi Merkezi Kursları Başvuruları Devam Ediyor

Sultanbeyli Halk Eğitimi Merkezi Kursları Başvuruları Devam Ediyor

Sultanbeyli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan ve tamamen ücretsiz olan Aşçılık, Halk Oyunları ve Okuma Yazma Kursları için başvurular devam ediyor.

.

AŞÇILIK MESLEĞİNİZ OLSUN
Gençlere ve yetişkinlere yönelik ücretsiz aşçılık kursunda profesyonel aşçılığa adım atılabilir. Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi yetkilileri, aşçılığı meslek edinmek isteyenlere kursa davet etti.
Aşçılık Kursu Detayları İçin Tıklayınız…
.
HALK OYUNLARI TOPLULUĞU KURULUYOR
Yetişkinlere yönelik halk oyunları kursunda “Karşılama”, “Zeybek”, “Kaşık Oyunları”, “Horon” “Kafkas Oyunları”, “Bar” ve “Halay” gibi halk oyunları eğitimi verilecek. Sultanbeyli halk oyunları ekibinde yer almak isteyenler ücretsiz kursa kayıt olabilir.
Halk Oyunları Kursu Detayları İçin Tıklayınız…
.
YETİŞKİNLERE OKUMA YAZMA KURSU
“Okumanın yaşı yoktur!” prensibi ile verilen okuma yazma kursları, “Okuryazarlık Seferberliği” kapsamında düzenleniyor. Yetişkin okuma yazma eğitimi, hayat boyu öğrenmenin temelini oluşturuyor. Kurslar, eğitim ve öğretim hakkından yararlanamayan ve temel okuma yazma eğitimini tamamlamayan kişilerin, yasaların kendilerine verdiği hak ve özgürlüklerden yararlanmalarını öngörüyor.
Okuryazarlık Kursu Detayları İçin Tıklayınız…
.
Kurslar tamamen ÜCRETSİZ olup, Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi, Sultanbeyli’deki tüm okullar ve Sultanbeyli’nin tüm mahalle muhtarlıklarında kayıt yapılabiliyor.
.
Detaylar ve iletişim için:

Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü
0216 592 65 65 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.