HABER DETAYI

25 Aralık 2017 13:48

Sultanbeyli Emniyet Teşkilatına Başarı Belgesi

Sultanbeyli Emniyet Teşkilatına Başarı Belgesi

Sultanbeyli Kaymakamı Metin KUBİLAY, Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevlerini üstün başarı ve fedakârlıkla yerine getiren İlçe Emniyet Müdürü Ayhan KARADUMAN, İlçe Emniyet Müdür Yardımcıları Murat ÖZTAŞ ve Gülpınar ADİR, Komiser yardımcıları Yılmaz ŞAHİN, Günhan DEMİRDAĞ, Bayram ASLAN, Sedat ŞEN, Nadir KILIÇ, Serdar YUCAR ve Emin AYDOS’u makamında kabul edip, başarı belgesi takdim etti.
.
Kaymakam KUBİLAY burada yaptığı konuşmada ”Başarılı çalışmalarınızdan dolayı başta Emniyet müdürümüz olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. İlçemizin asayişi ve güvenliğinin devamı noktasında çok güzel çalışmalara imza attınız. İlçemiz ülkemizin her tarafından vatandaşlarımızın yaşadığı, nüfusun hızla arttığı bir yer. Bir yıldır Sultanbeyli’de Sultanbeyli Kaymakamı olarak görev yapıyorum, bu süre zarfında önemli bir asayiş sıkıntısı olmadı. Yapılan birçok operasyonla terör örgütlerine, teröristlere ve uyuşturucu tacirlerine darbe vuruldu ve adalete teslim edildi. Emniyet personelimizin çoğu zaman sabahlara kadar devam eden çalışmaları var. Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde çok yoğun çalıştığınızı biliyorum. 2018 yılı inşallah ülkemiz için, Sultanbeyli için, emniyet teşkilatımız için iyi bir yıl olur. İlçe Kaymakamı olarak başarılarınızın devamını diliyor, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.
.
Emniyet Müdürü Ayhan KARADUMAN ise ”Yeni emniyet binamıza taşındık. Personel sayımız yeni mezun arkadaşların gelmesiyle birlikte daha da artacak. Bu sayede bizde ilçemizde görev yapan ekip sayısını arttıracağız. Tek amacımız Sultanbeyli’de oturan vatandaşlarımızın daha huzurlu ve güvenli bir ilçede yaşamalarını sağlamak. Bu noktada verdiğiniz desteklerden dolayı şahsınıza teşekkür ediyorum.” dedi.
.
Emniyet personelleriyle bir süre sohbet eden Kaymakamımız daha sonra ‘Başarı Belgelerini takdim etti.
.
Çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sonlandırıldı.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü
0216 398 86 72 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.