HABER DETAYI

9 Ağustos 2018 11:39

Büyük Birlik Partisi’nin Belediye Başkan Aday Adayı Belli Oldu

Büyük Birlik Partisi’nin Belediye Başkan Aday Adayı Belli Oldu

Büyük Birlik Partisi (BBP), Sultanbeyli Belediye Başkan aday adayını açıkladı. Partinin Sultanbeyli Teşkilat Başkanı Hamdi Yıldız, belediye başkan aday adayı oldu.
.
BBP Sultanbeyli Teşkilat Başkanı Hamdi Yıldız’ın 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Sultanbeyli’den aday adayı olacağı açıklandı.
.
Hamdi Yıldız’ın aday adaylığı, ilçe teşkilat binasında partinin yönetimi ve ilçe teşkilatının huzurunda duyuruldu.Aday Adaylık belgesi teslim edilen Yıldız, BBP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdurahman Açıkgöz ve teşkilat yöneticileri ile fotoğraf çektirdi.

.

HAMDİ YILDIZ KİMDİR?
Hamdi Yıldız, 1979 yılında Ordu’nun Aybastı ilçesinde dünyaya geldi. Ordu’nun Gölköy ilçesi nüfusuna kayıtlı olan Yıldız, lise eğitimini Ordu Lisesi’nde tamamladı; Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü’nden mezun oldu. Hamdi Yıldız, BBP teşkilatlarında sırasıyla; mahalle başkanlığı, ilçe yönetim kurulu üyeliği, Sultanbeyli Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde BBP Sultanbeyli Meclis Üyesi adayı oldu. Ayrıca; Ordu Gölköy Güzelyurt Derneği yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı yaptı. Halen Ordu Gölköy Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyesi olan Yıldız, inşaat taşeronluğu yapıyor. Hamdi Yıldız, evli ve 3 çocuk babası.


HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.