HABER DETAYI

5 Ocak 2018 10:11

Kızılay Şube Başkanı Bulut, Kaymakam Kubilay’ı Ziyaret Etti

Kızılay Şube Başkanı Bulut, Kaymakam Kubilay’ı Ziyaret Etti

Sultanbeyli Kızılay Şube Başkanı Ali BULUT ve şube yöneticisi Naci YAŞA, Sultanbeyli Kaymakamı Metin KUBİLAY’ı makamında ziyaret etti.
.
Ziyarette Şube Başkanı Ali BULUT Sultanbeyli Kızılay Şubesi’nin 2017 yılında yapmış olduğu çalışmaları değerlendirdi ve 2018 yılındaki projelerini Kaymakamımıza arz etti. Sultanbeyli Kızılay Şubesi‘ne verdiği desteklerden dolayı da Kaymakamımıza teşekkür etti.
.
Sultanbeyli Kaymakamı Metin KUBİLAY ”Kızılayımız hiçbir ayrım yapmaksızın insanların acısını önlemeye veya hafifletmeye çalışan, insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı, dostluğu, saygıyı geliştiren ve sürekli olarak işbirliğini arttırarak yardım faaliyetlerini yürüten köklü bir kuruluş. Kızılay bizim gurur kaynağımız. Sultanbeyli Kaymakamı olarak Kızılay’ın yaptığı birçok çalışmaya katıldım, 2018 yılında da katılmaya devam edeceğim. Kan bağışı çok önemli bir konu, bu konuda halkımızı kan bağışı yapmaya çağırıyorum. Sultanbeyli ilçemizde birçok önemli başarıya imza atan Kızılay Şube başkanı, yönetimi ve gönüllülerine teşekkür ediyorum.” dedi.
.
Çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sonlandırıldı.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Kaymakamlığı
0216 398 76 66 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.