HABER DETAYI

23 Şubat 2018 08:52

15 Temmuz Gazilerimize Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Takdim Edildi

15 Temmuz Gazilerimize Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Takdim Edildi

Sultanbeyli Kaymakamı Metin KUBİLAY 15 Temmuz Gazilerimiz Cemil AKSU ve Hasan GİRGİN’i evlerinde ziyaret ederek 15 Temmuz gecesi göstermiş oldukları eşsiz kahramanlığın bir nişanesi olarak Devlet Övünç Madalyası ve Beratı takdim etti.
.
Bu ziyaretlerde kendisine Sultanbeyli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İlknur Tatar KULA ve Sultanbeyli Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Murat PAYAM eşlik etti.
.
Kaymakam KUBİLAY ziyaretlerde yaptığı konuşmada “Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içine sızan FETÖ üyesi asker üniforması giymiş bir grup vatan haini, milli iradeyi gasp etmeye ve ülkemizi teslim almaya teşebbüs etti. 15 Temmuz gecesi sizler canlarınızı hiçe sayarak demokrasi ve hukuk devletimizi savunmak için büyük bir kahramanlık destanı yazdınız. Bu vatan için Gazi oldunuz, Devletimiz adına bu Övünç Madalyasını ve Beratını sizlere takdim ediyorum. Kahramanlıklarını hayatları ile ödeyerek Şehit olan aziz Şehitlerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyor, tüm Gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.
.
Gazi aileleriyle yakından ilgilenen Kaymakam KUBİLAY, ailelerle bir süre sohbet ettikten sonra ziyaretlerini sonlandırdı.

Haberle İlgili Kurum/Firma

Sultanbeyli Kaymakamlığı
0216 398 76 66 Firmaya Git
Web Tasarım

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.