HABER DETAYI

27 Şubat 2020 09:51

Mülkiyet Ofisine Başvurular Yoğunlaştı

Mülkiyet Ofisine Başvurular Yoğunlaştı

Son günlerde tapu haberlerinin gündeme gelmesiyle mülkiyet ofisine başvuran ve yeriyle ilgili fiyatları gören vatandaşların başvuruları arttı.
.
Geçtiğimiz yıl açılan ve Sultanbeyli’de hisseli parseller konusunda en doğru bilgilerin alındığı mülkiyet ofisi, yoğun günler yaşıyor. Yakın zamanda birçok basın yayın organında çıkan tapu haberleri ofisi hareketlendirdi. Haberleri gören birçok vatandaş ofise gelerek yetkililerden en doğru bilgileri alıyor ve tapu başvurusu yapıyor.
Konuyla ilgili değerlendirme yapan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Vatandaşlarımız yoğun şekilde mülkiyet ofisimize geliyor. Kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyerek mülkiyet ofisimize gelen hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımı mülkiyet ofisine davet ediyorum.” dedi.
.
Parsellerin Neredeyse Tamamının Metrekaresi 150 ile 500 Lira Arasında
Hisseli parsellerin fiyatlarının 2012 yılında çıkan 2B rayiç bedellerine göre belirlendiğini ifade eden Başkan Keskin, “Parsellerin büyük bölümünün metrekare fiyatı 150 ile 500 lira arasında. Kanunun imkân tanıdığı tüm kolaylıkları hemşehrilerimize sağladık. Bizim amacımız ilçemize bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da katkı sağlamak. Sultanbeyli bizim sevdamız ve biz burada yaşıyoruz. Hemşehrilerimden ricam, mülkiyet ofisine gelmeleri ve orada arkadaşlarımızdan gerçek doyurucu bilgileri almaları. Şu günlerde zaten ofisimiz yoğun şekilde çalışıyor. Cuma günü Merkez Camii avlusunda hemşehrilerimize bu konuda bilgilendirme yaptım ve her biri konuşmamızın ardından alandan bizlere teşekkür ederek ayrıldı. Hak sahiplerinden istirhamım bizleri takip etmeye devam etmeleri ve bizim haricimizde yapılan hiçbir açıklamaya itibar etmemeleridir.” şeklinde konuştu.

.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Belediye Başkanlığı
0216 564 13 00 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.