HABER DETAYI

6 Kasım 2018 16:02

”Sanaldan Spora” Ödüllü Canlı Yayın Programları Başlıyor

”Sanaldan Spora” Ödüllü Canlı Yayın Programları Başlıyor

Sultanbeyli Belediyesi ilçe sakinlerini spora ve sağlıklı yaşama yönlendirmek için “Sanaldan Spora” projesini hayata geçiriyor.

.
Günümüzün en önemli sorunları arasında hareketsiz yaşam ve sosyal ortamdan kopma geliyor. Hareketsiz yaşamı tercih eden bireyler bir süre sonra çeşitli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalıyor. Bu sorunlara çözüm üretmek için çeşitli çalışmalar yapan Sultanbeyli Belediyesi, yaptığı farkındalık projelerine bir yenisini daha ekliyor. Özellikle gençleri sanal ortamdan alıp spora ve sağlıklı yaşama yönlendirecek olan “Sanaldan Spora” projesi önümüzdeki hafta hayata geçecek.
.
Program Nasıl Gerçekleşecek
Spor camiasının tanıdık yüzleri olan Emre Tilev ve Harun Şen’in birer hafta arayla sunacağı yarışma, Sultanbeyli Belediyesi’nin facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayında sorulan sorulara takipçiler yorum olarak cevap verecek ve doğru cevap veren ilk 10 kişiye bisiklet, futbol, basketbol, voleybol topu ve satranç hediye edilecek. Her hafta Pazartesi günü saat: 20.00’da başlaması planlanan yarışmanın ilki, 12 Kasım Pazartesi Günü yapılacak. Sorulan sorulara doğru cevap verenler hediyelerini bir hafta içinde Sultanbeyli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne kimlik ibraz ederek teslim alacak.
.
Yarışma Katılım Koşulları

  • Yarışma boyunca her katılımcı en fazla 1 kez ödül alabilir.
  • Doğru cevabın verildiği profil fake (Sahte) hesap olmamalıdır.
  • Her soruya doğru cevabı veren ilk 10 kişi hediye kazanacaktır.

.
Ödüllü Canlı Yayın
Tarih: 12 Kasım Pazartesi
Saat: 20.00
Sunucu: Emre Tilev
.
Sultanbeyli Belediyesi Facebook Beğeni Sayfası
https://www.facebook.com/SultanbeyliBel/

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Belediye Başkanlığı
0216 564 13 00 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.