HABER DETAYI

10 Şubat 2018 08:23

Spor Şenliklerine Büyük İlgi

Spor Şenliklerine Büyük İlgi

Sultanbeyli Belediye Başkanlığı Spor Salonu’nda yapılan ilçe spor şenlikleri töreni renkli görüntülere sahne oldu. İlçe sakinleri sporcuların yetenek dolu gösterilerini ilgiyle izledi.
.
Sultanbeyli Belediyesi, Sultanbeyli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ortaklaşa “Sultanbeyli ilçe spor şenlikleri” düzenledi. Sultanbeyli Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen etkinliğe çok sayıda sporcu ve izleyici katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program daha sonra renkli görüntülere sahne oldu. Sporcuların heyecan dolu gösterileri programa katılanlara zevkli anlar yaşattı. İlçe Spor Şenlikleri kapsamında okul sporları ile ilgili farkındalık oluşturmak, öğrencilerin en üst düzeyde müsabakalara katılımının sağlanması ve spora yönlendirilmesi amaçlanıyor. 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı kapsamında Sultanbeyli’de tüm okulların katılımı ile gerçekleştirilecek organizasyonda 11 branşta müsabakalar yapılacak.
.
Belediye Başkanı Hüseyin Keskin Programda yaptığı konuşmada ülke gündemini değerlendirdi. Zeytin Dalı operasyonunda ülkemizin güvenliğini sağlamak için şehit olan askerlere rahmet dileyen Başkan Keskin konuşmasını gençlere yönelik yapılan çalışmalarla sürdürdü. Sultanbeyli’nin sorunlarını geride bıraktığını kaydeden Başkan Keskin gençlerin daha kaliteli eğitim alması için yoğun çaba harcadıklarını vurguladı.
.
Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay da yaptığı konuşmada gençlerin böyle coşkulu bir programda bir araya gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gençlere yönelik Sultanbeyli Belediyesi’nin çok önemli projeleri var” dedi. Programda ayrıca düzenlenen müsabakalarda ödül alan sporculara madalya ve kupaları takdim edildi.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Belediye Başkanlığı
0216 564 13 00 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.