HABER DETAYI

1 Şubat 2023 10:14

Çocuğunun Yanında Erotik Yayın Açarak Bağış Toplamaya Çalıştı

Çocuğunun Yanında Erotik Yayın Açarak Bağış Toplamaya Çalıştı

Çocuğunun yanında çektiği erotik videoyla sosyal medyanın gündemine oturan H.K. isimli kadın, emniyetteki ilk ifadesinde “Paylaşılan video eski bir video. Eşim o dönem kumar oynuyordu bu nedenle borçlanmıştı. Para kazanmak için videoyu çektim” diyerek kendini savundu.
.
Sosyal medyada bir kadın kullanıcının, bir çocuğun bulunduğu olduğu odada erotik canlı yayın takipçilerine görüntü verdiği anlar gündem oldu. Görüntüler üzerine savcılık harekete geçti.
.
EVİNDE GÖZALTINA ALINDI
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı görüntülere ilişkin “Müstehcenlik ve hayasızca hareketler” suçu kapsamında soruşturma başlatıldı. Savcılıkça kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli veya şüpheliler hakkında gözaltı talimatı verildi. Soruşturma kapsamında savcılığın gözaltı talimatı üzerine harekete geçen polis ekipleri, şüpheli H.K’yi Sultanbeyli‘deki ikametinde gözaltına aldı.
.
İFADESİNDE TOPU KOCASINA ATTI
Skandalın yankıları sürerken gözaltına alınan H.K.’nin emniyetteki ilk ifadesi de ortaya çıktı. Yaptığı rezillik için kocasını suçlayan kadının “Paylaşılan video eski bir video. Eşim o dönem kumar oynuyordu bu nedenle borçlanmıştı. Para kazanmak için videoyu çektim” dediği iddia edildi.
.
O kadın erotik bir yayın yaparak daha çok kitleye ulaşıp, daha çok para toplamaya çalışırken görüntülerin sonuna doğru ise yanına çocuğu geliyor.
.
İşte tepki çeken o yayın:


HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.